ماروتی جیمنی گرمکن ORVM، چراغ جلو

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/maruti-jimny-heated-orvms-headlight-on-sale-before-launch-12465820.html

نصب قطعات پس از فروش نیز می تواند گارانتی OEM را باطل کند. خودروسازان در مورد رعایت شرایط و ضوابط گارانتی کاملاً سختگیر هستند. بنابراین، هر ،ی که به دنبال نصب ORVM های گرم شده پس از فروش برای Jimny است، باید از چنین احتمالاتی آگاه باشد. Maruti احتمالاً می تواند با ارائه ORVM های گرم شده برای Jimny به ،وان یک وسیله جانبی، روز را نجات دهد. در بازارهای بین المللی منتخب موجود است و می توان آن را در هند نیز معرفی کرد.

قبل از راه اندازی، فروشگاه لوازم جانبی اتومبیل Om در دهلی شروع به تهیه قطعات جایگزین و قطعات جانبی برای جیمنی کرده است. یکی از یافته های جالب، ORVM های گرم شده برای جیمنی است. بسته به بازار، ORVM ها به ،وان آینه های جانبی یا آینه های درب نیز شناخته می شوند. ORVM گرم برای جیمنی با نسخه استوک که فقط قابلیت تنظیم الکتریکی و جمع شدنی دارد متفاوت است.

چراغ جلو ماروتی جیمنی
چراغ جلو ماروتی جیمنی

ORVM های گرم شده برای جیمنی 5 در

بیشتر جزئیات مربوط به جیمنی 5 در مخصوص هند در حال حاضر در دامنه عمومی موجود است. با این حال، قیمت هنوز اعلام نشده است. رزرو برای Jimny برای مبلغ رمزی 25000 روپیه باز است.

در حالی که ORVM های گرم شده پس از فروش برای Jimny می توانند مفید باشند، بعید است که ضمانت نامه ای برای قطعه وجود داشته باشد. هنگام ،ید لوازم جانبی مانند این، تنها باید به اطمینان شفاهی ارائه شده توسط صاحب مغازه اعتماد کرد. البته صاحب مغازه شهرت و اعتباری دارد که باید حفظ کند. اما اگر کامپوننت نصب شده شروع به ،ابی کند، کار زیادی نمی توان انجام داد. همچنین مشخص نیست که ORVM های گرم شده چگونه بر سیستم های الکتریکی SUV تأثیر می گذارد. اگر به درستی پیکربندی نشود، کاربران ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند.

علاوه بر ORVM گرمکن، این فروشگاه دارای واحد چراغ جلوی 5 دری Maruti Jimny نیز می باشد. صاحب فروشگاه ادعا می کند که اینها واحدهای پس از فروش نیستند، بلکه واحدهای اصلی هستند. تصاویر به کانال هارش ویلاگ اختصاص داده شده است.

گارانتی بعید است

از آنجایی که ORVM گرم شده پس از فروش دارای سیم و اتصالات ترمینال از قبل نصب شده است، نصب آن باید آسان باشد. پانل درب پ،تیکی در داخل باید برداشته شود تا سیم وصل شود. و چند پیچ ​​روی قاب در وجود دارد که ORVM ها را در جای خود نگه می دارد. برای حرفه ای ها، فرآیند نصب در یک طرف نباید بیش از 10 دقیقه طول بکشد.

ORVM های گرم شده برای انواع منتخب جیمنی در بازارهای بین المللی خاص که مه مه بیشتری دارند در دسترس هستند.

Maruti Jimny 5 درب گرمکن ORVM و چراغ جلو قبل از راه اندازی به فروشگاه لوازم جانبی می رسد
Maruti Jimny 5 درب گرمکن ORVM و چراغ جلو قبل از راه اندازی به فروشگاه لوازم جانبی می رسد

Maruti نشان نداده است که آیا ORVM های گرم شده به ،وان یک گزینه با Jimny در دسترس خواهند بود یا خیر. کاربر، که به آن نیاز دارند، احتمالاً باید آن را از یکی از فروشگاه های لوازم جانبی نصب کنند، همانطور که در ویدیو نشان داده شده است. به نظر می رسد ORVM گرم شده پس از فروش دارای برخی ویژگی های اضافی است. مثلاً یک آینه اضافی در پایین دارد. این احتمالاً به ،وان یک آینه نقطه کور عمل می کند. ORVM گرمکن پس از فروش برای Jimny نیز دارای یک چراغ راهنما یکپارچه است. جیمنی نشانگر چرخش را در کناره ها نصب کرده است.

ماروتی جیمنی ORVM را گرم کرد
ماروتی جیمنی ORVM را گرم کرد

با نگاهی به شرایط آب و هوایی در هند، ORVM های گرم شده می توانند در فصل باران های موسمی و زمستان ها مفید باشند. کاربرد ORVM های گرم شده نیز به مکان آن بستگی دارد. به ،وان مثال، مکان‌های مرتفع در طول سال دارای شرایط مه آلود بیشتری هستند.