ماروتی سوزوکی در نمایشگاه خودرو 2023

ماروتی سوزوکی قصد دارد تا 16 وسیله نقلیه را در سالن شماره 9 که در فضایی به مساحت 4118 متر مربع پخش شده است، به نمایش بگذارد. این خودروها شامل دو شاسی بلند جدید (شامل کراس اوور بالنو و جیمنی 5 در)، یک SUV مفهومی الکتریکی، نمونه اولیه WagonR Flex Fuel و برخی خودروهای سفارشی می شود که از جمله آنها می توان به Grand Vitara، XL6، Ciaz، Ertiga، Brezza اشاره کرد. بالنو و سویفت.

ماروتی سوزوکی که بزرگ‌ترین خودروساز کشور است، برنامه‌های بزرگی برای این نمایشگاه دارد که قرار است از 13 تا 18 ژانویه 2023 در نمایشگاه هندوستان مارت گریتر نویدا برگزار شود. 11 ژانویه به طور انحصاری برای رسانه ها خواهد بود در حالی که 12 ژانویه شاهد مراسم افتتاحیه با حضور رسانه ها، مهمانان ویژه و فروشندگان خواهیم بود.

ماروتی سوزوکی در نمایشگاه خودرو 2023

کراس اوور ماروتی سوزوکی مبتنی بر Baleno نیز به نمایش گذاشته خواهد شد. این خودرو بین Baleno و Brezza در خط تولید این شرکت قرار گرفته است و قرار است ،اصر طراحی را از Grand Vitara به عاریت بگیرد. این خودرو با پیشرانه‌های هیب، ملایم با گزینه‌های گیرب، اتوماتیک عرضه می‌شود و پس از عرضه با کیا سونت و تاتا ن،ون رقابت خواهد کرد.

طیف جدید خودروهای شاسی‌بلند، خودروهای الکتریکی مفهومی، نمونه‌های اولیه هیب، و سوخت انعطاف‌پذیر ماروتی سوزوکی تعهد خود را نسبت به ابتکارات پاک‌تر و سبزتر، پایدار و خنثی‌تر از کربن نشان می‌دهد. یک بخش مرتفع طیف وسیعی از خودروهای SUV و UV این شرکت را به نمایش می گذارد در حالی که ماروتی جیمنی 5 در مورد انتظار، نسخه توسعه یافته ای از جیمنی 3 در، برای اولین بار عرضه خواهد شد.

Maruti Suzuki Jimny 2023 اولین ع، های پنهان نشده - از TVC S،ot
2023 Maruti Suzuki Jimny اولین ع، های پنهان نشده – از TVC S،ot

ماروتی سوزوکی دو شاسی بلند جدید – جیمنی 5 در و کراس اوور مبتنی بر Baleno را به همراه یک SUV الکتریکی مفهومی در Auto Expo 2023 معرفی خواهد کرد.

SUV الکتریکی Maruti Omni در نمایشگاه خودرو 2023
Maruti Omni Electric SUV – رندر برای مصور

یک رویداد هیجان انگیز برای بخش خودرو، نمایشگاه خودروی آینده 2023 است. این رویداد پس از لغو شدن آن در سال 2022 به دلیل همه‌گیری کووید-19، بازگشت خود را نشان می‌دهد، این رویدادی است که هر خودروساز و علاقه‌مند به خودرو در کشور مشتاقانه منتظر آن است.

در منطقه پایداری، بازدیدکنندگان «درخت پایداری» را می‌بینند که می‌توانند روی آن پست بگذارند و از طرح‌های پایدار شرکت حمایت کنند. منطقه فناوری فناوری‌های آینده‌نگر مانند ADAS، V2X و پیشرانه‌های پیشرفته مانند Intelligent Electric Hybrid را با استفاده از فناوری‌های نوآورانه مانند بازوی صفحه نمایش لمسی رباتیک و واقعیت مجازی به نمایش می‌گذارد.

چشم انداز این برند از آینده توسط پایداری، فناوری، ایمنی و اتصال هدایت می شود. از این رو غرفه سوزوکی Maruti به چهار منطقه ت،یم می شود که شامل منطقه پایداری، منطقه فناوری، منطقه نوآوری و منطقه ماجراجویی است.

ماروتی سوزوکی اولین خودروی برقی خود را برای هند در قالب یک SUV مفهومی (با کد YY8 در تاریخ) در نمایشگاه ا،پو به نمایش گذاشت و برای مدتی در اوایل سال 2025 راه اندازی شد. شاسی بلند YY8 ممکن است با دو گزینه بسته باتری شامل یک واحد 48 کیلووات ساعتی ارائه شود. و واحد 59 کیلووات ساعتی، برد تقریبی به ترتیب 400 کیلومتر و 500 کیلومتر را ارائه می دهد.

محصولات و خدمات آینده نگر، فناوری محور

Varun Dhawan یکی از جاذبه های اصلی در منطقه نوآوری خواهد بود که در آن طرفداران می توانند با شخصیت سه بعدی سوپراستار ع، بگیرند. Adventure Zone به جویندگان ماجراجویی اجازه می دهد از فعالیت ویژه ص،ه نوردی استفاده کنند در حالی که Maruti Suzuki نیز وسایل نقلیه سفارشی AllGRIP خود را به نمایش می گذارد.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-suzuki-at-2023-auto-expo-new-suvs-electric-concept-12455509.html