ماروتی سوزوکی ADAS Tech را با Swift Sport Test Mule تست می کند؟

یک قاطر آزمایشی جدید سوزوکی سوئیفت اسپورت جاسوسی شده است – احتمالاً توسط ماروتی سوزوکی در حال آزمایش است.

ماروتی سوزوکی تست ADAS
تست سوزوکی ماروتی ADAS – تصویر از Anubhav Chauhan

ماروتی سوزوکی سوئیفت به سرعت به یکی از نمادین ترین هاچ بک های هند تبدیل شده است. از زمان آغاز به کار، ارزش بسیار زیادی را به مشتریان ارائه کرده است. سوئیفت به طور مرتب در بین 10 خودروی برتر هند با فروش ثابت قرار می گیرد. در بازارهای جه،، سوئیفت در مقابل هاچ بک های رقیب خود به خوبی مقاومت کرده است. این خودرو یکی از محبوب‌ترین هاچ‌بک‌ها در اروپا نیز هست.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-suzuki-testing-adas-tech-with-swift-sport-test-mule-12455104.html

در حال حاضر سوئیفت در نسل سوم خود قرار دارد و آزمایش مدل نسل چهارم در قاره کهن در حال انجام است. نسل چهارم قاطرهای آزمایشی سوئیفت تاکنون در هند مشاهده نشده است. در عوض، یک قاطر آزمایشی از نسل فعلی سوئیفت اسپورت در هند با پلاک قرمز همراه با یک خودروی ARAI جاسوسی شده است. این همان قاطر آزمایشی است که قبلاً گزارش داده بودیم که روی یک تخت مسطح پا می‌زند. با تشکر از Anubhav Chauhan، ما اکنون ع، های جاسوسی بیشتری داریم.

ماروتی سوزوکی تست ADAS

در بریت،ا کروز کنترل تطبیقی ​​ارائه می شود که دارای یک ماژول حسگر در گوشه سمت راست سپر جلو است. همه اینها بر روی قاطر آزمایشی مشاهده شده در هند نیز وجود دارد. علاوه بر همه اینها، یک دوربین نصب شده بر روی ORVM ها برای دید 360 درجه، یک ماژول رادار در مرکز نصب شده در انتهای پایین سپر جلو و بالای آن، تج،ات آزمایشی با کار هک قرار داده شده بود که احتمالاً به نوعی منع، کننده باشید

چه انتظاری داشته باشیم؟

واحد رادار نصب شده در پایین بسیار شبیه به رادار موجود در سوزوکی S-Cross ویژه اروپایی است که دارای ویژگی های ADAS است. ماروتی سوزوکی به احتمال زیاد سوئیفت اسپورت را در هند عرضه نخواهد کرد. در عوض، این قاطر آزمایشی می‌تواند برای آزمایش ویژگی‌های ADAS برای محصولات آتی ماروتی سوزوکی و همچنین محصولات موجود مورد استفاده قرار گیرد.

ADAS در حال حاضر بحث شهر است. اکنون زمان آن فرا رسیده است که بزرگترین خودروساز هندی از این راه بپرد. ما می‌تو،م انتظار داشته باشیم که این ویژگی‌ها توسط ماروتی سوزوکی در سال 2023 یا پس از آن پیاده‌سازی شوند.

مدل Swift Sport که در ویدئوی ارسالی توسط Anubhav Chauhan مشاهده می شود، احتمالا از بازار RHD وارد کشور می شود. ما این را می گوییم زیرا به نظر می رسد دقیقاً مشابه نمونه فروخته شده در بریت،ا است. وقتی صحبت از Swift Sport مخصوص بریت،ا شد، در مقایسه با Swift که در هند فروخته می شود، افزودنی های زیادی دریافت می کند.

از نظر مک،کی، سیستم تعلیق اسپرت، میله‌های رول سفت، ترمزهای دیسکی عقب، 50 میلی‌متر پایین‌تر، رادیاتور بزرگ‌تر و موتور 1.4 لیتری BoosterJet توربو بنزینی با فناوری هیب، دارد. این موتور 130 ، بخار و 235 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند و یک موتور استارت قوی دارد که به پر ، ذخایر گشتاور کمک می کند تا تاخیر توربو را از بین ببرد. این موتور به یک جعبه دنده 6 سرعته متصل است که می تواند در 9.1 ث،ه از صفر به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

در بیرون، جلوپنجره بزرگتر و تهاجمی تر، سپرهای اسپرت جلو و عقب، رینگ های آلیاژی 17 اینچی، رکاب های جانبی و اگزوزهای دوگانه در دو طرف سپر عقب وجود دارد. در داخل، Swift Sport بر روی داشبورد، تزئینات درها، کنسول می، و حتی در کنسول ابزار خود دارای لهجه‌های قرمز رنگ است. صندلی‌های اسپرت و دوخت قرمز نیز ارائه می‌شوند. فرمان دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و دستیابی است که سوئیفت معمولی چنین نمی کند.

قیمت ماروتی سوزوکی ADAS
با همراهی خودرو ARAI