ماروتی گرند ویتارا دلتا MT نوع متوسط

انتظار می رود قیمت شاسی بلند جدید گرند ویتارا بین 10 تا 18 میلیون روپیه باشد. قیمت های رسمی در مراسم رونمایی فردا مشخص خواهد شد. رزرو این SUV در ژوئیه آغاز شده بود، در مقابل 21 هزار INR سپرده گرفته شده بود. قبل از راه اندازی، بیش از 50 هزار رزرو دریافت کرده است.

ماروتی گرند ویتارا دلتا نسخه می،
ماروتی گرند ویتارا دلتا نسخه می،

رقابت مستقیم گرند ویتارا به خودروهایی مانند کیا سلتوس، هیوندای کرتا، اشکودا کوشاک، فول،‌واگن تایگون و تویوتا هایریدر جدید محدود خواهد شد. یکی از برگ‌های برتری که هر دو گراند ویتارا و هایرایدر می‌توانند به آن ببالند، در دسترس بودن گزینه پیشرانه هیب، قوی است که همه رقبای آن‌ها آن را از دست می‌دهند. اگر ماروتی و تویوتا (با هایریدرش) قادر است پیشرانه های هیب، قوی را به جریان اصلی تبدیل کند، احتمالاً می تواند یک انقلاب کوچک در فضای خودروی هند ایجاد کند. هوندا که یکی دیگر از همتایان ژاپنی سوزوکی و تویوتا است، اوایل سال جاری یک نسخه هیب، قوی از سیتی را نیز وارد بازار کرده بود.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-grand-vitara-delta-mt-mid-v،t-first-look-walkaround-12448698.html

شاسی بلند Maruti Grand Vitara به زودی در هند برای رقابت با Creta و Seltos عرضه خواهد شد

ماروتی گرند ویتارا دلتا نسخه می،
ماروتی گرند ویتارا دلتا نسخه می،

Maruti این خودرو را در 22 ژوئیه رونمایی کرد و اکنون در حال آماده شدن برای عرضه آن است که قرار است فردا، 26 سپتامبر انجام شود. پیش از آن، ارسال گرند ویتارا به نمایندگی‌های سراسر هند آغاز شده است. تا به حال، ما فقط نسخه های برتر را دیده بودیم، این اولین باری است که گراند ویتارا دلتا مدل Mid V،t را می بینیم.

ماروتی گرند ویتارا دلتا نسخه می،

گرند ویتارا در 6 تیپ مختلف به فروش می رسد. Maruti از نامگذاری سنتی Nexa برای انواع خود استفاده خواهد کرد. اینها عبارتند از سیگما، دلتا، زتا، آلفا، زتا+ و آلفا+. Zeta+ و Alpha+ تریم هایی هستند که فقط با یک پیشرانه هیب، قوی در دسترس خواهند بود.

Maruti Grand Vitara Delta MT Mid V،t سانروف، رینگ‌های آلیاژی، صفحه نمایش لمسی بزرگ‌تر را از دست داده است. این گوشی دارای صفحه نمایش لمسی 7 اینچی با اندروید اتو بی سیم و اپل کارپلی است. همچنین یک دسته ابزار دو پاد با یک MID در بین آن وجود دارد. به ویدیوی تفصیلی راهنما در زیر نگاهی بیندازید که به Dinup P Pillai اعتبار داده شده است. نکته کلاه به نجیب علاقه مند به خودرو برای به اشتراک گذاری به روز رس،.

نسخه‌های هیب، قوی، ی،ی Zeta+ و Alpha+ قدرت را از یک پیشرانه هیب، رشته‌ای 115 ، بخاری می‌گیرند که از یک موتور بنزینی 1.5 لیتری نیرو می‌گیرد. گزینه های گیرب، فقط به e-CVT محدود خواهد شد.

قیمت های Maruti Grand Vitara

جالب اینجاست که حدود 45 درصد از این رزروها مربوط به گزینه های پیشرانه هیب، قوی آن است. در حالی که انواع هیب، قوی قیمت بالاتری را از قبل دریافت می‌کنند، به مشتریان کمک می‌کنند بازده سوخت بهتری داشته باشند که مشتریان می‌توانند از مزایای آن برای سال‌های آینده بهره ببرند.

طی چند سال اخیر، ماروتی سوزوکی به دلیل غیبت مجازی در فضای SUV جمع و جور، سلطه خود را در بازار از دست داده بود. برای جلوگیری از کاهش سهم بازار و افزایش فروش، Maruti اکنون روی Grand Vitara جدید خود حساب می کند.

مدل های هیب، ملایم از موتور 1.5 لیتری بنزینی 103 ، بخار نیرو می گیرند. یک گیرب، 5 سرعته دستی به صورت استاندارد در سراسر محدوده ارائه خواهد شد. در صورت انتخاب تریم های دلتا/زتا یا آلفا، مشتریان می توانند جعبه اتوماتیک 6 سرعته را انتخاب کنند. علاقه مندان به آفرود برای انتخاب سیستم AllGrip All Wheel Drive سوزوکی انعطاف پذیری خواهند داشت. با این حال، تنها با گیرب، دستی در تریم آلفای گرند ویتارا عرضه خواهد شد.