ماروتی Omni Electric Van Future MPV

همانطور که گفته شد، ماروتی سوزوکی هیچ عجله ای برای شروع دوران الکتریکی خود ندارد. این خودروساز با استناد به فقدان زیرساخت‌ها و حمایت ،ت در ترویج تحرک الکترونیکی، پروژه واگن-R الکتریکی خود را که در ابتدا برای سال 2020 آماده می‌شود کنار گذاشته است. حداقل برای 3 تا 4 سال آینده، ماروتی احتمالاً روی این موضوع تمرکز خواهد کرد. در خط تولید CNG و هیب، خود، حتی اگر رقبای آن تمرکز خود را به سمت خودروهای الکتریکی معطوف کنند.

داشبورد ساده و نامرتب با نمایشگر سرگرمی اطلاعاتی با نسبت سخاوتمندانه، این خودروی فرضی Maruti Omni EV را به یک راه حل متقاعد کننده برای حمل و نقل شهری تبدیل می کند. دلیلی وجود ندارد که پیکربندی 8 صندلی مینی ون اصلی حفظ نشود. با بردی در حدود 300 تا 400 کیلومتر، حامل مردمی برقی در بازارهای روستایی و شهری بسیار محبوب خواهد بود.

برنامه بازی EV Maruti

اکنون که یک پلت فرم الکتریکی بسیار ماژولار تقریباً راهی است که کل دنیای خودرو در حال حرکت است، یک خودروی الکتریکی Maruti Omni بر اساس معماری خودروی فشرده سوزوکی برای آینده از نظر فنی امکان پذیر است. همه چیز به این بستگی دارد که آیا شرکت می خواهد این کار را انجام دهد یا خیر. به هر حال، ما فکر کردیم که یک Omni EV بد بو را تصور کنیم و آن را برای شما بگذاریم تا به آن نگاه کنید (و قدرت میل جمعی را احضار کنید!).

ماروتی Omni Electric Van Future MPV
Maruti Omni Electric Van Future MPV – Render

ما فکر می کنیم حتی اگر Maruti از مزیت حرکت اول در بازار خودروهای الکتریکی جمع و جور در هند چشم پوشی کند، باز هم برای ش،تن قلعه به تلاش عظیمی از سوی رقبا نیاز است. و در روند تلاش، آنها به احتمال زیاد بازار را مساعد می کنند، فقط برای اینکه ماروتی وارد آن شود و دوباره کنترل را به دست گیرد!


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-omni-electric-van-future-mpv-render-in-new-colours-12454996.html

اگر اصلاً یک نماد خودروی هندی وجود داشته باشد که ما دوست داریم در یک آواتار الکتریکی نئوک،یک ببینیم، آن Maruti Omni است. محبوبیت مینی ون همه کاره و مقرون به صرفه به حدی بود که تا آ،ین روز از تقاضای قابل توجهی برخوردار بود. همانطور که بسیاری از شما می د،د، Maruti مجبور شد Omni را کنار بگذارد، زیرا به هیچ وجه نزدیک به رعایت مقررات ایمنی اجباری جدید نبود.

با معماری فشرده الکتریکی بسیار م،ار، Omni EV از نظر فنی امکان پذیر است

ماروتی Omni Electric Van Future MPV
Maruti Omni Electric Van Future MPV – Render

پلاک‌های نمادین خودرو که مدت‌ها فراموش شده‌اند را می‌توان با ظاهری مدرن دوباره اختراع کرد. شاید، و فقط می گوییم شاید، خودروهای کوچک، سدان ها و مینی ون ها با غلبه بر تب کراس اوور مسری، دوباره خنک شوند!

ون برقی Maruti Omni

متخصص رندر ما Pratyush Rout کار خود را با حفظ همه چیزهایی که Omni اصلی را به موفقیت خیره‌کننده تبدیل کرده بود، آغاز کرد – ردپای جمع‌وجور، شکل جعبه‌ای، و درهای اصلی کشویی عقب. و همانطور که می بینید، طراحی اصلی Omni بدون زحمت از ،اصر مدرن مانند نورپردازی LED و ویژگی های هواساز مانند دستگیره های درب، دوربین های دید عقب و چرخ های کم کش استفاده می کند.

تغییر پارادایم به سمت تحرک الکترونیکی می‌تواند فرصتی نادر اما فوق‌العاده برای OEMها باشد تا صفحه خود را تمیز کنند و از نو شروع کنند. این بدان م،ی است که یک خودروساز بیمار می تواند یک اصلاح مسیر را انجام دهد و به عقب برگردد.