مازراتی GranTurismo جدید با V6 تمیز MC20 وارد جاده می شود

Maserati GranTurismo Folgore – رعد و برق ایتالیایی به م،ای رعد و برق است – اخیراً در ویدیویی که در آن آپلود شده است مورد تمس، قرار گرفت یوتیوب نشان می دهد که در جاده های کالیفرنیا در حال رانندگی است.

نسخه ای از Nettuno V6 ابرخودروی مازراتی MC20 برای عرضه در آینده تایید شده است. نسل بعدی GranTurismo، که به زودی به طور کامل فاش می شود.

در مازراتی MC20 توربو دوقلو V6 463 کیلووات قدرت و 730 نیوتن متر گشتاور تولید می کند، در حالی که در گرکاله تروفئو 390 کیلووات و 620 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

نسخه‌های این موتور 3.0 لیتری توئین توربو V6 در حال حاضر در سوپراسپرت MC20 (جایی که برای اولین بار عرضه شد) و شاسی‌بلند بسیار مهم Grecale استفاده می‌شود.

  • مازراتی GranTurismo جدید با V6 تمیز MC20 وارد جاده می شود

بیشتر: همه چیز Maserati GranTurismo
بیشتر: مازراتی GranTurismo 2022 با استتار کمتر جاسوسی شد
بیشتر: مازراتی GranTurismo Folgore EV مدل 2023 تیز شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/new-maserati-granturismo-hits-the-road-with-mc20s-nettuno-v6

انتظار می‌رود که نوع Folgore سرلوحه نسل بعدی سری GranTurismo باشد و پیش‌بینی می‌شود که دارای یک پیشرانه الکتریکی سه موتوره با توان تولید تا 895 کیلووات باشد.

این خودروساز ایتالیایی اخیرا پیش‌نمایش خودروی تمام الکتریکی Grecale Folgore را ارائه کرده است که دارای معماری الکتریکی 400 ولت، باتری 105 کیلووات ساعتی و «800 نیوتن‌متر» خواهد بود. تا پایان سال 2022 رونمایی می شود و در سال 2023 به فروش جه، می رسد.

این خودروساز ایتالیایی تصاویر بیرونی جدیدی از این خودروی اسپورت که به زودی وارد بازار می شود را در یک شب منتشر کرد و در عین حال نیروگاه نتتونو را برای سطوح تریم Modena و Trofeo تایید کرد.

مازراتی همچنین نسل‌های جدید سدان کواتروپورته و شاسی بلند لوانته را روانه بازار خواهد کرد و هر دو با پیشرانه‌های الکتریکی در دسترس خواهند بود. MC20 قرار است یک نسخه الکتریکی نیز دریافت کند.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

مدیر طراحی مازراتی، کلاوس بوسه، طی تیزر ویدیویی اخیر نشان داد که GranTurismo Folgore می تواند سرعت 0-60 مایل در ساعت (0-97 کیلومتر در ساعت) را در 2.6 ث،ه ادعایی انجام دهد و حدا،ر سرعت آن بیش از 200 مایل در ساعت (322 کیلومتر در ساعت) است.

علاوه بر GranTurismo با موتور V6، مازراتی همچنین در حال آماده شدن برای رونمایی از نوع تمام الکتریکی GranTurismo Folgore است.

Abarth، DS و Lancia در سال 2024 فقط خودروهای برقی خواهند شد، آلفارومئو تا سال 2027 ICE را کنار خواهد گذاشت و در خارج از چین Opel/Vauxhall فقط تا سال 2028 خودروهای برقی را به فروش خواهد رساند.

اگرچه اطلاعات زیادی در مورد گرند تور آتی GranTurismo منتشر شده است، باید دید که آیا نسخه ای از GranCabrio وجود خواهد داشت یا خیر.

مازراتی از اولین برندی که در سبد وسیع برند Stellantis اعلام کرده تاریخ قطعی برای فروش خودروهای احتراقی را اعلام کرده است.

مازراتی همچنین مجموعه‌ای از ع،‌های بیرونی بدون استتار از GranTurismo Modena را با پوشش مروا، که ،یبی از سفید و آبی، زرد و سبز است به نمایش گذاشت.

  • مازراتی GranTurismo جدید با V6 تمیز MC20 وارد جاده می شود

مازراتی اخیراً اعلام کرده است که تا سال 2030 تمام برقی خواهد شد و تا سال 2025 حداقل یک نسخه الکتریکی خالص برای هر مدل در خط تولید خود خواهد داشت.

  • مازراتی GranTurismo جدید با V6 تمیز MC20 وارد جاده می شود

مازراتی برای پیشرانه الکتریکی با کارایی بالا، از سرمایه گذاری آینده خود در فرمول E (از سال 2023 شروع می شود) با معماری شارژ 800 ولت استفاده می کند.

آقای Busse همچنین گفت که باتری های ولتاژ بالا در GranTurismo Folgore در امتداد تونل مرکزی قرار دارند و می توان برد ۱۰۰ کیلومتری را در پنج دقیقه شارژ اضافه کرد.

  • مازراتی GranTurismo جدید با V6 تمیز MC20 وارد جاده می شود

این شرکت هنوز نگفته است که قدرت و گشتاور ،وجی GranTurismo چقدر خواهد بود.

این مازراتی GranTurismo جدید جایگزین مدل منسوخ شده ای خواهد شد که در نمایشگاه خودروی ژنو 2007 معرفی شد. گرن کابریو منحل شده در نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2009 رونمایی شد.