ماشین‌هایی که در سال 2023 بیشتر از همه برای رانندگی هیجان‌زده هستیم

EV6 GT به صراحت به ،وان یک سلاح پیست طراحی نشده است، اما اعداد عملکرد آن چیزی نیست که به آن عطسه کنید.

Ioniq 5 مجهز به N باید به برخی از مسائل دینامیکی که در مورد هیوندای مطرح کرده‌ایم رسیدگی کند و در عین حال هیجان بیشتری در رانندگی داشته باشد، و ما می‌د،م که تیم N قادر به دستیابی به چه چیزی است.

همچنین باید اشاره کنم که کابین باید نسبت به نسل قبلی آماروک با صفحه نمایش لمسی میکروسکوپی 6.33 اینچی خود نشان دهنده یک پیشرفت بزرگ باشد.

M2 یک خودروی نسل جدید از پایه است که از جدیدترین M3/M4 قرض گرفته است، با طراحی بیرونی تمیز و تمیز هر بار که ع، دیگری را می بینم بیشتر دوستش دارم، در حالی که M3 Touring اولین واگن M3 است. تا به حال وارد تولید سریال شود.

فراری اصیل

HiLux Rogue تلاش امیدوارکننده‌ای بود، اما می‌خواهم ببینم تویوتا چه چیزی را می‌تواند به‌،وان جایگزین من،ی برای Raptor معرفی کند.

این ایده که تویوتا را در بازار با آفرودهای هیب، و پلاگین هیب، ش،ت خواهد داد بسیار جذاب است و من کنجکاو خواهم بود ببینم آیا آنها می توانند همان سطح از شایستگی عمومی و ارزش دقیق محصولات کوچکتر GWM را در قیمت بالاتر ارائه دهند. قیمت اصلی.

  • ماشین‌هایی که در سال 2023 بیشتر از همه برای رانندگی هیجان‌زده هستیم

BYD Seal قرار است خودروی برقی بعدی این نیروگاه چینی باشد که در اینجا عرضه می‌شود، برای مق، با تسلا مدل 3، و به همین دلیل من را دریافت می‌کند.

موستانگ قدیمی با همه ایراداتش، یکی از آن خودروهایی بود که همیشه مشتاق رانندگی آن بودم.

من هیوندای Ioniq 5 و کیا EV6 معمولی را رانندگی کرده‌ام و از هر دو کاملاً لذت بردم – Ioniq 5 فضای داخلی جالب‌تری دارد، EV6 برای رانندگی بهتر است و هیچ‌کدام در جایی نزدیک به تعداد مورد نیاز در استرالیا در دسترس نیستند زیرا عرضه آن وجود دارد. برای سایر بازارها در اولویت است.

ناگفته نماند که من برای رانندگی هر دو بسیار هیجان زده هستم. اشاره‌های ویژه‌ای به نسخه تورینگ BMW M3 که مدت‌ها در انتظار آن بودیم، برای ،یب هیجان رانندگی و اتصال و کاربردی بودن آن، و همچنین GWM Tank 300 و 500 است.

واقعاً، برای آ،ین بار، آن موتور باشکوه مورد استفاده قرار می‌گیرد و چه راهی برای انجام آن… برای حمل همه خانواده به اطراف.

اولین پلاگین هیب، از برند مزدا می‌تواند بهترین دستاورد این فناوری باشد که هنوز در بازار استرالیا رایج‌تر شده است، و گزینه‌های شش خطی نیز به ،وان جواهرات بالقوه شناخته می‌شوند.

تویوتا به یک رقیب من، نه تنها برای رنجر رنجر، بلکه مهمتر از آن رنجر رپتور، نیاز فوری دارد.

فول، واگن آماروک

البرز فلا

M2 آینده، M3 Touring جدید و اولین خودروی برقی M با قدرت کامل در XM.

از سوختن V8 گرفته تا تغییر دستی درشت و مثبت، چیزی بیش از یک چهره زیبا بود. اما کامل نبود

من تقریباً با تمام طعم‌های فورد رنجر تا کنون رانندگی کرده‌ام و مشتاقم تا تفاوت‌های آماروک را در دست اول تجربه کنم.

اما چرا من مشتاق رانندگی یک SUV هستم؟ در حالی که دنیای موتورهای بزرگ با رفتن همه (از جمله فراری) به سمت خودروهای هیب، و برقی رو به پایان است، برخی از ایتالیایی‌های دیوانه تصمیم گرفتند: آ،ین بار – برای آ،ین بار، چرا یک V12 غول پیکر را تا زم، که هنوز می تو،م در یک SUV قرار ندهیم.

ویلیام استاپفورد

می‌دانم هنوز آنقدر بزرگ نشده‌ام که حسرت سواری پرمحتوای یک SUV ممتاز را داشته باشم، اما بنا به دلایلی با ایده مزدا CX-60 وسواس دارم.

آ،ین و بدون شک بهترین شاسی بلندی که تا به حال ساخته شده است در سال 2023 با یک V12 تنفس طبیعی عرضه می شود و من فقط التماس می کنم که آن را رانندگی کنم و امیدوار هستم که آن را خودروی خانوادگی بعدی خود کنم.

  • ماشین‌هایی که در سال 2023 بیشتر از همه برای رانندگی هیجان‌زده هستیم

از زمان افشای آن، من نتوانستم صحبت ، در مورد آن را در دفتر متوقف کنم – از همکارانم برای تأیید بخواهید.

فضای داخلی همیشه کمی ارزان بود، و این واقعیت که استرالیا در ماخ 1 من،ی که به ما وعده داده شده بود از دست داد، همیشه ناامیدکننده بود. مطمئناً، تنها کاری که برخی از مالکان می‌خواهند انجام دهند این است که در خیابان چپل ژست بگیرند، اما خودروی نسل قبلی به اندازه کافی قادر بود به ،وان یک خودروی پیست کار کند… فقط جزئیات کمی برای شماره‌گیری صحیح آن نداشت.

پل ماریچ

تونی کرافورد

این SUV که یک SUV نیست، یک لیست انتظار سه ساله برای سفارشات جدید دارد و فراری برای رسیدن به درستی آن برای همیشه تلاش کرد. با همه حساب ها درست شد.

هیچ یک از این شاسی بلندهای بدنه روی فریم قرار نیست به اندازه خودروهای فوق الذکر برای رانندگی هیجان انگیز باشند، اما GWM یکی از شرکت های چینی است که من با بیشترین علاقه تماشا می کنم.

BMW M2، M3 Touring، XM

جیمز وانگ

مهر جهان

تویوتا هایلو، GR اسپرت

من یک Azami PHEV در Soul Red Crystal با پکیج تاکومی برای یک خیلی وام تمدید شده لطفا ممم… چرم سفید…
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/the-cars-were-most-excited-to-drive-in-2023جک کوئیک

ما در سال 2022 ف،های هیجان انگیز زیادی رانده ایم، اما سال تقریباً به پایان رسیده است – و صنعت خودرو هرگز از حرکت باز نمی ایستد.

من XM را در اوایل سال جاری در یک صفحه نمایش ثابت در ایتالیا دیدم، و از اینکه چقدر بزرگ است – و تفاوت آن با هر BMW دیگر تا کنون در داخل و خارج، کاملاً شگفت زده شدم. این واقعیت که این خودروی تمام عیار برقی M است و بنابراین قابلیت پیست دارد، چیزی است که باید دست اول تجربه کنم. نمی توانم صبر کنم.

  • ماشین‌هایی که در سال 2023 بیشتر از همه برای رانندگی هیجان‌زده هستیم

کیا EV6 GT، هیوندای آیونیک 5

من فقط نمی توانم آن را به یک ماشین ب،بانم. در واقع برای من یک BMW سه گانه است.

ماشین جدید به طور بالقوه هر دو این مشکلات را برطرف می کند. من روی داشبورد جدید با صفحه نمایش سنگین در تصاویر فروخته نمی شوم، اما امیدوارم مواد و پوشش کلی گامی در مسیر درست باشد.

Dark Horse جدید مشکل 1 ماخ مسیر را نیز حل می کند. برای استرالیا قفل و بارگذاری شده است، با طیف وسیعی از ارتقاءهای خوشمزه به منظور ایجاد توانایی بیشتر برای رانندگان جدی. من را ثبت نام کن

من تحت تاثیر Atto 3 قرار گرفتم، و Seal به نظر می‌رسد که چیزهای دیگری را ارتقا دهد. BYD یک برند واقعی برای تماشا است، اما اگر Seal خوب نباشد، شتاب خود را از دست خواهد داد.

اما اگر آن‌طور که من فکر می‌کنم طنین‌انداز شود، BYD به یکی از اجزای اصلی بازار مقرون‌به‌صرفه EV تبدیل خواهد شد.

اسکات کولی

من امیدوارم که شامل یک موتور ل،وس بنزینی با برخی توضیحات و توانایی پاک ، پرش ها مانند رنجر رپتور باشد. تویوتا به اندازه کافی محافظه کار HiLux بوده است و اکنون زمان آن رسیده است که سینک آشپزخانه را به سمت آن بیاندازیم و روی یک نسخه عملکردی جدی بگیریم.

  • ماشین‌هایی که در سال 2023 بیشتر از همه برای رانندگی هیجان‌زده هستیم

این همان سوالی نیست که بپرسید من فکر می کنم بهترین ماشین چه خواهد بود.

فضای داخلی با دکمه های میانبر کلید پیانو و فرمان فول، واگن که در واقع دکمه های فیزیکی دارد، عالی به نظر می رسد.

من واقعاً مشتاق شاسی بلند جدید فراری Purosangue هستم که امیدوارم اوا، فوریه سوار آن شوم.

مزدا CX-60

از پرچم‌داران برقی آینده‌نگر گرفته تا ادای احترام به قهرمانان احتراق داخلی گذشته، با چند شاسی‌بلند خانوادگی که برای اندازه‌گیری خوب به داخل آن‌ها پرتاب شده‌اند، این چیزی است که CarExpert تیم برای رانندگی در سال 2023 بسیار هیجان زده است.

من واقعا مشتاقانه منتظر رانندگی فول، واگن آماروک در سال آینده هستم.

من مشتاق موتور 3.0 لیتری V6 توربو دیزل گشتاور در رنجر و اورست هستم و فکر می‌کنم در آماروک هم درست باشد. موتور 2.3 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر بنزینی نیز جالب به نظر می رسد!

  • ماشین‌هایی که در سال 2023 بیشتر از همه برای رانندگی هیجان‌زده هستیم