ماشین داخلی Ola Electric Teased

دارای طرح فرمان 9 تا 3 است. در هر دو طرف، پنل‌هایی با کنترل‌های حساس به لمس دریافت می‌کنیم که مرا یاد Blackberry و راکرهای عمودی من نیز می‌اندازند. در وسط، یک پد بوق داریم که کیسه هوای راننده را در خود جای داده و نشان Ola روی آن دارد. این نام تجاری Ola بر خلاف مواردی که در سری های آینده BE از ماهیندرا یافت می شود، روشن نیست.

چیدمان داشبورد به طور خلاصه مورد بررسی قرار گرفته است که یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی به صورت افقی ارائه می کند. مطابق با فرمان مستطیل شکل است. از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر به نظر می رسد، اما در دید محیطی راننده قرار نمی گیرد. یک واحد ایستاده در بالای داشبورد بسیار کاربردی تر خواهد بود.

ماشین الکتریکی جدید اولا
ماشین الکتریکی جدید اولا

طراحی بیرونی

این تیزر خاص اطلاعات زیادی را فاش نمی کند. با این حال، هنرمند رندر ما پراتیوش راوت برداشت خود را از ماشین آینده Ola نوشته است و بر اساس تیزرهای گذشته Ola است. این یک سدان کوپه مانند خواهد بود که سرفصل های زیادی دارد. باتری ها و طراحی در داخل انجام می شود و همه اینها نقطه اوج یک پروژه بلندپروازانه است که Ola خود را در آن قرار داده است.


منبع: https://www.rushlane.com/ola-electric-car-interior-teased-touchscreen-steering-wheel-12452114.html

به نظر می رسد Ola از رقیب تسلا مدل S رقیب Lucid Air الهام گرفته است. از نوار LED افقی گرفته تا بالهای آیرودینامیکی عمودی، خودروی آینده Ola همه چیز را به روشی مشابه دریافت می کند. در بالای این نوار LED، چراغ های جلو LED داریم که در یک واحد شیک ادغام شده اند. ما فقط با رندرهای دیجیتال مورد آزار و اذیت قرار گرفته ایم. یک نمونه اولیه فیزیکی احتمالاً در نمایشگاه خودروی 2023 به نمایش گذاشته خواهد شد.

اولا الکتریک در ت، جاه طلبانه است تا خود را به ،وان سازنده واقعی خودروهای برقی تثبیت کند. وقتی می گوییم سازنده EV، به طور کلی و صرف نظر از اینکه با چند چرخ عرضه می شود، خودروهای برقی هستند. Ola با فروش ،ده‌فروشی EV 2W در سپتامبر 2022 در صدر ج، قرار دارد. آیا Ola می‌تواند همان موفقیت را در بخش EV 4W انجام دهد؟ فقط زمان می تواند بگوید.

در حال حاضر، بخش EV 4W تحت سلطه تاتا موتورز با Nexon EV و Tigor EV است. با عرضه تیاگو EV، تاتا موتورز احتمالاً برای مدت طول، کنترل خود را در این بخش محکم خواهد کرد. تیاگو EV با قیمتی که در حال راه اندازی است، حتی به ،وان یک جایگزین من، برای خودروهای بنزینی، همانطور که در تجزیه و تحلیل عمیق ما یافت می شود.

آتی Ola Car Interior Teased

از نوار LED افقی گرفته تا بالهای آیرودینامیکی عمودی، خودروی Ola آینده همه چیز را شبیه به Lucid Air می کند.

ماشین الکتریکی جدید اولا
ماشین الکتریکی جدید اولا

Ola Electric از بخشی از بخش خودروهای برقی 4 واتی که تاتا در حال حاضر در آن ،ن است دور می شود و به زودی ماهیندرا با XUV400 خود به آن ملحق می شود. در عوض، Ola دست خود را در یک فضای پرمیوم تر امتحان خواهد کرد. بهاویش آگاروال، مدیر عامل Ola، اسپورت ترین خودروی ساخته شده در هند را وعده داده است. فضای داخلی خودروی آتی Ola اکنون مورد تمس، قرار گرفته است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

با یک نگاه به فضای داخلی خودروی آتی Ola، بلافاصله مشخص می شود که Ola به سمت حال و هوای مینیمالیستی می رود. ا،ر سازندگان EV این روند را اتخاذ می کنند تا محصولات خود را آینده نگر به نظر برسند. این نیز ت، برای ایجاد تمایز خاصی از خودروهای امروزی است. من ظاهر آن را دوست دارم، اما عملکرد، نه چندان.

همانطور که در یک مطالعه مشخص شد، دکمه ها و دستگیره ها در هر روز از سال بر مینیمالیسم برتری دارند. با توجه به روندهای فعلی، Ola به آن پایبند بوده است. فرمان دقیقاً چرخ نیست. از این نظر دقیقاً گرد نیست. همانطور که گفته شد، من این را به فرمان بسیار غیرمتعارف نسخه‌های Plaid تسلا ترجیح می‌دهم.