مالک ناراضی Apache 160 TVS موتورسیکلت خود را تهدید به دفن کرد


در حالی که تعداد کمی از ایرادات در فرآیند تولید اجتناب ناپذیر است، مشکلات زم، به وجود می آیند که مراکز خدمات و OEM ها اقدام من،ی برای رفع مشکل انجام نمی دهند.

مالک ناراضی آپاچی TVS
مالک ناراضی آپاچی TVS

در مثال دیگری از بی تفاوتی عمومی برای مصرف کنندگان، مالک TVS Apache 160 ادعا کرده است که دوچرخه او با وجود بازدیدهای متعدد از مرکز خدمات، هنوز تعمیر نشده است. ا،ر سیستم های دیجیتال و دستگاه روشنایی دوچرخه پس از چند ماه استفاده از کار افتاده بودند.

این دوچرخه در حال حاضر حدود 8 ماه از عمر آن می گذرد و دارای گارانتی می باشد. سیستم‌های حیاتی مانند چراغ‌های جلو، نشانگرها، بوق، کنسول ابزار دیجیتال و پلت‌فرم اتصال SmartXonnect کار نمی‌کنند، حتی اگر چند هفته قبل تعمیری توسط فروشنده ارائه شده بود.

نقص تولیدی شناسایی شد

به گفته مالک، او دوچرخه را از نمایشگاهی در پالوال، هاریانا ،یداری کرده بود. در ابتدا تجربه خوبی بود، زیرا عملکرد دوچرخه بسیار هیجان انگیز بود. مسافت پیموده شده نیز در حدود 50 کیلومتر در ساعت رضایت بخش بود. با این حال، زم، که بسیاری از سیستم های الکتریکی و الکترونیکی دوچرخه از کار افتادند، داستان تغییر کرد.

تنها قطعاتی که کار می ،د شامل LED DRL ها بودند. از نظر مک،کی دوچرخه مشکلی نداشت. با این حال، تصور دوچرخه سواری بدون چراغ جلو، نشانگر و بوق بسیار دشوار است. این مشکلات حتی زم، رخ داد که مالک دوچرخه خود را به هیچ شکلی سفارشی نکرده بود. به ویدیوی دقیق زیر که به آرون پانوار اختصاص دارد نگاه کنید.

هنگامی که دوچرخه به مرکز خدمات TVS در مجاورت منتقل شد، از مالک آن خواسته شد تا 500 روپیه برای بررسی سیم ها بپردازد. این کاملاً عجیب بود، زیرا دوچرخه هنوز تحت گارانتی بود. دوچرخه بعداً به فروشنده اصلی در Palwal برده شد، جایی که تعمیر ‘jugaad’ ارائه شد. چند روز کار کرد، اما مشکلات دوباره ظاهر شد.

به گفته مالک، او متوجه شد که سایر محصولات TVS نیز برای مسائل مربوط به سیم کشی در مرکز خدمات آورده شده است. او احساس می کند که مشکل سیم کشی ممکن است یک مشکل گسترده تر باشد و به دوچرخه او محدود نشود. اما فروشنده قطعات تعویضی لازم را برای تعمیر دوچرخه نداشت. با توجه به نمایندگی در Palwal، مشکل یک نقص ساخت است و مشکل سیم برش نیست.

سیم کشی جایگزین در انتظار است

سیم کشی تعویض سفارش داده شده است که حدود 15 روز طول می کشد تا به نمایندگی برسد. امیدواریم که جایگزین بتواند از تعمیر دائمی اطمینان حاصل کند. چیزهایی مانند سیم کشی بسیار ابتدایی هستند و شگفت آور است که چنین مسائلی ظاهر شده است. برای ا،ر دوچرخه ها، سیم کشی قرار است تمام طول عمر دوچرخه را دوام بیاورد.

در حالی که مالک منتظر سیم کشی جدید است، از تجربه خدمات کلی راضی نیست. اگر برای رفع مشکلات حیاتی مجبور باشید ماه ها صبر کنید، کیفیت خدمات پس از فروش را زیر سوال می برد. مالک همچنین احساس می کند که سیم کشی مجدد دوچرخه ممکن است مشکلات جدیدی ایجاد کند، زیرا بیشتر قطعات باید خارج شده و دوباره نصب شوند. امیدواریم مرکز خدمات این موضوع را در اولویت قرار دهد و بتواند راه حلی رضایت بخش و دائمی ارائه دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/unhappy-tvs-apache-160-owner-threatens-to-bury-his-motorcycle-12454881.html