ماهیندرا اسکورپیو: لوازم جانبی توسعه یافته محلی در راه است

آقای هالیول گفت که این لوازم جانبی خاص فضایی را در جایی که ،تیک زاپاس معمولاً در آن قرار دارد آزاد می کند و به طور بالقوه می تواند برای م،ن سوخت کمکی استفاده شود.

این جدیدترین نسل سوم در بازارهای دیگر با نام Scorpio-N شناخته می‌شود، اگرچه ماهیندرا استرالیا آن را Scorpio محلی می‌نامد زیرا تا به امروز هیچ نسخه‌ای از آن به صورت محلی فروخته نشده است.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، ماهیندرا اسکورپیو SUV شش صندلی بدنه روی فریم اکنون در استرالیا به فروش می رسد و از ساعت شروع می شود. 41990 دلار با ماشین دور تا 30 ژوئن 2023.

  • ماهیندرا اسکورپیو: لوازم جانبی توسعه یافته محلی در راه است

علاوه بر این لوازم جانبی اصلی طراحی شده توسط استرالیا که در حال حاضر برای Scorpio در دست توسعه هستند، ماهیندرا در حال حاضر طیف وسیعی از لوازم جانبی کارخانه هند را ارائه می دهد.

اینها شامل یک ب،ل معمولی، دو گزینه قفسه سقف، دو نوع کفپوش، یک محافظ شیشه جلو، و محافظ های محافظ هوا می باشد.

این اولین باری نیست که بخش محلی خودروساز هندی لوازم جانبی با طراحی استرالیایی را بر روی خودروهای خود عرضه می‌کند و Pik-Up با طیف وسیعی از لوازم جانبی آفرود و تور در دسترس است.

بیشتر: همه چیز ماهیندرا عقرب
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mahindra-scorpio-locally-developed-accessories-coming

همچنین یک ب،ل یکپارچه در حال توسعه وجود دارد که چرخ یدکی با اندازه کامل را از محل فعلی خود در زیر کف صندوق عقب به سمت درب عقب لولایی منتقل می کند.

ماهیندرا در حال کار بر روی طیف وسیعی از لوازم جانبی اصلی محلی برای SUV جدید خود Scorpio است.

بدن بر روی قاب عقرب اندازه گیری در در 4662 میلی متر طول،، 1917 میلی متر گسترده، و 1857 میلی متر قد بلند با الف 2750 میلی متر فاصله بین دو محور این باعث می شود اندازه آن مشابه سوبارو ،تر یونی بادی سایز متوسط ​​باشد، اگرچه طبق پروتکل های FCAI از نظر فنی یک شاسی بلند بزرگ است.

Pik تا طیف لوازم جانبی اصلی

قدمت پلاک Scorpio به سال 2002 برمی گردد، با مدل ،وجی – که زیربنای خود را با Pik-Up مش، است – همچنان در هند به ،وان Scorpio Cl،ic فروخته می شود.

جیمز هالیول، مدیر بازاریابی ماهیندرا اتوموتیو استرالیا گفت که مجموعه ای از میله های ، نر، اسنورکل، لغزنده سنگ، محافظ زیر بدنه و بشقاب های بشقاب در حال توسعه با یک شرکت استرالیایی برای Scorpio است.

تمام انواع عقرب در استرالیا توسط a موتور 2.2 لیتری چهار سیلندر توربو دیزل تولید 129 کیلو وات از قدرت و 400 نیوتن متر از گشتاور این به یک گیرب، شش سرعته اتوماتیک متصل می شود که درایو آن از طریق سیستم چهار چرخ متحرک نیمه وقت ارسال می شود.

ماهیندرا هنوز نشان نداده است که هیچ یک از این لوازم جانبی چگونه خواهند بود.