ماهیندرا الکتریک XUV، BEV در کارخانه نیو پونا ساخته می شود

سرمایه گذاری 10000 کرور طی یک دوره 7 تا 8 ساله انجام خواهد شد. برای ساخت یک مرکز تولید، توسعه و تولید در نظر گرفته شده است.

mahindra INGLO EV Platform و برند BE

راجش ججوریکار، مدیر اجرایی، بخش خودرو و مزرعه، ماهیندرا و ماهیندرا با مسئولیت محدود، اظهار داشت: «ما از این تأییدیه از سوی ،ت ،سندیم. از ماهاراشترا برای راه‌اندازی کارخانه تولید خودروهای الکتریکی در پونا و سرمایه‌گذاری در ایالت «خانه» ما برای بیش از ۷۰ سال. ما از ،ت بسیار سپاسگزاریم. ماهاراشترا برای حمایت مستمر آنها. تمرکز ،ت بر «سهولت انجام ،ب و کار» و سیاست‌های مترقی، همراه با سرمایه‌گذاری ماهیندرا، به ،وان یک کاتالیزور برای تبدیل شدن ماهاراشترا به قطب خودروهای برقی هند عمل می‌کند و سرمایه‌گذاری مستقیم هند و خارجی بیشتری را جذب می‌کند.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-electric-xuv-bevs-to-be-built-at-new-pune-plant-12455100.html

در چند وقت اخیر، این شرکت طیف وسیعی از Treo e3W را معرفی کرده است. و اخیراً XUV400 الکتریکی. خلاصه سال ها از شروع انتظار می گذرد. و در نهایت خودروهای سواری برقی ماهیندرا یک گزینه واقعی برای ،ید خودروهای برقی خواهند بود. XUV400 EV در 3 نوع عرضه خواهد شد.

سرمایه گذاری کارخانه تولید برق ماهیندرا

وقتی صحبت از خودروهای برقی به میان می‌آید، نام تجاری ماهیندرا نامی است که بیش از سایرین در مکالمات ظاهر شده است. سال‌ها قبل، سازنده خودرو به Reva، یک شرکت خودروهای برقی مستقر در بنگلور علاقه نشان داد. آنها خودروهای برقی کوچکی را فروختند که در سال های اولیه آن در بنگلور مقبولیت زیادی پیدا ،د. پس از ،ید توسط ماهیندرا، e2o، که قبلا با نام REVA NXR شناخته می شد، و پس از آن eVerito راه اندازی شد.

از نظر خودروهای الکتریکی، انتخاب مشتری در حال حاضر بسیار محدود است. و انتظار می رود بازیکنان بیشتری در چند سال کوتاه شرکت کنند تا ظاهر مجموعه خودروهای الکتریکی را تغییر دهند.

ماهیندرا XUV الکتریکی SUV
ماهیندرا XUV الکتریکی SUV

کارخانه تولید خودروهای الکتریکی ماهیندرا در پونا، ماهاراشترا با سرمایه گذاری 10 کرور روپیه در مدت 7 تا 8 سال راه اندازی می شود.

پلتفرم ماهیندرا INGLO برای شاسی بلندهای الکتریکی آینده
پلتفرم ماهیندرا INGLO برای شاسی بلندهای الکتریکی آینده

با تعیین اه، بلندمدت خودروهای برقی، جاده‌های ما تا پایان دهه متمایل به متفاوت به نظر می‌رسند. تمرکز بر پذیرش EV در مقیاس بزرگ است. برنامه هایی برای معرفی ناوگان برقی بزرگتر برای نیازهای حمل و نقل عمومی در دست اجراست. شرکت های تجارت الکترونیک و تحویل متعهد به استفاده از SCV های الکتریکی هستند. و مصرف خصوصی در آینده بسیار متفاوت به نظر می رسد. در حال حاضر، این تغییر توسط تولیدکنندگان e2W با اسکوترهای الکترونیکی پیشرو در نمودارها انجام می شود.

ماهیندرا در حال حاضر سرمایه گذاری روپیه ای را اعلام کرده است. 10000 کرور برای خودروهای برقی. این تحت طرح ارتقای صنعتی ،ت ماهاراشترا برای وسایل نقلیه الکتریکی تصویب شده است.

بر اساس پلتفرم پیشرفته INGLO EV، خودروهای شاسی بلند الکترونیکی ماهیندرا با نام تجاری XUV عرضه خواهند شد و یک برند کاملاً جدید فقط الکتریکی با نام “BE” عرضه می شود.