ماهیندرا بولرو جدید رنگ سبز اسپید

بو،و مورد علاقه طرفداران در هند بوده است. این یکی از مهم ترین و ثابت ترین فروشندگان ماهیندرا است. بو،و از این که به ،وان یک واگن بازرسی ریلی در پل چناب در J&K ساخته شده تا مورد علاقه مخاطبان روستایی به دلیل سادگی آن، موارد استفاده و کاربردهای متنوعی دارد.

ماهیندرا بو،و با رنگ سبز جدید

در مورد ویژگی ها، ماهیندرا بو،و در ارائه فناوری بسیار بیشتر از قبل راه طول، را پیموده است. نه، تنظیم فرمان هنوز وجود ندارد و ORVM ها همچنان باید به صورت خارجی تنظیم شوند. ویژگی های کمتر، چیزهای کمتری برای اشتباه یا ش،تن، درست است؟ این مانترا به م،ای واقعی کلمه برای OG Mahindra Bolero صادق است.

رنگ سبز روی ماهیندرا بو،و خالدار شبیه به راکی ​​بژ ارائه شده با بو،و نئو جدیدتر و سایه ای است که در دوران قبل از BS6 داشت.

رنگ سبز جدید ماهیندرا بو،و
رنگ سبز جدید ماهیندرا بو،و

این رنگ جدید ممکن است بخشی از یک نسخه ویژه با Bolero باشد یا به صورت استاندارد ارائه شود. ممکن است برای این رنگ نیز قیمت بالایی وجود داشته باشد. ما با این به روز رس، انتظار هیچ تغییر مک،کی نداریم و تمام مشخصات و ویژگی ها منتقل می شود.

مشخصات و ویژگی های OG Bolero

این خودرو به یک موتور دیزلی 1.5 لیتری 3 سیلندر با قدرت 75 ، بخار در 3600 RPM و گشتاور 210 نیوتن متر در 1600 RPM مجهز شده است. تنها یک جعبه دنده 5 سرعته استاندارد است. جذابیت بو،و فراتر از لیست ویژگی های آن است. برای مخاطبان روستایی و نیمه شهری قابلیت اطمینان ناهمواری را ارائه می دهد. این تنها PV در هند است که دارای سپرهای ف،ی نیز می باشد. ماهیندرا بو،و بدون رقیب از سلطه مطلق برخوردار است.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-bolero-new-green-colour-spied-scorpio-n-12465691.html

آ،ین باری که بو،و تغییراتی را دریافت کرد، زم، بود که لوگوی جدید ماهیندرا تویین پی، را دریافت کرد و تمام. قبل از آن، ارتقاء فاز I BS6 را در سال 2020 دریافت کرد و یک سری نسخه جدید را دریافت کرد که حتی امروز نیز ادامه دارد. Bolero Neo بسیار جدیدتر است، اما دارای انواع جدید، نسخه های ویژه و غیره است.

این خوب است که ماهیندرا رنگ جدیدی به این افسانه ارائه می دهد که امتحان خود را پس داده است. با رنگ جدید، انتظار داریم که توجه بیشتری را به خود جلب کند. برای شروع، آن را شبیه به سایه راکی ​​بژ است که با Bolero Neo ارائه شده است. این ممکن است همان سایه سبزی باشد که بو،و در دوره قبل از bs6 استفاده می کرد.

رندر نسل بعدی بو،و
رندر نسل بعدی بو،و

در حال حاضر به ،وان یک MUV به فروش می رسد و مخاطبان روستایی را هدف قرار می دهد و قیمتی بین روپیه دارد. 9.78 لک و روپیه 10.78 لک (سابق). این در رنگ های نقره ای DSat، قهوه ای کنار دریاچه و سفید الماسی ارائه می شود. با این حال، ما موفق شده ایم رنگ جدیدی را برای بو،و به دست آوریم. این بسیار نزدیک به سایه Rocky Beige است که با Bolero Neo یا سایه سبز Scorpio N. Hat به کانال The Car S،w برای اشتراک‌گذاری شات جاسوسی اختصاصی ارائه می‌شود.

رنگ سبز جدید ماهیندرا بو،و
رنگ سبز جدید ماهیندرا بو،و

در حال حاضر، بو،و دارای شیشه های برقی، IRVM قابل تنظیم دستی، قفل از راه دور، دسته ابزار دیجیتال، ساعت دیجیتال، مه شکن و چراغ های پیچ می شود. بله، ما به ساعت دیجیتال به ،وان یک ویژگی اشاره کردیم، زیرا در خودروهایی مانند OG Bolero این ویژگی وجود دارد. از نظر ویژگی های ایمنی، به اندازه کافی از آنها برای تصویب مقررات برخوردار است. بنابراین، دو کیسه هوای جلو، ABS و EBD وجود دارد.