ماهیندرا BE.05 الکتریک همراه با XUV700 جاسوسی کرد

ماهیندرا هر پنج خودروی الکتریکی خود و زبان طراحی مورد انتظارشان را در 15 آگوست 2022 در MADE HQ در بریت،ا به نمایش گذاشت. ما بیان کرده بودیم که چگونه BE.05 مهمترین وسیله نقلیه در بین پنج مورد به نمایش گذاشته شده خواهد بود. در عرض یک سال، ما می‌تو،م شاهد آغاز آزمایش ماهیندرا برای BE.05 در جاده‌های هند باشیم. اکنون، برای اولین بار، نمایه عقب در چنای در دوربین عکاسی شده است، جایی که در حال آزمایش همراه با XUV700 دیده می شود.

ماهیندرا با نگاهی به بدنه تولیدی در حال آزمایش، به وعده خود عمل می کند. ماهیندرا BE.05 به همان اندازه که در شکل مفهومی خود وحشی به نظر می رسد. می‌تو،م ببینیم که زیبایی‌شناسی طراحی BE.05 چقدر ارگ،ک و حیو، است. چراغ‌های عقب LED عظیمی دارد که نه تنها ،اصر متصل را دریافت می‌کنند، بلکه به سمت پایین‌تر نیز کشیده می‌شوند.

شاسی بلند برقی ماهیندرا BE.05
شاسی بلند برقی ماهیندرا BE.05

ماهیندرا BE.05 طرح عقب خالدار

یک ،صر دریچه مانند در مرکز سپر عقب وجود دارد که به احتمال زیاد فقط برای اه، ظاهری است. BE.05 لوگوی Twin Peaks ماهیندرا را نشان نخواهد داد. در عوض، یک لوگوی BE روشن در چراغ های عقب وجود دارد. قفل های عقب بسیار زیاد هستند و ،تیک ها 235 بخش به نظر می رسند که عضله زیادی به این SUV می دهد.

تا الان چه می د،م؟

در واقع، این چراغ‌های عقب LED به قدری تسلط دارند که کمی به شیشه جلوی عقب می‌خورند. این باعث می شود شیشه جلوی عقب بسیار کوچک باشد. ماهیندرا یک اسپوی، سقفی عظیم نیز ارائه می دهد که در جذابیت آن بسیار سبک است. اما بیشتر به ،مت جلوپنجره عقب می خورد. دید در پشت نقطه قوت BE.05 نخواهد بود.

نمای جلو و نمای داخلی آن را قبلا دیده بودیم. اکنون، با طراحی عقب، می‌تو،م یک شبح ابتدایی را جمع‌آوری کنیم تا ببینیم BE.05 چگونه ممکن است به نظر برسد. برای شروع، ما آنچه را که می بینیم دوست داریم. ماهیندرا در اولین نمایش خود قول داده بود که ا،ر ،اصر طراحی این کانسپت به مرحله تولید راه پیدا کنند.

برند بومی هند ماهیندرا وارد عصر جدیدی از خودروهای برقی آینده نگر شده است. ما در مورد اسپین آف های ICE که XUV.e8 و XUV.e9 خواهند بود صحبت نمی کنیم. در عوض، ما در مورد Born Electric BE.05، BE.07 و BE.09 صحبت می کنیم. ماهیندرا اینها را از ابتدا طراحی کرد تا خودروهای الکتریکی باشند و زبان طراحی وحشیانه ای داشته باشند.

ماهیندرا به برنامه و نقشه راه خود با پلتفرم INGLO که این شرکت در اولین رویداد خود فاش کرد، پایبند است. این یک مشتق از پلت فرم مقیاس پذیر و م،ار MEB فول، واگن است که با نام تجاری تغییر یافته است. ظرفیت بین 60 تا 80 کیلووات ساعت خواهد بود. پلت فرم INGLO با طرح بندی تک موتوره و دو موتوره نیز سازگار است.

ماهیندرا BE.05 کوپه SUV الکتریکی
ماهیندرا BE.05 کوپه SUV الکتریکی
طراحی عقب ماهیندرا BE.05
طراحی عقب ماهیندرا BE.05

ماهیندرا BE.05 eSUV کوچکترین و کم هزینه ترین شاسی بلندها در میان سایر محصولات Born Electric BE خواهد بود.

ماهیندرا BE.07 یک eSUV جمع و جور با اندازه کرتا با طول 4370 میلی متر، عرض 1900 میلی متر، ارتفاع 1635 میلی متر و فاصله بین دو محور 2775 میلی متر است. این کوچکترین و مقرون به صرفه ترین SUV الکتریکی با پلتفرم جدید INGLO ماهیندرا خواهد بود. خودروهای این بخش باتری 50 کیلووات ساعتی دارند (MG ZS EV). جالب است که ببینیم BE.05 در هند و بازارهای جه، چگونه است. با این حال، XUV.e8 اولین بار خواهد بود که راه اندازی می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-be-05-electric-spied-along-with-xuv700-rear-design-12471820.html