ماهیندرا SUV تخفیف دسامبر 2022 تا 1 لیتر

یکی از کم فروش های ماهیندرا، مارازو، هنوز در وب سایت رسمی است. برای پیشنهادات پایان سال، Mar،o MPV تا Rs مزایای دارد. 67200. هنگامی که به بازار عرضه شد، به ،وان یک درخشش مهندسی مطرح شد زیرا دارای یک موتور نصب شده به صورت عرضی با FWD بر روی شاسی قاب نردب، است. چیزی که در هند بی سابقه بود. در سیستم تعلیق خود قطعات آلومینیومی داشت. گفته می شود، اکنون به سختی می فروشد.

Thar 20000 روپیه مزایای دریافت می کند

در مقابل، بو،و، ، نقدی ماهیندرا، مزایایی تا سقف روپیه دریافت می‌کند. 95000. وقتی می گوییم بو،و، هم به م،ای Bolero Neo و هم OG Bolero است. اولی در تریم های N4، N8، N10 و N10 (O) و دومی در تریم های B4، B6 و B6 (O) ارائه می شود. مزایای ذکر شده در Rs. 95000 برای Bolero Neo و OG Bolero قابل اعمال است.

XUV300 از بالاترین مزایا تا Rs برخوردار است. 1.00 لک – تخفیف ماهیندرا برای دسامبر 2022

نئو بو،و
تصویر – Namaste Car

اگر یک تولید کننده در هند وجود داشته باشد که خود را به ،وان سازنده UV معرفی کند، ماهیندرا است. با افزایش شدید قیمت‌ها، به نظر می‌رسد ا،ر مشتریان به سمت خودروها و شاسی‌بلندهای کوچک‌تر و اقتصادی‌تر روی می‌آورند. مهم نیست که این UV ها چقدر کاربرد دارند، یک SUV کوچک یا جمع و جور همیشه ارقام بیشتری را به همراه دارد.

برخی از داغ‌ترین محصولات ماهیندرا مانند Scorpio N، Scorpio Cl،ic و XUV700 هیچ مزیتی دریافت نمی‌کنند. همه انواع XUV300 تخفیف ندارند. انواع منتخب XUV300 تخفیف هایی تا سقف روپیه دریافت کرده اند. 1 لک این بالاترین تخفیف در ماهیندرا پیشنهادات دسامبر است. به این ترتیب، ماهیندرا زمینه بهتری برای مق، با تاتا ن،ون، هیوندای ونوو و امثال آن پیدا می کند.

راه اندازی ماهیندرا XUV300 TurboSport
ماهیندرا XUV300 TurboSport

کمترین میزان تخفیف در ثار ارائه شده است. این پیشنهاد سبک زندگی ماهیندرا در هند است و نحوه استفاده از این بخش را کاملاً تغییر داده است. این موتور در هر دو گزینه موتور بنزینی و دیزلی ارائه می شود و برای هر دو انتخاب موتور دارای گزینه های گیرب، دستی و اتوماتیک است.

تخفیف های نوامبر 2022 در مجموعه ماهیندرا فقط برای XUV300، Bolero، Bolero Neo، Mar،o و Thar قابل اعمال است. همه وسایل نقلیه از مزایای ی،، برخوردار نیستند. بیایید آن را تجزیه کنیم. همه مزایا تخفیف نقدی نیست. ماهیندرا لوازم جانبی، تخفیف‌های شرکتی، جوایز مبا،‌ای و تخفیف‌های نقدی را ارائه کرده است.

با این حال، فروش شاسی بلندهای سایز متوسط ​​برای اکتبر 2022 نشان می دهد که Scorpio و XUV700 در صدر ج، قرار دارند. ماهیندرا برای افزایش فروش محصولات باقی‌مانده در سبد خود، تخفیف‌ها و پیشنهاداتی را تا پایان سال ارائه می‌کند که ارزش آن‌ها تا 200 میلیون تومان است. 1,00,000. بیایید نگاهی به آنچه چیست.

تخفیف های ماهیندرا برای دسامبر 2022

یک سیستم 4X4 بدون توجه به ،یب موتور و گیرب، به ،وان اتصالات استاندارد ارائه می شود. برای تخفیف های پایان سال، ماهیندرا مزایایی تا سقف روپیه ارائه می دهد. 20000. با این پیشنهادات و تخفیف ها، ماهیندرا قصد دارد فروش را در دسامبر 2022 افزایش دهد و همچنین سهام آ، سال را قبل از شروع سال جدید پاک کند.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-suv-discounts-dec-2022-bolero-xuv300-thar-12453137.html