مجموعه برقی BYD برای پرتاب استرالیا در سال 2024


بخش برق در استرالیا در حال گرم شدن است، با BYD تایید می کند که رقیبی برای LDV eT60، به علاوه JAC T9 EV ورودی و (به طور بالقوه) جیلی رادار RD6، در 2024.

این پیکاپ الکتریکی بی‌و‌ای‌دی بی‌نام اخیراً به شکل استتار شده در چین جاسوسی شده است و انتظار می‌رود در سال 2023 رونمایی شود.

لوک تاد، مدیر عامل توزیع کننده BYD EVDirect، گفت CarExpert این پیکاپ الکتریکی “در شرایط استرالیا طراحی شده است”، با مهندسان چینی و استرالیایی که روی این پروژه کار می کنند.

آقای تاد پیکاپ الکتریکی BYD را به ،وان یک “عضله ورزشی” توصیف کرد و گفت که کمی بزرگتر از تویوتا هایلو، است.

  • مجموعه برقی BYD برای پرتاب استرالیا در سال 2024
    Spied BYD ute

جزئیات رسمی بیشتر در حال حاضر کمیاب است، اما انتظار می‌رود که ute به باتری‌های BYD ‘Blade’ LFP داخلی مجهز شود که برای انجام تست ناخن بدون فرار حرارتی طراحی شده‌اند.

طبق گزارش ها، این دستگاه بی وای دی در چین با پیشرانه های هیب، پلاگین (PHEV) و تمام الکتریکی در دسترس خواهد بود.

BYD در استرالیا تا به امروز صرفاً خودروی برقی بوده است و اخیراً معرفی فریگات 07 PHEV SUV محلی را رد کرده است.

با توجه به اینکه یک دستگاه برقی دیگر چینی ظاهراً برای راه اندازی استرالیا تایید شده است، این امر پیشتاز اولیه چین را در این بخش تثبیت می کند، زیرا بازیکنان معتبر هنوز در حال آماده شدن هستند.

  • مجموعه برقی BYD برای پرتاب استرالیا در سال 2024
    قانون 3

نام تجاری «خودروهای انرژی جدید» BYD در حال حاضر با سرعتی سریع در حال گسترش است و خودروهای برقی خود را در اروپا، ژاپن و استرالیا عرضه می کند – جایی که شاسی بلند کوچک Atto 3 آن پس از چند بار سرعت پرتاب به فروش می رسد.

در واقع، تامین کننده EV و باتری تحت حمایت وارن بافت، سه میلیون فروش EV و PHEV در سطح جهان را در ماه گذشته تحت الشعاع قرار داد.

گمانه زنی ها حاکی از آن است که پیکاپ BYD ممکن است تحت یکی از برندهای فرعی برنامه ریزی شده اخیر شرکت به فروش برسد.

BYD Auto می‌خواهد یک «ماتریس برند قدرتمند» متشکل از خودروهای با برند BYD، اسپین‌آف ممتاز Denza و یک نام تجاری لو، متمرکز بر SUV به نام Yang، ایجاد کند.

  • مجموعه برقی BYD برای پرتاب استرالیا در سال 2024
    شاسی بلند الکتریکی یانگ وانگ
  • مجموعه برقی BYD برای پرتاب استرالیا در سال 2024

BYD اخیراً یک شاسی بلند الکتریکی رقیب مرسدس بنز EQG را که تحت نام تجاری Yang، قرار می گیرد، به اشتراک گذاشته است، که آقای تاد گفت برنامه ای برای آوردن آن به استرالیا در آینده نزدیک وجود ندارد.

این خودروساز چینی همچنین قصد دارد “برند جدید دیگری” را راه اندازی کند که در “هویت های حرفه ای و شخصی سازی شده، پوشش خودروهای خانوادگی و خودروهای لو،” تخصص دارد.

این برند افزود: «این برند از خلق مش، با کاربران استفاده می‌کند و به گرمی از تمام نمایندگی‌های دارای امتیاز برای پیوستن به BYD برای تبلیغ آن استقبال می‌کند.

بیشتر: وانت برقی BYD جاسوسی شده است؟
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/byd-electric-ute-set-for-2024-australian-launch