مجموعه پرتاب فرابنفش F77 در 24 نوامبر 2022

Ultraviolette Automotive به رهبری نارایان سوبرام،ام مشتاق است نامی برای خود بسازد. این شرکت مستقر در بنگالورو یک مرکز تولیدی در شهر الکترونیک دارد و اولین خودروی الکتریکی خود، فرابنفش F77 را در 24 نوامبر 2022 عرضه کرده است. بیایید نگاهی به چیستی بیاندازیم.

پرتاب فرابنفش F77

یک موتور در وسط نصب شده است و یک درایو زنجیره ای نیرو را به چرخ های عقب می فرستد. یک طرح توسعه مرحله‌ای از بنگالورو و سپس شهرهای دیگر آغاز می‌شود. فرابنفش که در هند طراحی و مهندسی شده است، متعاقباً به دنبال پرتاب F77 در سراسر ایالات متحده و اروپا است. قیمت در زمان عرضه اعلام خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/ultraviolette-f77-launch-set-on-november-24-2022-12451527.html

پرتاب فرابنفش F77 برای 24 نوامبر 2022 برنامه ریزی شده است که از بنگالورو شروع می شود و سپس شهرهای دیگر در یک برنامه فازی

تاریخ عرضه فرابنفش F77 اعلام شد
تاریخ عرضه فرابنفش F77 اعلام شد

ماوراء بنفش اخیراً آزمایشات تولید F77 را در کارخانه تولیدی خود واقع در شهر الکترونیک بنگلور آغاز کرده است. انرژی آن توسط فناوری باتری داخلی تامین می شود. به گزارش فرابنفش، F77 برای استقامت در مناطق مختلف و شرایط آب و هوایی در سراسر کشور آزمایش شده است.

راه اندازی و قیمت گذاری

پانل های جانبی به خوبی قاب و بسته باتری را می پوشانند. در عقب، طراحی به سمت دوچرخه‌های اسپرت با نگهدارنده شماره‌گذاری شیک متمایل است. حالت سواری بسیار تهاجمی است و اهرم و حس جلویی زیادی را ارائه می دهد. با یک وضعیت سواری متعهد مانند این، و شتاب آنی مرتبط با خودروهای برقی، نمی‌د،م که چرا F77 نمی‌تواند چیز بزرگ بعدی در پیست باشد.

Hero MotoCorp اخیراً خط اسکوترهای الکتریکی Vida V1 خود را نیز راه اندازی کرده است. تنها تعداد کمی از تولیدکنندگان اصلی که در هند فعال هستند هنوز سوار این قطار نشده اند. تازه وارد، مانند Ola یک سنگر در فضای اسکوتر برقی ممتاز ایجاد کرده اند و حتی در صدر ج، ،ده فروشی 2W EV در سپتامبر 2022 قرار دارند.

برای شروع، F77 یک موتورسیکلت الکتریکی با عملکرد کامل است. این یک زبان طراحی هیب، دارد که ویژگی‌های دوچرخه خیاب، و موتورسیکلت‌های پر شده را در خود دارد. ویژگی‌های ارزش افزوده عبارتند از ABS دو کاناله، سیستم تعلیق قابل تنظیم، حالت‌های رانندگی چندگانه و ترمز احیاکننده.

این شرکت ادعا می کند بیش از 5 سال تحقیق و توسعه و آزمایش های دقیق انجام شده است. گفته می شود F77 70000 علاقه مند به رزرو قبل از راه اندازی از 190 کشور جهان را به خود اختصاص داده است. پرتاب فرابنفش F77 3 نوع حمله هوایی، سایه و لیزری را نشان می دهد. هر کدام از اینها برای بازتاب هویت و شخصیت خاصی طراحی شده اند.

مشخصات دوچرخه ورزشی برقی فرابنفش F77
مشخصات دوچرخه ورزشی برقی فرابنفش F77

Narayan Su،maniam به طور فعال محتوای مربوط به توسعه F77 را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تحت فشار قرار داده است. بسیاری از طراحی آن در حال حاضر شناخته شده است. این چراغ جلویی شبیه به جنگنده های خیاب، با DRL های یکپارچه و پوشش های تعلیق قوی دارد که عضله زیادی را تقویت می کند. مخاطبان هدف احتمالاً از ،اصر طراحی که F77 را از جلو به یک ماشین عضل، تبدیل می کند، قدرد، می کنند.

با نورافکن روشنی که بر بخش خودروهای برقی 2 واتی در هند می‌درخشد، چندین شرکت را دیده‌ایم که از این خودروی باند پرش کرده‌اند. قرار دادن پای محکم در این بخش در این زمان بسیار مهم است. همانطور که بخش خودروهای برقی 2 واتی هندی جوان است، ما شاهد چندین نوآوری و تولیدکنندگان اصلی بوده ایم که به طور ی،ان پیشروی می کنند.