مدل جدید کیا سلتوس که بدون استتار دیده می شود

در حال حاضر، کیا سلتوس با موتور 1.5 لیتری NA بنزینی (113 ، بخار، 144 نیوتن متر، 6MT، CVT) و موتور 1.5 لیتری توربو دیزل (113 ، بخار، 250 نیوتن متر، 6iMT، 6TC) عرضه می شود. فیس لیفت کیا سلتوس دارای موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید (158 ، بخار، 250 نیوتن متر) خواهد بود. از ویژگی های اضافه شده در بالای مدل ،وجی می توان به سانروف پانوراما، مجموعه ADAS، کنترل آب و هوای دو منطقه ای و موارد دیگر اشاره کرد.

در پست قبلی، چند افشاگری در رابطه با فیس لیفت کیا سلتوس را از منابع خود فاش کردیم. برای شروع، سر اگزوز دوگانه فقط در انواع با موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی ارائه می شود. ADAS از GT Line و بالاتر و تعداد زیادی اسکوپ دیگر عرضه خواهد شد. این قاطر آزمایشی خاص دارای اگزوز دوگانه و ماژول ADAS نیست.

اما نمی‌تواند HTX+ و بالاتر باشد، زیرا این مدل آزمایشی خاص دارای صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی لمسی با مشخصات پایین‌تری است که کیا فقط با مدل‌های پایین‌تر ارائه می‌کند. این صفحه نمایش 8 اینچی کوچکتر است و دارای دکمه ها و دستگیره هایی برای پیمایش در منوها و کنترل عملکردهای مختلف است. تریم‌های با مشخصات بالاتر، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی لمسی 10.25 اینچی بزرگ‌تر دارند.

قبل از راه اندازی، Mannath از یوتیوب Riya ویدیویی از فیس لیفت کیا سلتوس را در کانال خود آپلود کرده است. این قاطر آزمایشی اهل آنانتاپور، آندرا پرادش، کاملا برهنه و بدون استتار است. با این حال، ویدیو خیلی از فضای داخلی آن را نمی گیرد. اما می تو،م بگوییم که این قاطر آزمایشی خاص یک نوع با مشخصات متوسط ​​است. احتمالا HTK Plus یا HTX.

کیا سلتوس جدید فیس لیفت نسخه می،
کیا سلتوس جدید فیس لیفت نسخه می،

کیا سلتوس جدید مدل متوسط ​​پیدا شد

جدید کیا سلتوس Mid V،t جاسوسی - 8
مدل جدید کیا سلتوس Mid V،t جاسوسی شده – صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 8 اینچی روی داشبورد

فیس لیفت جدید کیا سلتوس دارای چهره ای متفاوت و طراحی مجدد جزئی خواهد بود که درک برتر آن را بیشتر ارتقاء خواهد داد.

فضای SUV جمع و جور بسیار رقابتی است و فیس لیفت کیا سلتوس رقیب هیوندای کرتا، ماروتی سوزوکی گرند ویتارا، تویوتا اوربان کروزر هایریدر، اشکودا کوشاک، فول، واگن تایگون و ام جی آستور خواهد بود. هوندا Elevete و Citroen C3 Aircross نیز در آینده به این بخش خواهند پیوست.


منبع: https://www.rushlane.com/new-kia-seltos-white-colour-black-roof-mid-v،t-wit،ut-camouflage-12472544.html

برای مدت طول،، کیا سلتوس جایگاه دوم را در ج، فروش SUV های کامپکت داشته است. اکنون ماروتی سوزوکی گرند ویتارا از آن پیشی گرفته و هر از چند گاهی به هیوندای کرتا، پیشرو در بخش خودرو نیز نزدیک می شود. باید دید که آیا کیا سلتوس جدید پس از عرضه در هند، جایگاه دوم خود را پس خواهد گرفت یا خیر.

این قاطر آزمایشی همچنین دارای سقف مشکی دو رنگ است. منابع ما اشاره ،د که فیس لیفت کیا سلتوس از نسخه های می، به بعد از سانروف پانوراما بهره می برد. در ویدئوی کوتاهی که کانال یوتیوب Mannath راشی منتشر کرده است، وجود سانروف قابل مشاهده نیست. اما سانروف پانوراما احتمالاً از HTX Plus به بعد است.

دارای موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید است

با توجه به این ویژگی‌ها، به احتمال زیاد این مدل آزمایشی HTK Plus یا HTX با موتور دیزل یا بنزین NA است. ما این را می گوییم زیرا این نمی تواند یک تریم پایین تر از HTK Plus باشد زیرا دارای خط کمربند کرومی، رینگ های آلیاژی مشابه GT Line با مشخصات بالا و چراغ های مه شکن چهار مکعبی یخ است. هیچ نشان سطح تریم روی درب عقب وجود ندارد.