مدل 2023 ولوو EX90 داخلی به تصویر کشیده شد

در حالی که EX90 حاوی حدود 50 کیلوگرم مواد ساخته شده از پ،تیک های بازیافتی و “مواد مبتنی بر زیستی” است، اما از این هدف عالی فاصله دارد.

 • مدل 2023 ولوو EX90 داخلی به تصویر کشیده شد

نه تنها جدید ولوو EX90 ایمن ترین خودروی این شرکت باشد، همچنین پایدارترین فضای داخلی خود را تا به امروز خواهد داشت.

جیم روآن، مدیرعامل ولوو از ماه مارس امسال، با بیان این شرکت مسیر خود را تغییر داد اخبار خودرو “آشنایی با برند” در نهایت باعث شد خودروساز تغییر مسیر دهد.

صندلی‌های EX90 در پارچه‌ای به نام Nordico در دسترس خواهند بود که بطری‌های پ،تیکی PET بازیافتی را با مواد جنگل‌های «مدیریت مسئولانه» در سوئد و نروژ ،یب می‌کند.

به گفته ولوو، نام جدید “تکرار جدیدی را در نامگذاری فعلی ما نشان می دهد و منع، کننده گذار ما به سمت خط تولید تمام الکتریکی تا سال 2030 است”.

در زمان مدیر عامل قبلی هاکان ساموئلسون، EX90 اولین مدل ولوو بود که نامی من، داشت. گزارش ها حاکی از آن است که این کراس اوور پرچمدار به نام Embla شناخته می شود، اولین زنی که توسط خدایان اساطیر نورس خلق شده است.

 • مدل 2023 ولوو EX90 داخلی به تصویر کشیده شد
  شارژ مفهومی ولوو

تصور می‌شود که EX90 از یک تکامل سازگار با خودروهای الکتریکی از معماری محصول مقیاس‌پذیر (SPA) استفاده شده توسط XC90 فعلی استفاده کند که به طور موثر جایگزین آن خواهد شد.

 • مدل 2023 ولوو EX90 داخلی به تصویر کشیده شد
  تصویر ثبت اختراع EX90
 • مدل 2023 ولوو EX90 داخلی به تصویر کشیده شد
  Polestar 3

در همین حال، فرش‌های خودرو از ،یبی از پلی آمید جدید – نایلون فکر کنید – و همچنین پلی آمید بازیافتی و بازسازی شده ساخته شده‌اند.

ولوو سال 2040 را هدف گذاری کرده است که آب و هوای خنثی و کاملاً دایره ای باشد – ی،ی فقط از مواد بازیافتی یا پایدار برای ساخت خودروی جدید استفاده کند که به ،ه خود می تواند به طور کامل بازیافت شود و دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

گفته می شود که در کارآمدترین تریم خود، Polestar 3 با استفاده از استاندارد WLTP برد رانندگی 610 کیلومتری دارد.

برای ،، که می‌خواهند در کراس اوور اسکاندیناوی خود اشاره‌ای از تجربه قرن تویوتا داشته باشند، صندلی‌های EX90 را می‌توان با ،یبی از پشم که از منابع پایدار و اخلاقی تهیه می‌شود، تکمیل کرد.

 • مدل 2023 ولوو EX90 داخلی به تصویر کشیده شد

EX90 باید ارتباط نزدیکی با Polestar 3 داشته باشد که اخیراً معرفی شده است. مشخصات فنی پیشرانه EX90 هنوز فاش نشده است، اما Polestar 3 برتر از یک سیستم موتور دوگانه استفاده می کند که مجموعاً 380 کیلووات و گشتاور 910 نیوتن متر دارد.

بیشتر: Volvo EX90 SUV برای ارائه شارژ دوطرفه
بیشتر: رادار داخلی ولوو برای کاهش صدمات داغ خودرو
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-volvo-ex90-interior-teased

EX90 اولین نمایش کامل خود را در 9 نوامبر به وقت اروپا انجام خواهد داد.

تزئینات کابین EX90 شامل چوب جنگل های پایدار است که توسط FSC (شورای نظارت بر جنگل) تأیید شده است و دارای نور پس زمینه گرم است.

با وجود این، ولوو می گوید این اولین قدم مهم است. علاوه بر این، ولوو ادعا می‌کند که فضای داخلی EX90 یکی از «دلپذیرترین و شیک‌ترین فضای داخلی خودرو در بازار» خواهد بود و ارزش‌های اسکاندیناویایی «سادگی، رفاه و منابع طبیعی» را به‌طور کامل دربر خواهد گرفت.