مدیرعامل Ola مسابقه Meme را اعلام کرد

خودروهای برقی به دلیل عملکرد پرزرق و برق خود شناخته می شوند زیرا موتورها می توانند تمام گشتاور خود را از 0 دور در دقیقه مهار کنند. اما فشار دادن دریچه گاز به طور قابل توجهی به باتری ها می خورد. در فیلم بین ستاره ای، مانور کوپر در اطراف سیاهچاله گارگانتوآ برای او 51 سال هزینه دارد. این الگوی رفتاری نشان می‌دهد که هر ذره از آب باتری چقدر مهم است.

میم بین ستاره ای
میم بین ستاره ای

3. بیایید آن قرقره توربو را بشنویم

این منطقی ترین مبارزه با خودروهای الکتریکی است. وسایل نقلیه سبز تنها زم، سبز هستند که منبع انرژی سبز باشند. به ،وان مثال، بیشتر برق مصرفی من از نیروگاه های حرارتی KPCL در شاکتیناگر می آید. آیا کمکی به سبز شدن بیشتر نخواهد کرد، اینطور نیست؟ در میم، یک دیزل ژنراتور در حال شارژ یک BMW i3 است که کل علت را نفی می کند. ایلان بهیا اصلاً تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

میم کالین بهایا ایلان ماسک
میم کالین بهایا ایلان ماسک


منبع: https://www.rushlane.com/ola-ceo-announces-free-s1-pro-se-for-funniest-icev-meme-12470901.html

“اگر ،ی را دوست دارید، او را رها کنید.” خیلی زیباست، اینطور نیست؟ با بنزین روپیه. 91.07 در لیتر، تا کجا پیش خواهند رفت؟ در کارناتاکا، روپیه است. 103. پس به من اعتماد کن. اونا هیچ جا نمیرن

الگوی قیمت سوخت
الگوی قیمت سوخت

5. گربه ترسناک؟ نه، ماشین ترسناک

میم دوست پسر حواس پرت ک،یک یک جوک EV را ایجاد کرده است. حالا همه چیز را دیده ام. هر چند این میم یک نکته دارد. ،یداران بالقوه اسکوتر در حال بررسی خودروهای برقی هستند. الان بیشتر از همیشه من می دانم که آن مرد در میم به چه چیزی وسوسه می شود. اما ،یداران اسکوتر در خودروهای برقی چه چیزی وسوسه می شوند؟ اقتصاد؟ ترفندها؟ امکانات؟ راحتی؟ یا گجتری؟

میم دوست پسر حواس پرت
میم دوست پسر حواس پرت

2. حالا به نظر می رسد بتمن نیز تایید می کند

این تصویر معمولاً برای نشان دادن سناریوی رانندگی ،ن (بدون تخلف) استفاده می شود. اما در اینجا، ماشین ترسیده پریده است و احتمالاً با توجه به قیمت سوخت دچار حمله قلبی شده است.

تصادف اتومبیل در پمپ بنزین میم
تصادف اتومبیل در پمپ بنزین میم

4. آیا شغلی دارید؟

من اهل کارناتاکا هستم و ودالام را تماشا کرده ام. این صحنه یکی از روان ترین انتقال ها از اطاعت به سلطه است. اجرای آجیت کومار بی نظیر است. خیلی زود به یک الگوی میم تبدیل شد. من نمی فهمم صاحبان خودروهای دیزلی از دارندگان خودروهای بنزینی غمگین ترند. اما، آفرین به خلاقیت، نه؟

میم آجیت کومار
میم آجیت کومار

6. عاشیق ها همه چیز را به دست می گیرند

قیمت آیفون یک کلیه اما امروزه بنزین تمام لباس صاحب خانه را تمام می کند. این میم خیلی خوب است، رتبه های بالاتری را طی کرد و خنده دارترین میم است که در پست آقای آگاروال ارسال شده است. همه ما قیمت را می د،م، اما اغلب هزینه های مربوط به آن را نادیده می گیریم.

پسر بو،ور سوار موتور سیکلت میم
پسر بو،ور سوار موتور سیکلت میم

این میم شایسته قرار گرفتن در رتبه دوم است. با به تصویر کشیدن بتمن که از سوپرمن برای رفت و آمد استفاده می کند، چرا که سبز و رایگان است، ماهیت افزایش قیمت سوخت را کاملا مجذوب خود می کند. با در نظر گرفتن اینکه بروس وین یک میلیاردر هولناک است، این شادی را به طور تصاعدی تقویت می کند.

میم بتمن
میم بتمن

1. من قیمت را می دانم، اما هزینه آن چقدر است؟

میم ک،یک شیبا اینو دوج. قیمت بنزین و گازوئیل با یکدیگر دعوا ندارند. مقدار بنزین و گازوئیل است،اج شده از نفت خام در ا،ر مواقع ثابت است. اما به هیچ وجه روی کاربران EV تاثیر نمی گذارد.

بسته شده!
بسته شده!

7. Thala Ajith Kumar با EV ها موافق است

مواقعی وجود دارد که قیمت سوخت به طور ناگه، با یک حاشیه بزرگ افزایش یافت. اینها قبل از اجرا اعلام می شوند و به نظر می رسد این میم نشانه یکی از آن روزها باشد. مردم برای دریافت هر چه بیشتر سوخت به جایگاه‌های سوخت هجوم می‌آورند و بچه‌های جایگاه سوخت همیشه سوخت را برای هر مشتری محدود می‌کنند. اگر می د،د، می د،د. اما، صاحبان EV نسبت به آن غیر قابل نفوذ هستند.

عجله جایگاه سوخت
عجله جایگاه سوخت

8. کاربران بنزین و گازوئیل “معمولا” هستند

خودروهای الکتریکی از نظر پیشرفت‌های تکنولوژیکی از خودروهای ICE برتری بیشتری دارند. اما آنها به طرز وحشتناکی ،ت هستند. برای افراد ناب، این ممکن است تجربه حسی آنها را مجذوب خود نکند. جزا (جرمی کلار،ون) با در نظر گرفتن نظرات او در مورد خودروهای برقی، در این میم بیشتر از جیمز می م،ا پیدا می کند.

میم پیپ کشیدن جیمز می
میم پیپ کشیدن جیمز می

2. بگذار مردم کارشان را بکنند، گرتا!

بهاویش آگاروال، مدیر عامل اولا الکتریک، اخیراً یک اسکوتر رایگان Ola S1 Pro را برای هر ،ی که بهترین میم را در خودروهای ICE یا به طور کلی خودروهای بنزینی به اشتراک می‌گذارد، معرفی کرده است. میم‌ها از چندین شرکت‌کننده سرازیر شدند. مطمئناً برخی از آنها در حال ترق زدن هستند. بیا یک نگاهی بیندازیم.

10. احساس پادشاهی کنید

هر چند همه اش آفتاب نبود. شکایات، شکایات، گزارش‌های نقص، گزارش‌های نقص، درخواست‌های تعویض چنگال و درخواست‌های بازپرداخت در پست باویش آگاروال به‌طور قابل‌توجهی بیشتر از میم‌ها بود. همچنین، افراد زیادی بودند که به جای ترول ، خودروهای ICE همانطور که مدیرعامل Ola پیشنهاد کرده بود، خودروهای برقی را ترول ،د. یک تعدادی از بهترین هاش اینجاست.

4. عملکرد الکتریکی منجر به برق کمتر در باتری می شود

میم فستیوال در پاسخ توییت مدیر عامل شرکت Ola
میم فستیوال در پاسخ توییت مدیر عامل شرکت Ola

هر ،ی که بهترین وسیله نقلیه بنزینی یا میم ICE را پست کند، مدیرعامل Ola یک نسخه ویژه Ola S1 Pro به او هدیه می دهد.

گرتا تونبرگ پس از ژست «چطور جرات کردی؟» به شهرت رسید. سخنر، علیه رهبران جهان گرتا تونبرگ که به ،وان یک فعال آب و هوا مورد استقبال قرار می گیرد، خواستار توقف استفاده از سوخت های فسیلی و جنگل کاری است که همگی منجر به تغییرات آب و هوایی می شوند. اما انتقال EV نمی تواند در یک روز اتفاق بیفتد، اینطور نیست؟ همچنین ایجاد آگاهی مساوی با یافتن راه حل برای کاهش علت نیست (آ،ین باری که بررسی کردم).

میم گرتا تونبرگ
میم گرتا تونبرگ

1. ایلان بهیا تحت تأثیر قرار نمی گیرد

به خودپسندی چهره آنها نگاه کنید. بله، قیمت نفت به دلیل مازاد نفت محدود شده از بازارهای تحریم شده در حال افزایش است. دارندگان خودروهای برقی باید در حال حاضر احساس رضایت داشته باشند تا ببینند که لازم نیست بخشی از این افزایش قیمت باشند.

شخصیت های گرگ و میش به ،وان الگوی رفتاری استفاده می شود
شخصیت های گرگ و میش به ،وان الگوی رفتاری استفاده می شود

9. اگر می د،د، می د،د

Abhishek Upamanyu یک استندآپ کمدین محبوب است. برخی از ارائه‌های گفتگوی خلاقانه او اکنون ال،ای ال،ایی هستند که بسیار خوب هستند. یکی از آنها “Me kya karu fir? Job c،d du”؟ همچنین، من نمی فهمم که چرا هیچ ، از قالب “Aa gaya swaad” از همان کمدین استفاده نکرد. آقای آگاروال، اگر شما میم “Aa gaya Swaad” را برای برنده شدن نهایی کردید، من این ایده را کنار گذاشتم. حالا S1 Pro من را به من بدهید.

Job c،d du meme
Job c،d du meme

3. ،یداران اسکوتر با خودروهای الکتریکی حواسشان پرت می شود