مرد بنگالورو شماره اتوبوس دوران کودکی خود را برای تسلا جدید خود انتخاب کرد

آنقدر قوی بود که شماره اتوبوس BMTC (شرکت حمل و نقل متروپولیتن بنگالورو) را برای تسلای خود در ایالات متحده انتخاب کرد. شماره ای که او به دنبال آن رفت KA1F232 است، که شماره ثبتی بود که به اتوبوس دوران کودکی او KA – 01 F – 232 داده شد. .

روشی غیرمعمول برای ادای احترام به نوستالژی

— آدارش هگده (@adarshahgd) 11 مه 2023

ادای احترام به یک خاطره نوستالژیک

این یک انتخاب نسبتاً غیر معمول است. اما نوستالژی و احساساتی که در انسان ایجاد می کند، چیزی است که نمی توان از آن خلاص شد. برخی حتی خاطرات اصلی را نیز تشکیل می دهند. این ،ن سابق بنگلور ناشناس مانده است، اما سال 1992 را ذکر کرده است که این نوستالژی را برانگیخته است. آن اتوبوس، آن مسیر و آن راننده، آقای داناپال به یک اندازه مسئول این یادگاری قوی بودند.

اتوبوس از کارناتاکا، تسلا از آمریکا - یک چیز مش، دارد
اتوبوس از کارناتاکا، تسلا از آمریکا – یک چیز مش، دارد

KA -1 F – 232 پلاک اتوبوس مورد علاقه این مرد BMTC بود و KA1F232 شماره پلاک تسلا او در ایالت کالیفرنیا است.

اما، یک ،ن سابق بنگلور در ایالات متحده، رویکرد متفاوتی را برای شماره پلاک تسلا جدید خود انتخاب کرده است. او تصمیم گرفت به جای آن یک خاطره نوستالژیک از دوران کودکی خود را گرامی بدارد. یکی که شامل اتوبوس BMTC مورد علاقه او و راننده K Dhanapal است که برای پوشش مسیر BMTC شماره 401B تعیین شده است.

در کارناتاکا، فقط وسایل حمل و نقل عمومی (HPV) نامه ثبت F دریافت می کنند. مسیر BMTC 401B به سمت بنگالورو شمالی (Yelahanka) می رود. به نظر می رسد راننده هم در دلتنگی او نقش داشته باشد. افراد خوب با شخصیت اثری ماندگار از خود به جا می گذارند. در مجموع، این مالک ناشناس تسلا ،ن بنگلور که در حال حاضر در ایالت کالیفرنیا زندگی می کند، خاطرات کودکی خود را به شیوه ای غیرعادی گرامی می دارد.

من اهل کارناتاکا و ،ن سابق بنگالورو هستم و کاملاً درک می کنم که چرا این صاحب تسلا اینقدر نسبت به شهر قدیمی نوستالژیک است. من تا حدودی بنگالورو را در دهه‌های 90 و 2000 به یاد دارم و کاملاً با آنچه امروز است متفاوت بود. این غیرقابل توضیح است و شما باید در آن زمان آنجا باشید تا متوجه شوید که بنگالور چقدر زیبا بوده است.
منبع: https://www.rushlane.com/bengaluru-man-c،se-child،od-bus-number-for-his-new-tesla-12469481.html

بسیاری از دارندگان تسلا در ایالات متحده دارای پلاک های جالبی هستند. GA55 SUX خلاقانه ترین است. اما LOL WATT، EEF OIL، OIL LOL، ITS TYM، PASS GAS، SILENT1، THX ELON، BYBY GAS، CO2 FREE، NOMO GAS، NO PETRO، YPMP GAS، ELECHIK، 4GET OIL هم خنده دار هستند.

خیلی دلگیره….؟؟؟؟
چند روز پیش در کارناتاکا، راننده اتوبوس BMTC، شری داناپال مانچناهالی، به ،وان راننده BMTC بازنشسته شد.
حالا چه چیز خاصی در مورد آن…؟
این داستان را بشنوید…. pic.twitter.com/LTE3kf7Ra6