مرسدس بنز اولین خودروی نمایشی کاملا مجازی خود را معرفی کرد

این اولین خودروی نمایش مجازی نیست که مرسدس بنز رونمایی می کند، اما اولین خودرویی است که مشابه فیزیکی دریافت نمی کند.

 • مرسدس بنز اولین خودروی نمایشی کاملا مجازی خود را معرفی کرد
  مفهومی AMG Vision Gran Turismo

برخی از شخصیت‌های قابل بازی قادر به هدایت یک وسیله نقلیه هستند، بنابراین هنوز یک پیاده‌سازی بالقوه برای این ماشین نمایشی مرسدس بنز در بازی وجود دارد.

لیگ افسانه ها، که اغلب به LoL خلاصه می شود، یک بازی ویدئویی عرصه نبرد آنلاین چند نفره است که به طور گسترده به ،وان یکی از بزرگترین ورزش های الکترونیکی جهان شناخته می شود.

خودروسازان دیگری مانند ب ام و، فول، واگن، مزدا، دوج، بوگاتی، پژو، آئودی، پورشه و سوزوکی نیز خودروهای مفهومی مجازی را معرفی کرده اند که می توانند در گرند تورینگ سری بازی های ویدیویی

مرسدس بنز کانسپت AMG Vision Gran Turismo را در سال 2013 برای بازی ویدئویی شبیه ساز مسابقه ای معرفی کرد. گرند تور 6.

این خودروی نمایش مجازی یک کوپه دو سرنشینه با طراحی پیازی است که تا حدودی یادآور مرسدس-AMG Vision AMG مفهومی و مرسدس بنز ویژن AVTR کانسپت 2020 است.

بیشتر: مرسدس بنز اولین خودروی نمایشی تمام مجازی را به نمایش گذاشت
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mercedes-benz-reveals-its-first-all-virtual-s،w-car

این برند خودروی نمایشی بدون نام خود را به ،وان بخشی از مسابقات قهرم، جه، لیگ افسانه ها در سال 2022 که از 29 سپتامبر تا 5 نوامبر برگزار می شود، معرفی کرده است.

این مفهومی مرسدس بنز اولین خودروی Vision Gran Turismo بود و بعداً به ،وان یک خودروی واقعی ساخته شد که در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس در سال 2013 به نمایش درآمد.

دنیای فیزیکی می تواند بسیار محدود کننده و پیشرو باشد مرسدس بنز تا آ،ین خودروی نمایشی خود را به صورت انحصاری به صورت مجازی معرفی کند.

هنوز مشخص نیست که این ماشین نمایش مجازی چگونه در این خودرو پیاده سازی خواهد شد لیگ افسانه ها بازی ویدیویی در این مرحله

به نظر می رسد چرخ ها بخشی از همان ساختار شفاف خودرو هستند، بنابراین نحوه چرخش آنها مشخص نیست. آنها همچنین دارای چراغ های عمودی در خود هستند.

مرسدس بنز شراکت دیرینه ای با Riot Games برای مسابقات قهرم، جه، League of Legends دارد که به سال 2020 برمی گردد. اکنون تا سال 2025 تمدید شده است.

«به دلیل فضای مجازی، هیچ محدودیتی برای کارهایی که می‌تو،م انجام دهیم وجود ندارد، به این م،ی که می‌تو،م مرزها را کنار بگذاریم و به خلاقیت خود فضایی برای کارهای غیرمنتظره بدهیم. نتیجه چیزی منحصر به فرد است: اولین نمایشگاه تمام مجازی مرسدس بنز.

خودروی نمایشی مرسدس بنز رنگ آبی کمی دارد و در برخی بخش‌ها شفاف است و به ما امکان می‌دهد عملکرد داخلی را ببینیم.

گوردن واگنر، مدیر ارشد طراحی مرسدس بنز گفت: «هنگام طراحی یک ویترین خارق‌العاده و مجازی، دو جهان با هم ادغام می‌شوند: طراحی واقعی خودرو و طراحی متحرک.

 • مرسدس بنز اولین خودروی نمایشی کاملا مجازی خود را معرفی کرد

این خودروی نمایش مجازی مرسدس بنز با همکاری شرکت توسعه یافته است لیگ افسانه ها بازی ساز Riot Games.

در حالت اصلی بازی دو تیم پنج نفره وجود دارد که با یکدیگر مبارزه می‌کنند و هدف اصلی آن ت،یب پایگاه تیم مقابل است. بازیکنان همچنین می توانند برای دریافت طلا و امتیاز تجربه، شخصیت های غیربازیکن را بکشند.

 • مرسدس بنز اولین خودروی نمایشی کاملا مجازی خود را معرفی کرد

در سال 2021، این خودروساز آلم، یک حلقه برای برنده این رویداد طراحی کرد. برای قهرمانان امسال هم همین کار را کرده است.

 • مرسدس بنز اولین خودروی نمایشی کاملا مجازی خود را معرفی کرد

همچنین ظاهر مفهومی فوق العاده ای دارد که شبیه به کانسپت Nike One 2022 از سال 2004 است که در گرند تور 4 بازی مسابقه ای

 • مرسدس بنز اولین خودروی نمایشی کاملا مجازی خود را معرفی کرد
  مفهوم ویژن AMG
 • مرسدس بنز اولین خودروی نمایشی کاملا مجازی خود را معرفی کرد
  مفهوم ویژن AVTR
 • مرسدس بنز اولین خودروی نمایشی کاملا مجازی خود را معرفی کرد
  کانسپت نایک وان 2022

رئیس جه، Riot Games گفت: «از زمان ایجاد شراکت ما، این الهام بخش بود که ببینیم چگونه تیم های Riot و مرسدس بنز بدون ترس به دنبال فرصت هایی برای ارتقا و جشن گرفتن ورزش ما هستند. لیگ افسانه ها ورزش های الکترونیکی ناز ،اها.

چه در فرم فیزیکی، مانند حلقه‌های زیبای قهرم، جهان، یا یک نمایشگاه مجازی، ما خوشحالیم که گسترش همکاری ما تعهد جمعی ما را برای بالا بردن محدودیت‌های خلاقانه تقویت می‌کند که تجربیات هیجان‌انگیزی را برای طرفداران LoL Esports در سال‌های آینده ارائه می‌کند.»