مرسدس بنز کلاس E 2024 جاسوسی | CarExpert

موتورهای دیزلی نیز قرار است ادامه پیدا کنند، اما این موتورها نیز در استرالیا در سال 2021 حذف شدند.

مشخص نیست که آیا ک، E از ک، کوچکتر C پیروی خواهد کرد و تنها پیشرانه های چهار سیلندر را در هر دو محدوده هسته و AMG ارائه می دهد.

  • مرسدس بنز ک، E 2024 جاسوسی شد

در حال حاضر مرسدس بنز ک، E با انتخابی از سه موتور چهار سیلندر توربوشارژ ارائه می شود که یکی از آنها با سیستم پلاگین هیب، همراه است.

همچنین انتظار می‌رود که فضای داخلی شباهت زیادی به ک، C و S ک، داشته باشد که دارای صفحه نمایش لمسی بزرگ و پرتره است.

انتظار داشته باشید استایل جلو و عقب شباهت زیادی به برادران کوچکتر و بزرگتر آن داشته باشد.

  • مرسدس بنز ک، E 2024 جاسوسی شد

نسل بعدی مرسدس بنز ک، E در حال نزدیک‌تر شدن به رونمایی خود است، با نمونه‌های اولیه که در حال حاضر اندکی از استتار استفاده می‌کنند.

ک، E فرزند وسط سه سدان مرسدس بنز با موتور احتراقی و چهار چرخ محرک است. نسل جدید از ک، S بازطراحی شده پیروی خواهد کرد که در سال 2021 به صورت محلی عرضه شد و ک، C جدید امسال عرضه شد.

کوپه و کانورتیبل بازنشسته خواهند شد و یک خط مدل کوپه و کانورتیبل جدید – احتمالاً CLE – به طور کلی جایگزین همه مدل‌های ک، C و E دو در خواهد شد.

  • مرسدس بنز ک، E 2024 جاسوسی شد

بیشتر: همه چیز مرسدس بنز ک، E
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-mercedes-benz-e-cl،-spied-2

همانطور که در جدیدترین C-Cl، و S-Cl، مشاهده کردیم، E-Cl، بعدی دارای جزئیات جانبی تمیزتر با چین و چروک ظریف تری است که در بالای بدنه قرار گرفته است.

در حالی که مرسدس بنز قبلا ک، E را با دو چراغ جلو در هر طرف متمایز می کرد یا چراغ های LED در روز خود را برای شبیه سازی این موضوع طراحی می کرد، این موتیف تا حد زیادی با فیس لیفت 2020 کنار گذاشته شد.

با این حال، با گام برداشتن به محدوده AMG، یک توربوشارژ شش خطی در E53 و یک توربوشارژر دوقلو V8 در E63 به شما می‌دهد.

عکاسان جاسوس ما این سدان را در حال آزمایش، با پوشیدن استتار در ،مت‌های جلو و عقب و کناره‌های بدون ظاهر آن به تصویر کشیده‌اند.

  • مرسدس بنز ک، E 2024 جاسوسی شد

یک واگن قرار است حداقل در بازارهای دیگر ادامه یابد و قبلاً جاسوسی شده است. اما در سال 2021 زم، که مرسدس بنز تولید سواری All-Terrain را متوقف کرد، سبک بدنه در اینجا حذف شد.

پیش بینی می شود که در سال 2023 به ،وان یک مدل 2024 معرفی شود.

انتظار طیفی از پیشرانه های هیب، ملایم 48 ولتی و پلاگین هیب، را داشته باشید، اما بدون گزینه الکتریکی، با این نقش در خط تولید مرسدس بنز توسط EQE.

رقیب اصلی ک، E، ب ام و سری 5 نیز در آستانه ورود به نسل جدید است. نمونه های اولیه سری 5 جدید قبل از عرضه اولیه در سال 2023 مورد آزمایش قرار گرفته اند.

  • مرسدس بنز ک، E 2024 جاسوسی شد
    سدان ک، E فعلی
  • مرسدس بنز ک، E 2024 جاسوسی شد