مرسدس بنز AMG SL 55: توئین توربو V8 رودستر

برخلاف E53 AMG کابریولت با موتور V6، مرسدس بنز AMG SL 55 دارای موتور 4.0 لیتری توئین توربو V8 (476 ، بخار، 699 نیوتن متر، 9AT، AWD) است. این موتور قادر است از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت فقط در 3.8 ث،ه سرعت بگیرد و حدا،ر سرعت آن 295 کیلومتر در ساعت است. فرمان چرخ عقب، بالابر محور جلو و سیستم تعلیق تطبیقی ​​استاندارد هستند و ترمز سرامیکی کربنی در لیست آپشن ها قرار دارد.

رنج SL یکی از اسپرت ترین رودسترهای مرسدس است و مورد توجه بسیاری از ،یداران در سراسر جهان است. ظاهر باورن،ی، مجلل بی رقیب و عملکرد درخشان از نقاط قوت کلیدی AMG SL 55 هستند. مدل نسل قبلی در هند به فروش می رسید و مدل جدید احتمالاً از محبوبیت نسل قبلی خود پیشی می گیرد.

مرسدس بنز AMG SL 55: قدرت، دقت و پاناچی

تنها رقبای منطقی V8 کانورتیبل برای SL 55 BMW M850i ​​کانورتیبل و جگوار F-Type Convertible R-Dynamic هستند. از بین این دو، فقط Jag در هند به فروش می رسد و قیمت آن 100 روپیه است. 1.53 کروم برای مدل 2023.


منبع: https://www.rushlane.com/mercedes-benz-amg-sl-55-launch-price-12472427.html

سایر ،اصر داخلی شامل سیستم اطلاعات سرگرمی 11.9 اینچی به سبک پرتره و نمایشگر ابزارهای دیجیتال 12.3 اینچی با آ،ین سیستم MBUX مرسدس، ادغام بی‌سیم اندروید و تلفن هوشمند اپل و سیستم صوتی 1220 واتی Burmester با 17 بلندگو است. تمام ،اصر مشکی براق، قطعات ف،ی، روکش‌های چرمی، و پ،تیک‌های نفیس این قرارداد را امضا کرده و از استانداردهای بالای مرسدس پیروی می‌کنند.

مرسدس بنز AMG SL 55 2+2 Seating Config
مرسدس بنز AMG SL 55 2+2 Seating Config

مرسدس بنز AMG SL 55 در هند معرفی شد
مرسدس بنز AMG SL 55 در هند معرفی شد

مرسدس بنز AMG SL 55: لو، با عملکرد لجام گسیخته در سمفونی قدرت و ظرافت روبرو می شود

عقب دارای یک اسپوی، فعال و برخی از شیک ترین چراغ های عقبی است که مرسدس بنز تا به حال بر روی خودروهای خود قرار داده است و آنها بسیار زیبا به نظر می رسند. سپر عقب پایینی قطعات براق می شود و با افتخار نوک اگزوز چهارگانه را به نمایش می گذارد. برخلاف SL از نسل هفتم گذشته، SL 55 دارای سقف قابل تبدیل پارچه‌ای نرم است که می‌تواند حتی زم، که خودرو کمتر از 40 کیلومتر در ساعت کار می‌کند باز یا بسته شود.

مرسدس بنز AMG SL 55 در حال حاضر در نسل هفتم خود یکی از محبوب ترین خودروهای رودستر است. در سطح جه،، مرسدس SL 43، SL 55 و SL 63 را با موتور V8 Bi-Turbo در زیر کاپوت عرضه می کند. هند تنها شاهد عرضه SL 55 خواهد بود و سیستم AWD 4Matic+ را به ،وان تج،ات استاندارد دریافت می کند.

این زبان طراحی جدید برای جان دادن است. جلوپنجره AMG دارای 14 نوار عمودی است که توسط چراغ‌های جلوی LED براق کنار آن قرار گرفته‌اند. یک امضای تیز و چشمگیر LED DRL، دستگیره های درب و سپر پایینی چندین سد هوا دارد. پرداخت مشکی حجم بصری را کاهش می دهد و هاله ای ورزشی به این وسیله نقلیه می بخشد. چرخ های 20 اینچی استاندارد و 21 اینچی در لیست آپشن ها هستند.

مرسدس بنز AMG SL 55 داخلی
مرسدس بنز AMG SL 55 داخلی

حتی اگر چیدمان صندلی های 2+2 وجود دارد، 4 قطعاً برای مرسدس بنز AMG SL 55 شلوغ است. صندلی های جلو از اهمیت اولیه برخوردار هستند و عملکرد گرمایش و تهویه را به همراه عملکرد ماساژ چندگانه دارند. فضای داخلی بر روی راننده متمرکز است و از پرچمداران S ک، الهام گرفته است، درست مانند C ک،.

AMG SL 55: عملکرد بی نظیر در یک رودستر شیک

بخش رودستر با عملکرد بالا در هند به تازگی یک شرکت جدید به شکل مرسدس بنز AMG SL 55 دریافت کرده است. مدل مذکور بیش از یک سال است که در بازارهای جه، به فروش می رسد. ،یداران هندی اکنون طعم آن را خواهند چشید. مرسدس آن را از طریق مسیر CBU به سواحل ما می‌آورد و قیمت گزافی را به خود اختصاص می‌دهد. 2.35 کر.