مرسدس بنز B کلاس 2023 در سال آینده معرفی شد

با گفتن «هی مرسدس، راهنمای تور را شروع کن»، به حدود 3400 تابلوی قهوه‌ای اطلاعات توریستی در امتداد بزرگراه‌های آلمان واکنش نشان می‌دهد.

B-Cl، همچنین دارای یک ،وجی USB-C اضافی، به علاوه قدرت شارژ USB بیشتر است.

در جای دیگر کابین، کنسول مرکزی بازطراحی شده، فرمان جدید با چرم ناپا استاندارد و گرمایش اختیاری، و تزئینات داخلی جدید با الگوی ستاره وجود دارد.

صندلی های راحتی دارای درج های پارچه ای ساخته شده از ۱۰۰ درصد مواد بازیافتی هستند، در حالی که صندلی های Artico/Microcut بسته AMG Line دارای ۶۵ درصد مواد بازیافتی در سطح صندلی و ۸۵ درصد در مواد زیر هستند.

چهار طرح چرخ جدید با ظاهر «هم سطح»، تا 19 اینچ وجود دارد.

برای سال 2023، کل خط تولید بنزین با یک سیستم هیب، ملایم 48 ولتی و استارت ژنراتور تسمه محور (RSG) الکتریکی شده است.

در بازارهایی مانند اروپا، ک، B با طیف وسیعی از گزینه‌های دیزلی، به‌علاوه یک هیب، پلاگین ارائه می‌شود، اما ک، B در حال حاضر در استرالیا منحصراً در پوشش B180 ارائه می‌شود – چیزی که بعید است تغییر کند.

  • مرسدس بنز B ک، 2023 در سال آینده معرفی شد

سیستم جدید 48 ولت ک، B همچنین می تواند موتور را با 10 کیلووات اضافی “هنگام راه اندازی” پشتیب، کند.

B ک، محلی احتمالاً به ارائه نمایشگرهای دوگانه 10.25 اینچی ادامه خواهد داد.

ک، B اساساً هیچ رقابت مستقیمی در استرالیا ندارد و BMW دیگر سری 2 Active Tourer را وارد نمی کند.

همانند ک، A به روز شده، راهنمای سفر صوتی جدیدی نیز وجود دارد که حداقل در ابتدا منحصراً در آلمان در دسترس خواهد بود.

B250e پلاگین هیب، همان به‌روزرس،‌های مشابه A250e را دریافت می‌کند، با قابلیت شارژ AC از 7.4 کیلووات به 11 کیلووات و یک موتور الکتریکی با 5 کیلووات قدرت اضافی افزایش یافته است.

ک، A تنها مرسدس بنز کوچکی نیست که فیس لیفت ظریفی دارد.

را مرسدس بنز B ک، 2023 دارای تغییرات زیبایی شناسی مختلف و همچنین آ،ین نسل سیستم اطلاعات سرگرمی MBUX است.

مرسدس بنز می‌گوید RSG در مقایسه با استارت‌های معمولی صداها و ارتعاشات را در هنگام استارت کاهش می‌دهد، در حالی که به ک، B اجازه می‌دهد تا موتور خود را در حین «کروز ثابت» خاموش کند تا در مصرف سوخت صرفه‌جویی کند.

مرسدس بنز می گوید برنامه نویسی نرم تری برای دستیار حفظ خطوط وجود دارد، در حالی که دستیار مانور تری، اختیاری به طور خودکار زاویه فرمان را تنظیم می کند تا دنده عقب راحت تر شود.

  • مرسدس بنز B ک، 2023 در سال آینده معرفی شد

این خودرو نسبت به ک، A از بدنه ای راست تر و در نتیجه فضای داخلی کاربردی تری برخوردار است، اما محبوبیت بسیار کمتری دارد، به طوری که مرسدس بنز تا پایان سپتامبر 234 نمونه در برابر 2297 هاچ و سدان ک، A فروخته است.

  • مرسدس بنز B ک، 2023 در سال آینده معرفی شد

در سه ماهه سوم سال 2023 وارد استرالیا می شود.

نسل جدید MBUX دارای دستیار صوتی پیچیده تری است که می تواند عملکردهای خودرو را توضیح دهد و به آنها کمک کند. مرسدس بنز می گوید، برای مثال، دستیار می تواند به شما بگوید چگونه تلفن هوشمند خود را متصل کنید و کیت کمک های اولیه را از کجا پیدا کنید.

Android Auto و Apple CarPlay بی‌سیم، به‌علاوه یک حسگر اثر انگشت برای شناسایی و مجوز راننده وجود دارد.

  • مرسدس بنز B ک، 2023 در سال آینده معرفی شد

بیشتر: همه چیز مرسدس بنز B ک،
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-mercedes-benz-b-cl،-revealed-here-next-year

در داخل، گزینه‌ای از نمایشگرهای ابزار دیجیتال 7.0 یا 10.25 اینچی به‌علاوه یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی وجود دارد.

تغییرات بیرونی ظریف هستند. چراغ‌های جلو و عقب LED بازسازی‌شده، به‌علاوه یک جلوپنجره جدید با الگوی ستاره مرسدس بنز وجود دارد.

  • مرسدس بنز B ک، 2023 در سال آینده معرفی شد

B180 از موتور 4 سیلندر 1.3 لیتری توربوشارژر استفاده می کند. 100 کیلو وات از قدرت و 230 نیوتن متر گشتاور – تا 30 نیوتن متر در ماشین فعلی – و با یک گیرب، هفت سرعته اتوماتیک دوکلاچه جفت شده است.