مرسدس بنز EQE SUV پیش از رونمایی قریب‌الوقوع به نمایش درآمد

مرسدس بنز همچنین اولین پلتفرم خودروی کوچک MMA “الکتریکی” را در سال 2024 معرفی خواهد کرد.

بیشتر: فضای داخلی مرسدس بنز EQE SUV فاش شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mercedes-benz-eqe-suv-teased-ahead-of-imminent-reveal

همه مدل‌های سدان EQE در حال حاضر با یک بسته باتری لیتیوم یونی 90.6 کیلووات ساعتی عرضه می‌شوند که طبق تست WLTP، بسته به نوع آن، بردی بین 518 تا 660 کیلومتر دارد.

مرسدس بنز EQE SUV می تواند به یک مدل حیاتی برای این برند آلم، تبدیل شود زیرا تولید EQC فعلی در سال 2023 به پایان می رسد.

این مرسدس بنز EQE SUV و عملکرد بالای آن مرسدس AMG EQE SUV همتای هر دو در یک نصب هنری در پاریس به نمایش درخواهد آمد 17 اکتبر ساعت 5 صبح AEDT.

انتظار می رود شاسی بلند EQE منع، کننده مشخصات پیشرانه و باتری سدان EQE موجود باشد.

از سال 2025 مرسدس بنز سه معماری تمام الکتریکی را عرضه خواهد کرد. پلتفرم اصلی MB.EA خواهد بود که زیربنای تمامی وسایل نقلیه متوسط ​​تا بزرگ خواهد بود.

شاسی بلند EQE پس از EQS، EQE و EQS SUV، چهارمین مدل ساخته شده بر اساس معماری خودروهای الکتریکی اختصاصی مرسدس بنز (EVA) خواهد بود.

 • مرسدس بنز EQE SUV پیش از رونمایی قریب‌الوقوع به نمایش درآمد
  نمونه اولیه جاسوسی EQE SUV

مرسدس بنز EQE SUV در کنار شاسی بلند EQS در کارخانه خودروساز آلم، Tuscaloosa، آلاباما در کنار GLS و GLE ساخته خواهد شد و از باتری‌هایی استفاده می‌کند که در یک «کارخانه پیشرفته در Bibb County» تولید می‌شوند.

 • مرسدس بنز EQE SUV پیش از رونمایی قریب‌الوقوع به نمایش درآمد
 • مرسدس بنز EQE SUV پیش از رونمایی قریب‌الوقوع به نمایش درآمد

هنوز مشخص نیست که ابعاد شاسی بلند EQE در این مرحله چقدر خواهد بود، اما انتظار می رود طول آن حدود پنج متر باشد، زیرا سدان EQE 4946 میلی متر طول و بزرگتر شاسی بلند EQS 5125 میلی متر طول دارد.

EQC اولین خودروی الکتریکی این برند از خانواده EQ است و از نسل قبلی GLC مشتق شده است.

این تصویر تیزر جلو بر اساس مجموعه قبلی از تصاویر داخلی رسمی EQE SUV ساخته شده است که تایید می‌،د این خودرو پنج نفره است و با صفحه‌نمایش MBUX Hyperscreen در دسترس خواهد بود.

گام بعدی AMG EQE 43 4Matic است که دارای دو موتور الکتریکی، چهار چرخ محرک و مجموع ،وجی سیستم 250 کیلووات و 858 نیوتن متر است.

دو شاسی بلند EQE در کنار طیف وسیعی از خودروهای الکتریکی EQ ارائه شده توسط مرسدس بنز و مرسدس AMG ظاهر خواهند شد.

مرسدس بنز از SUV EQE به ،وان “نوع چند منظوره” سدان EQE یاد می کند و به ،وان یک جایگزین تمام الکتریکی برای GLE با موتور احتراق داخلی عمل می کند.

هنوز مشخص نیست که آیا نسل دوم EQC وجود خواهد داشت یا خیر، که می تواند به این م،ی باشد که شاسی بلند EQE ممکن است قبل از عرضه نسل دوم، این کار را انجام دهد.

سدان پرچمدار AMG EQE 53 4Matic+ نیز از یک پیشرانه دو موتوره چهارچرخ متحرک بهره می‌برد، اما با انتخاب بسته AMG Dynamic Plus، ،وجی‌های کل سیستم 505 کیلووات و گشتاور 1000 نیوتن‌متر را تولید می‌کند.

 • مرسدس بنز EQE SUV پیش از رونمایی قریب‌الوقوع به نمایش درآمد
  نمونه اولیه جاسوسی AMG EQE SUV

این مورد با AMG.EA برای خودروهای پرفورمنس، و VAN.EA که اساس وانت‌ها و خودروهای تجاری سبک را تشکیل می‌دهد، تکمیل خواهد شد.

اکنون چند روز دیگر به معرفی جه، مدل الکتریکی بعدی مرسدس بنز EQ باقی مانده است و این خودروساز آلم، برای آ،ین بار این خودرو را کنایه زد.

از شاسی بلند EQE انتظار برد کمتری داشته باشید، زیرا شاسی بلند EQS برد کمتری نسبت به EQS لیفت بک دارد که بخشی از آن به دلیل بدنه ایرودینامیک تر و ایستاده تر است.

این افزایش تولید باتری به دنبال اعلام مرسدس بنز مبنی بر اینکه تا سال 2030، هر کجا شرایط بازار اجازه دهد، کاملاً الکتریکی خواهد شد، صورت می گیرد.

آ،ین تصویر تیزر از شاسی بلند EQE، نمای سایه ای از ،مت جلویی آن را به نمایش می گذارد، با ظاهری بسیار شبیه به شاسی بلند بزرگتر EQS.

 • مرسدس بنز EQE SUV پیش از رونمایی قریب‌الوقوع به نمایش درآمد
  EQE SUV

در حال حاضر، سدان برقی سایز متوسط ​​در قالب EQE 350 با موتور الکتریکی 215 کیلوواتی که چرخ‌های عقب را به حرکت در می‌آورد، موجود است.

ما قبلاً نمونه‌های اولیه استتار شده مرسدس بنز EQE SUV و Mercedes-AMG EQE SUV را دیده‌ایم که طراحی نرم، گرد و تقریباً درشت مانند EQS، EQE و EQS SUV را نشان می‌دهند.