مرسدس بنز eSprinter EV 2024 برای تلنگری به برد 500 کیلومتری

مرسدس بنز قبلاً ادعا کرده بود که با سهامدار، مانند خدمات پیک و بسته‌بندی کار کرده است تا مشخص کند چه چیزی از ون نسل بعدی مورد نیاز است.

این ون بزرگ باتری‌دار اولین نمایش جه، خود را در فوریه 2023 انجام می‌دهد و برای ورود استرالیایی‌ها «در یا حوالی سال 2024» تأیید شده است.

مرسدس بنز اکنون نسخه‌های الکتریکی کل خط وانت خود، از جمله سیتان و خواهر و برادر ک، T را که در اینجا فروخته نمی‌شوند، رونمایی یا منتشر کرده است.

  • مرسدس بنز eSprinter EV 2024 برای تلنگری به برد 500 کیلومتری

مرسدس بنز ون اضافه کرد: «این در حالی است که این مسیر از نظر مصرف سوخت به دلیل نسبت بالای بزرگراه‌ها و صعود به سوابین ژورا، بسیار سخت است.»

مرسدس بنز ون قبلاً نسل بعدی ون برقی خود را که در حال آزمایش زمست، در سوئد در دمای -30 درجه سانتیگراد در اوایل سال 2022 بود، معرفی کرده بود.

  • مرسدس بنز eSprinter EV 2024 برای تلنگری به برد 500 کیلومتری

مسیر آزمایشی از موزه مرسدس بنز در اشتوتگارت به فرودگاه مونیخ منتهی شد و دوباره با راندمان 21.9 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر – توسط بازرس TÜV Süd تأیید شد.

  • مرسدس بنز eSprinter EV 2024 برای تلنگری به برد 500 کیلومتری

بیشتر: همه چیز مرسدس بنز اسپرینتر
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-mercedes-benz-esprinter-ev-to-nudge-500km-range

هنگامی که eSprinter در سال 2024 وارد بازار شود، به ون های پانل eVito سایز متوسط، eVito Tourer و EQV افراد جابجا می شود که امسال وارد نمایشگاه ها می شوند.

فورد E-Transit (اوایل 2023) و Renault Master E-Tech (2024) نیز در راه هستند.

مبلغ ادعایی 50 میلیون یورو (77 میلیون دلار استرالیا) برای تطبیق سه کارخانه فوق الذکر برای تطبیق eSprinter هزینه شده است. این شرکت می گوید تولید CO2 خنثی خواهد بود.

یک نسخه تمام الکتریکی و پیش تولید از نسل بعدی وانت مرسدس بنز اسپرینتر چشمگیر را پوشش داده است 475 کیلومتر با شارژ در مرحله آزمایشی نهایی، با چند مایل فرصت.

ون های برقی متعددی برای بازار استرالیا در رادار وجود دارد، اگرچه تنها ون هایی که در حال حاضر به فروش می رسند رنو کانگو ZE (به زودی جایگزین) و LDV eDeliver 9 که به تازگی به بازار عرضه شده اند و از نظر اندازه با مرسدس بنز اسپرینتر رقابت می کنند هستند. شرایط، و دارای حدا،ر برد 280 کیلومتر است.

همانطور که گفته شد، مرسدس بنز eSprinter جدید با سه اندازه باتری مختلف روانه بازار خواهد شد و طبیعتاً این خودروی پیش‌تولید بزرگ‌ترین نسخه از سه نسخه را داشت – اما همچنین یک مدل بسیار بلند آئرودینامیک با سقف بلند بود.

این بدان م،است که یک معماری جدید و اختصاصی EV برای ون های این شرکت وجود دارد. این گوشی که VAN.EA نام دارد، «از اواسط دهه 2020» عرضه خواهد شد.

مسافت پیموده شده در اینجا و نتیجه اقتصادی نشان از یک بسته باتری با ظرفیت حدود 110 کیلووات ساعت در ظاهر با مشخصات بالا دارد.

  • مرسدس بنز eSprinter EV 2024 برای تلنگری به برد 500 کیلومتری

پایین ترین بخش از مسیر تا حد زیادی بزرگراه 475 کیلومتری، 210 متر از سطح دریا و بالاترین 785 متر از سطح دریا بود. به محض ورود، خوشه ابزار مسافت باقی مانده در حدود 20 کیلومتر دیگر را نشان داد، ی،ی 500 کیلومتر ممکن به نظر می رسد.

حدود 350 میلیون یورو (540 میلیون دلار استرالیا) در نسل بعدی ون سرمایه گذاری کرد که در بازارهای بیشتری از جمله ایالات متحده و آمریکای شمالی در دسترس خواهد بود.

برای اینکه این موضوع کمی بیشتر شود، زم، که نسل فعلی eSprinter در دسامبر 2019 راه اندازی شد، ادعا کرد اوج بازدهی 32.5 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر و برد 168 کیلومتری دارد.

از سال 2025، تمام معماری‌های جدید مرسدس بنز الکتریکی خواهند بود زیرا این برند قصد دارد تا پایان دهه «هر کجا شرایط بازار اجازه دهد» کاملاً برقی باشد.