مرسدس مایباخ S680 Haute Voiture معرفی شد، نه برای استرالیا

بیشتر: همه چیز Mercedes-Maybach S650
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mercedes-maybach-s680-haute-voiture-revealed-not-for-australi،

این شرکت S680 استاندارد را انتخاب کرده و ظاهری منحصر به فرد در داخل و خارج به آن بخشیده است و آن را “یک اثر هنری قابل رانندگی… یک قطعه کل،یونی طراحی شده برای موقعیت های خاص” نامیده است.

گوردن واگنر، مدیر ارشد طراحی مرسدس بنز گفت: «ویژگی‌های پیچیده و ،اصر طراحی انحصاری چیزی است که مرسدس-مایباخ S-Cl، Haute Voiture را به یکی از عجیب‌ترین مدل‌هایی که تا کنون ساخته‌ایم تبدیل می‌کند.

هر یک از 150 دستگاه توسط “تخصصی ترین تیم سفارشی سازی و کاردستی” مرسدس بنز در Sindelfingen آلمان تولید خواهد شد و هر خودرو شماره اجرا منحصر به فرد خود را به ،وان نشان روی کنسول می، می پوشاند.

این نام نمایشی است بر روی اصطلاح مد لباس، با واژه Voiture که در فرانسه به م،ای ماشین است.

در داخل، فضای داخلی با یک پارچه بوکله – یک ماده نخ سنگین – در سایه های آبی، بژ، رزگلد و طلایی، و همچنین چرم سفید کریستالی در سراسر کابین تزئین شده است که گفته می شود از لباس ها و کیف های دستی طراحان الهام گرفته شده است.

تج،ات استاندارد مانند فناوری حذف نویز و MBUX Interior Assist از S680 استاندارد منتقل شده است.

«مشتریان ما به آرزومندترین سبک زندگی دسترسی دارند، بنابراین ما می‌خواستیم این موضوع را از طریق ایجاد چیزی کاملاً مطلوب و استفاده از اجزایی که قبلاً در مرسدس مایباخ دیده نشده بود، منع، کنیم.»

  • مرسدس مایباخ S680 Haute Voiture معرفی شد، نه برای استرالیا

تنها 150 دستگاه تولید خواهد شد، اما سخنگوی مرسدس میباخ تایید کرده است که مدل نسخه ویژه تنها در مناطقی قابل دسترس است که استرالیا “متاسفانه یکی از آنها نیست”.

  • مرسدس مایباخ S680 Haute Voiture معرفی شد، نه برای استرالیا

علاوه بر این، صاحبان جعبه هدیه ای دریافت می کنند که دارای شماره منحصر به فرد وسیله نقلیه خود در دوره تولید محدود، یک مدل مقیاس و یک جلد خودرو است.

همچنین کفپوش‌های کت، و موهر، فلوت‌های شامپاین رزگلد و جزئیات لوله‌کشی چرمی آبی وجود دارد، در حالی که سیستم سرگرمی اطلاعاتی MBUX دارای «ذرات درخشان درخشان» و «آواتارهایی با لباس شیک» است.

Haute Voiture دارای یک رنگ دو رنگ با آبی متالیک دریایی در بالا و یک گل رز درخشان روشن در ،مت پایین و همچنین چرخ‌های متالیک آبی دریایی است.

برای تثبیت جایگاه این مدل در دنیای مد، مایباخ همچنین مجموعه ای از کیف ها را برای همراهی خودرو تولید خواهد کرد که دارای مواد به کار رفته در فضای داخلی Haute Voiture خواهد بود.

مرسدس بنز در اوایل سال جاری اعلام کرد که پیش‌بینی می‌کند «رشد نامتن،» در آنچه که در بخش خودروهای برتر خود می‌خواند، با اشاره به افزایش ۴۰ درصدی فروش S ک، در سال گذشته به‌علاوه فروش «رکورد» مرسدس-می‌باخ.

مرسدس-مایباخ S-Cl، Haute Voiture فصل جدیدی از انحصار بالا را برای این برند منع، می کند. د،ل لسکو، رئیس مرسدس میباخ، گفت: با تعداد محدود محدود 150 دستگاه، نسخه ویژه فلسفه برند ما برای انتشار گهگاهی کل،یون‌های آرزومند را منع، می‌کند.

مرسدس مایباخ نسخه ویژه فشن فوروارد را رونمایی کرده است S680 High Car در یک نمایش مد لباس در دبی.

مرسدس بنز علاوه بر نسخه‌های کل،یونی انحصاری‌تر تحت برند مایباخ، برنامه جدیدی از «ماشین‌های کل،یونی فوق‌العاده انحصاری» را با هدف کل،یونرها تحت پرچم سری Myt،s معرفی می‌کند.