مرسدس AMG C63 S: قدرت PHEV افزایش قیمت را به همراه خواهد داشت

محور عقب دارای یک موتور الکتریکی 150 کیلوواتی است که به بسته باتری 6.1 کیلووات ساعتی با برد 13 کیلومتری فقط برای خودروهای برقی متصل است.

یکی از سخنگویان مرسدس بنز تایید کرده است که مدل جدید با پیشرانه PHEV آن که 500 کیلووات و گشتاور 1020 نیوتن متر تولید می کند، به دلیل عملکرد فوق العاده موجود، قیمت آن افزایش خواهد یافت.

  • مرسدس AMG C63 S: قدرت PHEV افزایش قیمت را به همراه خواهد داشت

“من فکر می کنم بسیاری از مردم احتمالا به اندازه کافی به C43 نگاه نکرده اند. ما قطعاً شاهد افزایش اعداد C43 با عملکرد نیز هستیم و خواهیم دید که C63 چه کاری انجام می دهد.

وقتی C63 S وارد Down Under شود، با BMW M3 Compe،ion xDrive (166,500 دلار) و Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio (151,700 دلار) رودررو خواهد شد.

بیشتر: همه چیز Mercedes-AMG C63
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mercedes-amg-c63-s-phev-power-will-bring-price-rise

با گران شدن C63، مرسدس بنز انتظار دارد توجه بیشتری به C43 با موتور 4 سیلندر توربوشارژ 300 کیلووات و 500 نیوتن متر با فناوری 48 ولت MHEV معطوف شود.

سخنگوی گفت: «تکنولوژی موجود در آن وسیله نقلیه، برندهای زیادی وجود ندارند که بگویند آن فناوری را دارند.

زمان قطعی برای C63 S جدید تایید نشده است، اما انتظار می‌رود در اواسط سال آینده وارد بازار شود.

مرسدس بنز گفت CarExpert “این برای گروه خاصی از دارندگان فعلی C63 جذاب خواهد بود، و شاید برخی خارج از نام تجاری به طور کلی.”

سرعت 100 کیلومتر در ساعت 3.4 ث،ه طول می کشد و شما به سرعت 280 کیلومتر در ساعت خواهید داشت.

  • مرسدس-AMG C63 S: قدرت PHEV افزایش قیمت را به همراه خواهد داشت
  • مرسدس-AMG C63 S: قدرت PHEV افزایش قیمت را به همراه خواهد داشت

هیچ‌کدام از این دو مدل هوشمند هیب، پلاگین C63 را ندارند، اما هر دو احتمالاً قیمت آن را کاهش می‌دهند و پیشرانه‌های سنتی‌تری را ارائه می‌کنند.

جدید مرسدس AMG C63 S به لطف پیشرانه هیب، پلاگین خود، سدان قدرتمندتر، کارآمدتر و پیچیده تر از مدل V8 فعلی خواهد بود. آن نیز خواهد بود گران تر.

این سخنگوی در مورد قیمت بالقوه پرچمدار جدید ک، C گفت: «بر اساس فناوری، می توان انتظار افزایش داشت.

C63 S جدید نشان دهنده انحراف قابل توجهی از فرمول تعیین شده توسط پیشینیان خود است و سؤالاتی را در مورد اینکه آیا برای ،یدار، که به قدرت V8 عادت کرده اند جذاب است یا خیر ایجاد می کند.

در مجموع، 500 کیلووات و 1020 نیوتن متر گشتاور تولید می کنند و سیستم چهار چرخ محرک کاملاً متغیر را با حالت دریفت فعال می کنند.

مدل ،وجی که از یک موتور 4.0 لیتری توربوشارژ V8 با قدرت 375 کیلووات و گشتاور 600 نیوتن متر بهره می برد، قبل از ،وج تدریجی، قیمت بر،بی برابر با 168176 دلار داشت.

C63 S جدید ،یبی از یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر بنزینی توربوشارژ با قدرت 350 کیلووات و گشتاور 545 نیوتن متر است. این موتور دارای یک توربوشارژر الکتریکی برای کاهش تاخیر و یک گیرب، 9 سرعته چند کلاچه است.

  • مرسدس AMG C63 S: قدرت PHEV افزایش قیمت را به همراه خواهد داشت

من فکر نمی‌کنم ،ی آن را در این بخش داشته باشد، اما در گروه قیمت می‌توان انتظار داشت که چنین سطحی از فناوری داشته باشد، جایی که همه چیز به عملکرد مربوط می‌شود.