مرسدس-AMG CLE 53 2023 جاسوسی شد

CLK که برای دو نسل از سال 1997 تا 2010 فروخته شد، از پلتفرم ک، C اما با نشانه های ظاهری ک، E استفاده کرد و با طیف وسیعی از موتورها از پیکربندی های چهار تا هشت سیلندر در دسترس بود.

ما قبلاً تعدادی از مدل‌های کوپه و کانورتیبل مرسدس بنز CLE و اخیراً مدل پرطرفدار AMG 63 هیب، پلاگین را دیده‌ایم، اما این بار عکاسان جاسوس ما چیزی را که تصور می‌شود AMG 53 رام‌کننده است، ثبت ،د.

از طریق یک گیرب، 9 سرعته چند کلاچه به هر چهار چرخ ارسال می شود. سرعت 100 کیلومتر در ساعت در AMG C43 تنها 4.6 ث،ه طول می کشد و شما به سرعت 265 کیلومتر در ساعت خواهید داشت.

هنوز مشخص نیست که چه چیزی به مرسدس-AMG CLE نیرو می دهد، اما نسخه ای از موتور چهار سیلندر توربو هیب، ملایم SL 43 و C43 انتظار می رود.

توسعه موتوری که در هات هچ AMG A45 S معرفی شد، واحد 2.0 لیتری در C43 300 کیلووات قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

ادغام دو درب ک، C و E ک، یادآور روزهای CLK است.

این نمونه اولیه هنوز با پوشش استتار پوشانده شده است، اما به نظر می رسد آماده تولید است، که به احتمال رونمایی در سال آینده اشاره دارد.

مرسدس بنز در حال آماده شدن برای جایگزینی کوپه و کانورتیبل دو در ک، C و E ک، خود با مدل جدیدی است که گمان می‌رود تحت شرایط کنونی عرضه شود. CLE پلاک نام

از آنجایی که مرسدس بنز محدوده خودروهای الکتریکی (EVs) خود را به مدل هایی مانند EQE و EQS که بر اساس معماری اختصاصی EV ساخته شده اند، گسترش می دهد، می داند که خط تولید مدل هایش نمی تواند خیلی بزرگ و سخت باشد.

  • مرسدس-AMG CLE 53 2023 جاسوسی شد

مار، شفر، رئیس تحقیق و توسعه مرسدس بنز اخیراً به این موضوع گفت خودکار ا،پرس این به طور موثر دارای سه کانورتیبل – SLC، و C-Cl، و E-Cl، Cabriolets – بود که بخشی از بازار را اشغال می کرد که سود خاصی ندارد.

توربوشارژر همچنان توسط گازهای ،وجی موتور به حرکت در می آید، اما می توان آن را به صورت الکتریکی توسط سیستم هیب، ملایم 48 ولت تقویت کرد تا زم، که راننده سقف سمت راست خود را دفن می کند، 10 کیلووات بیشتر آزاد کند.

  • مرسدس-AMG CLE 53 2023 جاسوسی شد

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که مرسدس بنز نمی‌خواهد بازار کوپه و کانورتیبل لو، را ، کند، اما در حال تثبیت محصولات خود است. به ،وان مثال، جدیدترین ک، S در ظاهر دو در ارائه نخواهد شد و SLC نیز حذف شده است.

  • مرسدس-AMG CLE 53 2023 جاسوسی شد

او اعتراف کرد، با این حال، برای یک برند خودروی لو، مهم است که به ارائه مدل های کوپه و کانورتیبل ادامه دهد.

بیشتر: مرسدس-AMG CLE 63 2023 جاسوسی شد
بیشتر: مرسدس بنز CLE کوپه 2023 جاسوسی شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-mercedes-amg-cle-53-spied

انتظار می رود مرسدس بنز CLE بر اساس معماری MRA2 ک، C ساخته شود که با GLC و S ک، نیز مش، است.

این دستگاه دارای مجموعه ای از ،وجی های اگزوز چهارگوش گرد است – ویژگی طراحی مدل های رام کننده AMG برای سال ها – به جای واحدهای مربعی که در مدل های پرچمدار AMG 63 وجود دارد.

CLE که قرار است انواع مرسدس-AMG با عملکرد بالاتر را نیز ارائه دهد، به مرسدس بنز اجازه می دهد تا همچنان رقیبی برای BMW سری 4 و M4 و آئودی A5، S5 و RS5 داشته باشد.

  • مرسدس-AMG CLE 53 2023 جاسوسی شد

در سال 2017، مرسدس بنز سرانجام یک کوپه و کانورتیبل را به خط تولید ک، E بازگرداند. اینها همزمان با ک، C کوپه و کانورتیبل فروخته شده اند.