مرسدس AMG S63 E Performance V8 هیبریدی پلاگین رونمایی شد

مشتریان آلم، همچنین در نهایت می‌توانند S63 E Performance را با سیستم خودکار Drive Pilot Level 3 مبتنی بر LiDAR مرسدس بنز که اوا، سال گذشته برای استفاده در جاده‌های آلمان تأیید شد، سفارش دهند.

مرسدس AMG می گوید باتری ولتاژ بالا برای تحویل و تخلیه سریع نیرو طراحی شده است، نه برای طول، ترین برد ممکن.

  • مرسدس AMG S63 E Performance V8 هیب، پلاگین رونمایی شد

ارائه قدرت توقف در S63 E Performance مجموعه ای از ترمزهای کامپوزیتی با عملکرد بالا AMG با کالیپرهای جلو شش پیستون و کالیپرهای عقب تک پیستون به صورت استاندارد است. دیسک های ترمز در جلو 400 میلی متر و در عقب 380 میلی متر هستند.

S63 E Performance به صورت استاندارد سیستم تعلیق بادی AMG Ride Control+ را دریافت می‌کند که در سرعت‌های بالای 120 کیلومتر در ساعت، خودرو را 10 میلی‌متر کاهش می‌دهد، به علاوه میرایی تطبیقی.

در داخل چهار صندلی، یک فرمان استاندارد AMG Performance با دکمه‌های فرمان AMG، و همچنین رنگ‌های منحصر به فرد و تودوزی‌های مختلف چرمی ناپا با نشان برجسته AMG در پشت سری‌های جلو وجود دارد.

درست مانند هر S-Cl،، S63 E Performance استاندارد با یک سطل از تج،ات ایمنی ارائه می شود.

یکی از سخنگویان مرسدس بنز استرالیا گفت که S63 E Performance به صورت محلی عرضه نخواهد شد زیرا مدل قبلی در بازار استرالیا فروشنده بزرگی نبود.

این خودرو همچنین دارای یک تثبیت کننده آلومینیومی در زیر موتور V8 و یک مهاربند متقاطع در نقاط نصب سیستم تعلیق جلو است.

مرسدس AMG S63 E Performance از نسخه به روز شده پیشرانه توئین توربو V8 PHEV بهره می برد که در GT63 SE Performance – که از سال 2023 در استرالیا به فروش می رسد.

شارژ مجدد بسته باتری S63 E Performance را می توان از طریق درگاه شارژ نوع 2 با حدا،ر سرعت شارژ AC 3.7 کیلووات انجام داد.

مرسدس-ای ام جی به تازگی قدرتمندترین S ک، تمام دوران را در قالب عملکرد S63 E پلاگین هیب، (PHEV)، اما پایین نمی آید.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

اگرچه موتور الکترونیکی بر روی محور عقب نصب شده است، اما به صورت مک،کی به سیستم چهار چرخ محرک خودرو متصل است، بنابراین می‌تواند گشتاور را بین محورهای جلو و عقب در صورت ،وم تغییر دهد و امکان AWD الکتریکی را فراهم کند.

  • مرسدس AMG S63 E Performance V8 هیب، پلاگین رونمایی شد

مرسدس AMG همچنین ترمزهای کامپوزیت سرامیکی با کارایی بالا را به ،وان یک آپشن ارائه می دهد.

  • مرسدس AMG S63 E Performance V8 هیب، پلاگین رونمایی شد
  • مرسدس AMG S63 E Performance V8 هیب، پلاگین رونمایی شد

موتور توئین توربو V8 در S63 E Performance به یک گیرب، 9 سرعته اتوماتیک متصل می شود که موتور الکتریکی آن با یک گیرب، دو سرعته و یک دیفرانسیل عقب با لغزش محدود الکترونیکی ادغام شده است.

مرسدس AMG ادعا می‌کند که S63 E Performance می‌تواند سرعت 0-100 را در 3.3 ث،ه انجام دهد و شما با بسته اختیاری AMG Driver به سرعت 290 کیلومتر در ساعت خواهید رسید. این برای یک سدان لو، 2.6 تنی با عملکرد بالا بد نیست.

این شامل ترمز اضطراری خودکار (AEB) با تشخیص اتصال، کروز کنترل تطبیقی، کمک فرمان فعال، کمک علائم راهنمایی و رانندگی، کمک حفظ خط فعال، کمک تغییر خط فعال، کمک توجه، کمک نقطه کور فعال، عملکرد هشدار ،وج و کمک فرمان فراری

از دیگر ویژگی‌های قابل توجه S63 E Performance می‌توان به تثبیت‌کننده رول فعال با سیستم الکتریکی 48 ولت، سیستم فرمان پارامتر سه مرحله‌ای AMG و فرمان استاندارد محور عقب با حدا،ر زاویه فرمان 2.5 درجه اشاره کرد.

S63 E Performance اولین مدل S ک، است که با پایه‌های موتور فعال عرضه می‌شود[s] تضاد بین اتصال نرم پیشرانه برای راحتی بالا و اتصال سخت برای دینامیک رانندگی بهینه.

در ،مت عقب، پایه های مورب آلومینیومی سبک وزن و یک محفظه بار ساخته شده از پ،تیک تقویت شده با فیبر سبک وزن (FRP) وجود دارد که بسته باتری را در خود جای داده است.

  • مرسدس AMG S63 E Performance V8 هیب، پلاگین رونمایی شد

سیستم اطلاعات سرگرمی MBUX شامل نمایشگرها و عملکردهای خاص AMG و هیب، در صفحه نمایش لمسی پرتره، دسته ابزار دیجیتال و نمایشگر هدآپ است.

  • مرسدس AMG S63 E Performance V8 هیب، پلاگین رونمایی شد

بیشتر: همه چیز مرسدس بنز S ک،
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mercedes-amg-s63-e-performance-v8-plug-in-hybrid-revealed

اگر از یک PHEV AMG استفاده می کنید، مدل کوچکتر چهار سیلندر برقی C63 SE Performance در اواسط سال 2023 به شکل سدان به استرالیا می آید.

  • مرسدس AMG S63 E Performance V8 هیب، پلاگین رونمایی شد

S63 E Performance چهار سطح ترمز احیا کننده را ارائه می دهد که در قوی ترین حالت می تواند بیش از 90 کیلووات را به باتری برگرداند.

الف را با هم ،یب می کند 4.0 لیتری توین توربو V8 تولید موتور 450 کیلووات/900 نیوتن متر، با یک موتور الکتریکی در محور عقب تولید می کند 140 کیلووات/320 نیوتن متر.

در بیرون، S63 E Performance را می توان با جلوپنجره رادیاتور AMG با لوورهای عمودی و ستاره مرکزی بزرگ متمایز کرد. همچنین رینگ های آلیاژی فورج کاری شده 21 اینچی، اگزوزهای دوقلوی ذوزنقه ای و دیفیوزر عقب نیز وجود دارد.

مجموع ،وجی های سیستم در S63 E Performance خیره کننده است 590 کیلو وات از قدرت و 1430 نیوتن متر گشتاوری که 30 کیلووات کمتر و 30 نیوتن متر بیشتر از GT63 SE Performance است.

بزرگتر هم هست بسته باتری لیتیوم یون 13.1 کیلووات ساعت در بالای محور عقب قرار گرفته است که اجازه می دهد تا محدوده الکتریکی خالص ادعا شده از 33 کیلومتر با توجه به تست WLTP