مرسدس GLB، SUV الکتریکی EQB قیمت راه اندازی 63.8 روپیه، 74.5 لیتر روپیه

مرسدس بنز با عرضه شاسی بلند سه ردیفه مورد انتظار GLB و برادر برقی خود، EQB، به گسترش سبد هندی خود ادامه می دهد. قیمت مقدماتی برای GLB 200 INR 63.8 Lakhs، GLB 220d INR 66.8 Lakhs، GLB 220d 4MATIC INR 69.8 Lakhs و EQB 300 4MATIC است INR INR-قیمت ها 74.5 Lakhs.

مرسدس بنز GLB و EQB

راه اندازی EQB همچنین گامی مهم به سوی چشم انداز ما برای انتقال تدریجی به ناوگ، با شرایط آب و هوایی خنثی است، با چهار خودروی الکتریکی لو، در مجموعه مرسدس بنز هند. ما همچنین پیشنهادهای مالکیت جذابی مانند بهترین ضمانت‌نامه‌های صنعت را برای هر دو خودروی شاسی‌بلند برای افزایش تجربه مشتری معرفی کرده‌ایم.

مشخصات و ویژگی ها

EQB 300 4MATIC به یک باتری 66.5 کیلووات ساعتی مجهز شده است. دارای دو موتور با توان ،وجی ،یبی 168 کیلووات و گشتاور 390 نیوتن متر و سیستم AWD 4Matic استاندارد است. EQB را می توان با حدا،ر توان 100 کیلو وات با شارژ DC شارژ کرد. با آن، زمان شارژ 32 دقیقه برای شارژ 10-80٪ است.

پس از مرسدس بنز EQC و EQS، EQB سومین خودروی تمام الکتریکی است که در سال جاری عرضه شده است. به این ترتیب مرسدس بنز تعهد خود را به آینده ای دوستدار محیط زیست نشان می دهد. این شرکت ادعا می‌کند که طراحی خیره‌کننده، موقعیت‌های صندلی انعطاف‌پذیر، فضای پا و محفظه بار GLB، آن را به یک SUV شهری بسیار کاربردی برای استفاده روزانه تبدیل کرده است.

در داخل، مرسدس بنز دارای صفحه نمایش و گرافیک با وضوح بالا است که قابل تنظیم است.
صفحه نمایش، نرم افزار با قابلیت یادگیری و کنترل صوتی با تشخیص زبان طبیعی. کمک پارک فعال نیز ارائه می شود. شروع از روپیه. GLB با 63.8 لک (سابق) با لندرور دیسکاوری اسپورت، جیپ گرند چروکی و امثال آن رقابت می کند، در حالی که به نظر می رسد EQB یک رنجر تنها باشد زیرا هیچ خودروی شاسی بلند 7 نفره برقی در هند با این قیمت وجود ندارد.


منبع: https://www.rushlane.com/mercedes-glb-electric-eqb-suv-launch-price-12454412.html

SUV برقی EQB که در کنار مرسدس بنز GLB عرضه شد، قیمتی معادل روپیه دارد. 74.5 lakh (سابق) و طاقچه خود را از یک SUV لو، الکتریکی 7 نفره حک کرده است.

مرسدس بنز GLB و EQB معرفی شد
مرسدس بنز GLB و EQB معرفی شد

مارتین شونک، مدیر عامل و مدیرعامل مرسدس بنز هند، هنگام معرفی برادران SUV، گفت: “ما هیجان زده هستیم که سال 2022 را با معرفی کلیدی دو شاسی بلند 7 نفره همه کاره GLB و EQB به پایان برس،م. هر دوی این SUV ها بسیار همه کاره، جادار و ایده آل برای خانواده های هسته ای بزرگ هستند که به فضای اضافی و یک جفت صندلی، برای کودکان پیش از نوجو، یا حتی حیوانات خانگی نیاز دارند.

مرسدس بنز GLB و EQB معرفی شد
مشخصات GLB

مرسدس بنز با شاسی بلندهای 7 سرنشین GLB و EQB خانواده‌های هسته‌ای بزرگی را هدف قرار می‌دهد که خواهان فضای بیشتری برای سبک زندگی فعال و نیازهای پویا خود هستند. مرسدس بنز GLB یک صندلی ردیف دوم با ت،یم و تاشو 40:20:40 و فضای زیادی برای زانوها برای سرنشینان ردیف دوم ارائه می دهد. هر دو GLB و EQB دارای طراحی مشابه مدل های جه، هستند. سه گزینه پیشرانه برای GLB موجود است: بنزینی 4×2، دیزلی 4×2 و دیزلی 4×4.

مرسدس بنز GLB و EQB معرفی شد
مشخصات EQB

او گفت: “آنها می توانند تا 7 مسافر را بنشینند و تنظیمات فضایی را انتخاب کنند و همچنین می توانند بدون زحمت در زمین های ناهموار حرکت کنند. برای اولین بار، ما سه پیشرانه، بنزینی، دیزلی و الکتریکی را برای مشتریان خود ارائه می دهیم.

وقتی صحبت از خودروهای لو، در هند به میان می‌آید، نمی‌توان این ستاره سه‌پر را ش،ت داد. حتی با وجود فروش بالایی مانند ک، E در زرادخانه خود، مرسدس بنز هند کاهش جزئی در سه ماهه سوم 2022 گزارش کرد.