مزدا 6 2023 اپل کارپلی بی سیم، نسخه بیستمین سالگرد دریافت می کند

برای طیف وسیع تر، مدل سال 2023 سیستم فرمان برقی به روز شده را به ارمغان خواهد آورد.

  • مزدا 6 2023 اپل کارپلی بی سیم، نسخه بیستمین سالگرد دریافت می کند
    جی تی اس پی سدان
  • مزدا 6 2023 اپل کارپلی بی سیم، نسخه بیستمین سالگرد دریافت می کند
    GT SP واگن

زیر کاپوت Skyactiv-G قرار دارد موتور 2.5 لیتری توربوشارژ بنزینی، که برای سال 2023 اکنون توسعه می یابد 173 کیلو وات (تا 3 کیلووات) در 4250 دور در دقیقه. حدا،ر گشتاور باقی می ماند 420 نیوتن متر (2000 دور در دقیقه)، اما مزدا می گوید موتور 8 نیوتن متر اضافی در 4250 دور در دقیقه نسبت به قبل تولید می کند.

مدل‌های مزدا 6 GT SP و آتنزا اکنون از سیستم کمکی نیمه خودکار این برند برخوردارند، در حالی که ک،‌های Touring به بالا اکنون از Apple CarPlay بی‌سیم بهره می‌برند (البته هنوز در سیستم اطلاعات سرگرمی قدیمی MZD Connect).

جزئیات بیشتر قیمت و مشخصات برای طیف پیشرفته مزدا 6 – از جمله نسخه 20th Anniversary Edition – نزدیک به عرضه اولیه آن در سال 2023 اعلام خواهد شد. با ما همراه باشید CarExpert برای همه آ،ین.

  • مزدا 6 2023 اپل کارپلی بی سیم، نسخه بیستمین سالگرد دریافت می کند
    نسخه بیستمین سالگرد

ویژه سالگرد، به طور رسمی دوبله مزدا 6 2023 نسخه بیستمین سالگرد، یادبود دو دهه و بیش از 144000 فروش خودروی سواری شاخص این برند ژاپنی در استرالیا است.

مزدا 6 GT SP 2023 همچنین دارای “بالهای مشکی براق جلو و عقب” خواهد بود و نسخه واگن نیز دارای ریل های سقف مشکی براق است. مدل های آتنزا اکنون به صورت استاندارد با چرم ناپا مشکی نیز عرضه می شوند.

برای گا،ی کامل روی تصاویر کلیک کنید

ارجمند مزدا 6 محدوده خودروهای سدان و واگن در سال جدید به‌روزرس،‌های ملایمی دریافت خواهند کرد که ،وان آن نسخه جدید بیستمین سالگرد، اپل کارپلی بی‌سیم، و همچنین غرغر بیشتر برای مدل‌های توربوشارژر است.

مزدا می گوید که 6 سرعته اتوماتیک نیز به روز شده است تا “پاسخ مستقیم تر دنده ها و احساس رانندگی هیجان انگیز را ارائه دهد”. در حالی که “نیروی واکنشی پدال گاز افزایش یافته است تا اتصال مستقیم و شهودی بیشتری به گشتاور موتور برقرار کند”.

بیشتر: همه چیز مزدا 6
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-mazda-6-gets-wireless-apple-carplay-20th-anniversary-edition

این بر اساس Atenza با مشخصات بالا ساخته شده است و در جدیدترین رنگ‌های درجه یک این برند موجود است. Artisan Red متالیک و R،dium White متالیک. سایر ویژگی های خارجی متمایز شامل نشان 20th Anniversary، چرخ های نقره ای براق و رینگ های آلیاژی 19 اینچی نقره ای براق است.

در داخل، مزدا 6 ویژه بیستمین سالگرد به طور منحصر به فردی نمای داخلی برنزه را ارائه می دهد. می بندند چرم جیر و ناپا. پشت سرهای جلو نیز با آرم 20th Anniversary نقش بسته است.