مزدا BT-50 تک کابین و توسعه یافته در اوایل سال 2023 باز می گردد

تا پایان سپتامبر سال جاری، مزدا در مجموع 1986 دستگاه BT-50 4×2 (با افزایش 7.6 درصدی) و 8018 BT-50 4×4 (با افزایش 5.5 درصدی) فروخته است.

در طول این مدت، ما در حال کار برای اولویت بندی سفارشات مشتریان فعلی هستیم و مقدار محدودی از موجودی این گونه ها در نمایندگی ها موجود است. ما به مشتریان توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر با ،ده فروش محلی مزدا تماس بگیرند.

«و سپس ما با مشکلات عرضه بسیار آزاردهنده‌ای مواجه شدیم… اما خبر خوب این است که از این ماه آزاد می‌شوند.

آلستر دواک، مدیر بازاریابی مزدا استرالیا گفت CarExpert عرضه BT-50 قرار است از این ماه به بعد، پس از توقف فروش برخی از مدل‌های پایه، بهبود یابد.

“نمایندگی های ما به ارتباط مستقیم با مشتریان آسیب دیده ادامه خواهند داد تا آنها را در مورد زمان بندی و در دسترس بودن سفارش های فردی خود به روز کنند.”

نسل فعلی مزدا BT-50 ute تقریباً دو سال است که در استرالیا به فروش می‌رسد، با این حال این شرکت احساس می‌کند تا به حال فرصتی برای حل مشکلات عرضه خود نداشته است.

ما همچنان در ابتدا روی موتور 3.0 لیتری دو کابین تمرکز خواهیم کرد، اما [XS and XT single-cab and extended-cab v،ts] آقای دواک افزود: اوایل سال آینده دوباره آنلاین خواهد شد.

بیشتر: همه چیز مزدا BT-50
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mazda-bt-50-single-and-extended-cab-returning-in-early-2023

این اولین باری نیست که مزدا امسال BT-50 را متوقف می کند، زیرا سفارشات مدل های 1.9 لیتری در ماه آوریل به دلیل نقص سنسور موتور متوقف شد. این وضعیت همچنین ایسوزو D-Max مربوطه را تحت تأثیر قرار داد.

مزدا استرالیا گفت: «از آنجایی که ما همچنان تأثیرات محدودیت‌های عرضه صنعت خودروی جه، را احساس می‌کنیم، تولید برخی از مدل‌های مزدا BT-50 – XS و XT فقط در پیکربندی کابین تک کابین و کابین آزاد – مشمول تاخیرهای طول، در تولید است. سخنگوی در ماه اوت

  • مزدا BT-50 تک کابین و توسعه یافته در اوایل سال 2023 باز می گردد

این بدان م،است که مقرون به صرفه ترین BT-50 که در حال حاضر می تو،د ب،ید، XS 1.9 لیتری 4×2 دو کابین است که قبل از هزینه های داخل جاده ای از 42890 دلار شروع می شود. این تقریباً 9000 دلار بیشتر از XS 4×2 تک کابین با همان موتور 1.9 لیتری (33950 دلار) است که در حال حاضر برای سفارش در دسترس نیست.

  • مزدا BT-50 تک کابین و توسعه یافته در اوایل سال 2023 باز می گردد

همانطور که در آگوست امسال گزارش شد، نسخه های تک کابین و کابین توسعه یافته BT-50 – فقط در سطوح تریم XS و XT موجود است – به دلیل محدودیت های عرضه، در معرض فروش موقت توقف هستند.

«منظورم واضح است که در سال اول ما فقط در حال ساختن بودیم و به دنبال گسترش دامنه بودیم و 1.9s و مواردی از این قبیل را معرفی کردیم.

  • مزدا BT-50 تک کابین و توسعه یافته در اوایل سال 2023 باز می گردد

مزدا BT-50 در 12 ماه گذشته رکورد فروش را با 15662 دستگاه در سال 2021 به ثبت رسانده است – یک رکورد تمام دوران که حتی از پیش بینی های خود برند نیز فراتر رفته است.

آقای دواک گفت: «تقریباً به نظر می‌رسد که ما در این زمینه موفق نبوده‌ایم.