مسابقه Nissan Z Nismo GT4 2023 معرفی شد

تمام نیسان Z ها دارای دیفرانسیل لغزش محدود مک،کی و کنترل پرتاب به ،وان تج،ات استاندارد هستند.

یک بر،ب بزرگ «GT4» در وسط در قرار دارد که نشان می‌دهد این خودرو نسخه GT4 مخصوص پیست است.

طبق گزارش‌ها، نیسان Z Nismo دارای تنظیم اختصاصی تعلیق توسط Nismo، ترمزهای قوی‌تر، سفت شدن شاسی، دمپرهای عملکرد یاماها، یک اگزوز متفاوت و یک واحد کنترل الکترونیکی مجدد (ECU) خواهد بود.

همچنین دریچه هایی روی کاپوت و همچنین یک قلاب ب،ل در عقب تعبیه شده است. اگرچه دیده نمی شود، اما انتظار می رود رول کیج با مشخصات GT4 وجود داشته باشد.

بیشتر: همه چیز نیسان Z
بیشتر: خودروی مسابقه ای نیسان Z Nismo 2022 رونمایی شد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-nissan-z-nismo-gt4-racer-teased

سایر تغییرات زیبایی ظاهری شامل رینگ های آلومینیومی 20 اینچی، صندلی های اسپرت Recaro، فرمان چرمی و آلکانترا، و داشبورد با دوخت های قرمز است.

این اولین Z فقط پیست نیست که نیسان رونمایی کرده است، زیرا نیسان یک مسابقه‌دهنده Z Nismo اصلاح‌شده را معرفی کرد که در مسابقه 24 ساعته فوجی در فوجی اسپیدوی در ک، ST-Q، که ک،ی برای خودروهای توسعه‌ای خاص است، رونمایی کرد. توسط سری Super Taikyu تایید شده و قابل رقابت نیست.

به نظر می‌رسد این مسابقه‌دهنده قبلی نیسان Z دارای تغییرات بدنه مسابقه‌ای مشابه نسخه GT4 است، اما در برخی زمینه‌ها کمی کاهش یافته است.

نیسان با همکاری بخش تیونینگ و موتوراسپرت نیسمو، در حال آماده شدن برای رونمایی یک نسخه دیگر از خودروی اسپورت Z خود برای مسیریابی است.

یک تغییر آشکار در نیسان Z معمولی، کیت بدنه تهاجمی Nismo است که شامل یک اسپلیتر کم جلو و یک بال عقب بزرگ است که در بالای اسپوی، عقب معمولی به سبک داکتیل اضافه شده است.

این شرکت در توییتر یک تصویر نمایه جانبی مبهم از این موضوع را ط،ه زده است با نیسمو GT4 ماشین مسابقه قبل از رونمایی آنلاین خود در 28 سپتامبر در ساعت 9 صبح AEST.

نیسان Z روی یک نسخه اصلاح شده از استخوان‌های دیفرانسیل عقب 370Z قرار دارد و از موتور 3.0 لیتری V6 توئین توربوی Infiniti Q60 Red Sport با زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها و توربوشارژرهای با قطر کوچک با قرقره سریع استفاده می‌کند که 298 کیلووات و 47 نیوتن متر نیرو تولید می‌کند.

جزئیات نیسان Z به طور خلاصه

مشخص نیست که نیسان چه نوع تغییراتی در موتور 3.0 لیتری توئین توربو V6 Z در مشخصات مسابقه GT4 ایجاد خواهد کرد. در Z جاده‌ای 298 کیلووات قدرت و 475 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند.

  • مسابقه Nissan Z Nismo GT4 2023 معرفی شد
    ماشین مسابقه ای NIssan Z Nismo
اگرچه در نگاه اول به نظر نمی رسد که این تصویر تیزر چیز قابل توجهی را نشان دهد، با کمی تنظیم کنتراست و روشنایی جزئیات بیشتر مشخص می شود.

Z همچنین دارای قابلیت حذف نویز فعال برای فیلتر ، صدای باد تایر و پهپاد و تقویت صدای فعال برای تقویت صدای موتور در داخل کابین است.

در این مرحله مشخص نیست که Z Nismo چقدر قدرت و گشتاور بیشتری تولید خواهد کرد، اما با اگزوز Nismo و ECU مجدد تنظیم شده، می‌تو،م شاهد یک ضربه جزئی نسبت به نسخه معمولی باشیم.

  • مسابقه Nissan Z Nismo GT4 2023 معرفی شد

یک انتخاب از یک دستی با نسبت نزدیک شش سرعته، دارای کلاچ با عملکرد بالا Exedy، محور محرک کامپوزیت فیبر کربن و عملکرد تنظیم دور خودکار، و یک واحد نه سرعته جدید همراه با شیفترهای آلومینیومی وجود دارد.

انتظار می‌رود هر دو خودروی مسابقه‌ای مبتنی بر Z به نیسان Z Nismo داغ‌تر و جاده‌رویی که طبق گزارش‌ها قرار است در اوایل سال 2023 معرفی شود، اطلاع دهند. BestCarWeb.

  • مسابقه Nissan Z Nismo GT4 2023 معرفی شد