مشتریان تویوتا استرالیا قربانی نقض اطلاعات شدند

این شرکت در بی،ه جدیدی گفت: «در 12 می، شرکت تویوتا موتور تأیید کرد که داده‌های خودروی برخی از کاربران در ژاپن به دلیل خطا در پیکربندی پایگاه داده مبتنی بر ابر در دسترس عموم قرار گرفته است.

  • مشتریان تویوتا استرالیا قرب، نقض اطلاعات شدند

این حادثه به دنبال نقض مشابهی از داده های T-Connect است که این شرکت انجام داد اکتبر گذشته تایید شد.

این شرکت تایید کرده است که اطلاعات شخصی متعلق به مالکان تویوتا استرالیا به طور ناخواسته در دسترس عموم قرار گرفته است.

از نوامبر 2013 آغاز شد و تا اواسط آوریل سال جاری ادامه داشت.

تویوتا گفت 296019 آدرس ایمیل و شماره مشتریان به طور بالقوه افشا شده است که بر مشتری، که از جولای 2017 به بعد در وب سایت T-Connect ثبت نام کرده اند، تأثیر می گذارد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyota-australia-customers-victim-of-data-breach

نه تنها اطلاعات مشتری در دسترس عموم بود، بلکه داده‌ها – از پلتفرم‌های اصلی سرویس ابری آن – به دلیل خطای انس، در هر گزارشی برای یک دهه قابل مشاهده بودند. رویترز.

این شرکت اکنون در حال بررسی تمام محیط های ابری تحت مدیریت Toyota Connected Corp است.

یکی از سخنگویان تویوتا گفت: «فقدان مک،سم‌های شناسایی فعال و فعالیت‌هایی برای شناسایی وجود یا عدم وجود چیزهایی که در معرض دید عموم قرار گرفته‌اند وجود نداشت. رویترز وقتی از او پرسیده شد که چگونه این نقض برای مدت طول، بدون توجه مانده است.

  • مشتریان تویوتا استرالیا قرب، نقض اطلاعات شدند

در حالی که در آن زمان تویوتا استرالیا گفت که داده های محلی در این نقض گنجانده نشده است، از آن زمان تشخیص داده است که این مورد نیست.

«در حالی که داده ها ممکن است شامل اطلاعات خودرو و همچنین برخی از اطلاعات شخصی مانند نام و برخی اطلاعات تماس باشد، هیچ جزئیات مالی شخصی گنجانده نشده است.

تویوتا استرالیا نگر، هایی را که ممکن است برای مشتریان ما ایجاد کند، تشخیص می دهد، و ما در تلاش هستیم تا مستقیماً با افرادی که تحت تأثیر قرار گرفته اند تماس بگیریم تا آنها را در مورد وضعیت آگاه کنیم و اقداماتی را که برای اطمینان از امنیت سیستم های خود و داده های آنها انجام داده ایم، شرح دهیم.

  • مشتریان تویوتا استرالیا قرب، نقض اطلاعات شدند

تویوتا می‌گوید سیستمی را برای بررسی تنظیمات ابری، ایجاد سیستمی برای نظارت مستمر بر آن‌ها و آموزش کارمندان خود در مورد مدیریت امن داده‌ها معرفی خواهد کرد.

“در زمان اطلاع رس،، درک ما این بود که هیچ داده استرالیا گنجانده نشده است، اما پس از ادامه تحقیقات، اکنون می د،م که تعداد نسبتا کمی از رکوردهای استرالیا تحت تاثیر قرار گرفته است.

ما به ارتباط با دفتر مرکزی تویوتا در ژاپن ادامه می دهیم و در صورت دسترسی به اطلاعات بیشتر، به روز رس، ها را ارائه خواهیم کرد.

تویوتا در اوایل ماه جاری اعلام کرد اطلاعات خودروهای 2.15 میلیون کاربر در ژاپن به اشتباه در دسترس عموم قرار گرفته است.

این شرکت می‌گوید این داده‌ها به اشتباه در معرض دید عموم قرار گرفته‌اند و به طور بالقوه شامل جزئیاتی مانند مکان خودرو و شماره شناسایی دستگاه‌های خودرو می‌شوند.

«تحقیقات ما هیچ مدرکی مبنی بر دسترسی به داده‌ها پیدا نکرد و به این نتیجه رسیدیم که احتمال دسترسی هر شخص ثالثی به آن بسیار کم است.