مشخصات تاتا هریر، Safari ADAS Safety جزئیات

در مورد به‌روزرس،‌های فناوری، Tata Harrier و Safari دارای بیش از 200 فرمان صوتی در مجموع 6 زبان، صندلی راننده 6 جهته با حافظه و عملکرد خوش‌آمدگویی، دسته ابزار دیجیتال TFT 17.78 سانتی‌متری و هارمن 26.03 سانتی‌متری هستند. سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی با رابط کاربری تطبیقی. سافاری همچنین دارای یک صندلی کمک راننده 4 جهته با حالت Boss و یک سانروف با نورپردازی حالت است.

https://www.youtube.com/watch?v=iRzy،Zo6Dg

خط موتور شاسی بلندهای تاتا قرمز Dark Edition همان چیزی است که در مدل های معمولی دیده می شود. همه موتورها اکنون با سوخت RDE و E20 سازگار هستند. ن،ون نیرو را از طریق بنزین 1.2 لیتری توربو یا 1.5 لیتری توربو دیزل تامین می کند. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی یا 6 سرعته AMT است.

نمای فراگیر 360 درجه و ADAS برای ایمنی بیشتر نیز بخشی از به روز رس، ویژگی های آن است. پکیج ADAS شامل ویژگی های ایمنی مانند هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، تشخیص نقطه کور، هشدار نور بالا و هشدار ،وج از خط و غیره است. به TVC رسمی زیر نگاهی بیندازید و ویژگی های ایمنی ADAS را با جزئیات توضیح دهید. .

تاتا موتورز ویژگی های ADAS را با شاسی بلندهای پرچمدار خود – هریر و سافاری عرضه کرده است.

ویژگی های تاتا ADAS - هریر و سافاری
ویژگی های تاتا ADAS – هریر و سافاری
New Harrier و Safari Red Dark Editions دارای طرح‌ها و ویژگی‌های رنگی مشابهی هستند. نمای بیرونی در طرح رنگ مشکی Oberon به همراه جلوپنجره مشکی پیانو با لهجه‌های قرمز زیر، دیده می‌شود. SUV ها بر روی رینگ های آلیاژی R18 زغالی مشکی با کالیپرهای قرمز و نشان تیره روی گلگیرها سوار می شوند.

تاتا هریر و سافاری از طریق یک موتور 2.0 لیتری توربو دیزل با قدرت 170 ، بخار و گشتاور 350 نیوتن متر همراه با موتور 6 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک نیرو می گیرند. در اوا، سال جاری، این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی یک موتور 1.5 لیتری بنزینی بر روی فیس لیفت این دو شاسی بلند است. تاتا رد دارک ادیشن با ضمانت استاندارد 3 سال / 1 لک کیلومتر (هر کدام زودتر باشد) ارائه می شود. آنها برای رزرو در نمایندگی های شرکت با قیمت 30000 روپیه باز هستند.

نسخه‌های قرمز تیره همچنین دارای صندلی‌های چرمی قرمز کارنلیان هستند، اما با داشتن لوگوی «تیره»، جلوه‌ای به سبک الماس را دریافت می‌کنند. دستگیره‌های روی درها، کنسول مرکزی، طراحی داشبورد استیل مشکی و رنگ‌های مشکی پیانویی روی فرمان، کنسول و درها، چیدمان داخلی آن را تکمیل می‌کنند.

ویژگی های ایمنی تاتا هریر، سافاری ADAS

قیمت ها از 12.35 میلیون روپیه برای نوع بنزینی Nexon Red Dark شروع می شود در حالی که همتای دیزلی آن 13.70 میلیون روپیه است. دیزل Harrier Red Dark از 21.77 میلیون روپیه قیمت دارد در حالی که دیزل سافاری رد دارک نسخه 7 نفره 22.61 میلیون روپیه است و تا 22.71 میلیون روپیه برای مدل 6 نفره خود (همه قیمت‌ها قبلاً).


منبع: https://www.rushlane.com/tata-harrier-safari-adas-safety-features-tvc-12461725.html

تاتا ن،ون، شاسی‌بلند شماره 1 در هند از نظر فروش، به‌روزرس،‌های زیبایی را با Red Dark Edition دریافت می‌کند که شامل طرح رنگ بیرونی Bold Oberon Black است. این درج قرمز زیر، در جلوپنجره خود دارد در حالی که یک آرم متمایز “تاریک” روی گلگیرهای آن به رنگ قرمز نمایش داده شده است. بر روی رینگ های آلیاژی R16 بلک استون سوار می شود. فضای داخلی نیز به‌روزرس،‌هایی با تم قرمز Carnelian، صندلی‌های چرمی و مشکی استیل روی داشبورد آن دریافت می‌شود. بر روی فرمان، کنسول مرکزی و درها، لهجه‌های قرمز رنگی وجود دارد.

مشخصات موتور – Red Dark Editions