معرفی موتورسیکلت الکتریکی Hop OXO در 5 سپتامبر

در حال حاضر هاپ دو اسکوتر برقی به نام های Lyf و Leo دارد. هر دوی آنها دارای مشخصات من، هستند و OXO نیز به احتمال زیاد دارای مشخصات من، است. Lyf و Leo دارای گزینه های باتری دوگانه هستند و با این مشخصات، هر دو اسکوتر برقی می توانند 120 کیلومتر را طی کنند. Lyf دارای قدرت 2000 وات با حدا،ر سرعت 50 کیلومتر در ساعت و Leo دارای قدرت 2500 وات با 60 کیلومتر در ساعت است.

یه جورایی متوجه میشیم موتورسیکلت‌های الکتریکی را نمی‌توان به‌،وان یونی، در نظر گرفت و فاقد قابلیت اسکوتر است. اما با توجه به آنچه گفته شد، سازندگ، مانند Revolt، Ultraviolette و Oben تصمیم گرفته اند تا از شانس خود در یکی از بزرگترین بازارهای دو چرخ در جهان استفاده کنند. اما به زودی شاهد یک مدعی در قالب Hop OXO خواهیم بود که برای همیشه روی “Change The Game” تنظیم شده است.

موتور سیکلت الکتریکی Hop OXO Teased

گرافیک های آبی رنگ نقطه ای جذاب در ا،ر پنل های بدنه OXO وجود دارد. این یک طراحی عضل، است که با پوشش های م،ن آن بیشتر برجسته می شود. پره های آلیاژهای آن کمی ضخیم تر از آن هستند که جذاب شوند. اما این طرحی است که هاپ به دنبال آن است. همچنین می‌تو،م صندلی دوشاخه را ببینیم و عقب به همراه ریل‌های دستگیره نیز ما را به یاد نسل قبلی FZ می‌اندازد.

OXO احتمالاً باتری های دوگانه را نیز با حدا،ر سرعت 80 تا 90 کیلومتر در ساعت دریافت می کند. همچنین می‌توان انتظار برد حدود 100 کیلومتر را با یک بار شارژ با گزینه باتری دوگانه داشت. OXO دارای سیستم تعلیق تلسکوپی در جلو و شوکرهای دوگانه در عقب است. ترمزهای دیسکی در هر دو انتها ارائه می شود. هاپ همچنین در حال سرمایه‌گذاری در ایستگاه‌های تعویض باتری است که امکان تعویض باتری‌ها را در عرض 20 ث،ه فراهم می‌کند. جزئیات بیشتر OXO در زمان عرضه در 5 سپتامبر فاش خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/،p-oxo-electric-motorcycle-launch-5th-sep-teaser-12447765.html

هاپ الکتریک در حال حاضر دو اسکوتر برقی به نام های لیف و لئو در فروش دارد و اکنون این شرکت در حال پا به عرصه موتورسیکلت های برقی است.

موتور سیکلت برقی Hop OXO
موتور سیکلت برقی Hop OXO

هاپ الکتریک مستقر در جیپور قرار است OXO را در 5 سپتامبر با هدف بازتعریف موتورسواری روزمره راه اندازی کند. از این نظر، رقابت بسیار کمی خواهد داشت. ما یک سال است که شاهد آزمایش دوچرخه الکتریکی Hop هستیم و نام OXO اکنون رسمی شده است. پس از آزمایش در دنیای واقعی، شرکت قرار است آن را به فروش برساند.

طراحی برهنه خیاب، نیز تهاجمی و هدفمند به نظر می رسد. با نگاهی به ارگونومی آن، به نظر می رسد که به طور خنثی تنظیم شده است. فرمان در بالا قرار دارد و گیره های پا برای سوار در مرکز تنظیم شده است. این حالت به سوار خود حالتی آرام و بدون استرس می دهد. این باعث می شود که سوارکار در طول رفت و آمد روزانه خود بدون خستگی باشد.

مشخصات و ویژگی ها

بیشتر چیزهایی که در تست قاطرها دیدیم در تیزر منتشر شده توسط Hop Electric نیز یافت می شود. روشنایی LED در اطراف آن از جمله نشانگرهای جانبی دارد. طراحی چراغ های جلو به شدت از نسل قبلی 150cc FZ الهام گرفته شده است. تفاوت ها عجیب است. با نگاهی به تیزر می توان به یقین گفت که OXO دارای موتور هاب عقب خواهد بود.

بازار 2 وات برق هند مملو از محصولاتی است از استارت‌آپ‌ها گرفته تا تولیدکنندگان اصلی مانند باجاج و TVS. حتی انتظار می رود که هوندا در سال 2023 با یک اکتیوا الکتریکی احتمالی این جشن را ش،ت دهد. اما موتورسیکلت های برقی چطور؟ این بخش نسبتاً کمتر کاوش شده حتی در سال 2022 است.