مفهوم رنگ آبی میامی TVS به نمایش گذاشته شد

TVS نه تنها در هند، یک مجموعه متنوع دارد. اما در چندین بازار جه،. موتورسیکلت مسافرتی یک TVS حتی در ،متی از تور بزرگ که ریچارد هاموند آن را در آفریقا سوار می‌کند، نمایش داده شد. به همین ترتیب، TVS در کشورهای لاتین مانند کلمبیا نیز حضور پررنگی دارد.

قرمز در زیر چراغ های جلو و در شاسی لوله ای وجود دارد. چرخ‌ها نیمه مشکی، نیمی قرمز مانند نیمه نارنجی و نیمه سفید در چند مدل KTM هستند. به آن چنگال‌های Gold USD اضافه کنید، Apache RR 310 یک میلیون دلار به نظر می‌رسد. TVS استایل بدنه Apache RTR را در دو رنگ به نمایش گذاشت. هر دوی آنها دارای چرخ های مشکی و قرمز نیز بودند. به ویدیوی تفصیلی راهپیمایی زیر نگاهی بیندازید.

TVS Apache RR 310 Miami Bue
TVS Apache RR 310 Miami Blue. تصویر – ساموئل کارواخال

فقط بازار کلمبیا احتمالاً رنگ TVS Miami Blue را به همراه رنگ سفید جدید دریافت می کند – بدون به روز رس، مک،کی

این مدل‌ها شامل دوچرخه‌های Apache RR 310، دوچرخه سواری اسپرت Raider 125، Apache RTR 200 و Ntorq 125 هستند. TVS Miami Blue یک ویژگی برجسته است. سفید قطعا برای افرادی که رنگ های ظریف را ترجیح می دهند، بر خلاف آبی میامی جذاب خواهد بود.

یکی Miami Blue و دیگری شبیه به Racing Edition. هر دو دارای شیشه جلو، محافظ بند انگشتی، روکش کالیپر جلو و غیره بودند. با استفاده از Miami Blue در بدنه RTR، TVS ،اصر قرمز رنگی را نیز در دریچه‌های پوشش م،ن مصنوعی و پانل‌های بدنه جانبی ارائه کرده است. با رنگ سفید، هایلایت های قرمز فقط در دریچه های مصنوعی در روکش م،ن وجود دارد.

Raider 125 و Ntorq 125 نیز رنگ های جدیدی دریافت می کنند

TVS Miami Blue عمدتاً دارای سایه آبی آبی است و در Apache RR 310 بسیار دیدنی به نظر می رسد. آبی میامی در بیشتر ،مت های فیرینگ، پانل های جانبی و م،ن سوخت وجود دارد. در حالی که فریم فرعی مشکی است. TVS با بازیگوشی از لهجه‌های قرمز استفاده می‌کند که تبار اسپورت Apache RR 310 را نشان می‌دهد.

TVS Apache RTR Miami Blue
TVS Apache RTR Miami Blue

در نهایت، NTORQ 125 نیز همان رنگ را دریافت می کند، اما لهجه های قرمز را حفظ می کند. این لهجه‌های قرمز در پیش‌بند جلو، پنل‌های بدنه عقب زیر ریل دستگیره و جاهای دیگر وجود دارد. هر دو آبی و سفید میامی در TVS Ntorq 125 خوب به نظر می رسند. TVS همچنین شبیه سازی بازی ویدیویی را با آپاچی RRR 310 به ،وان وسیله نقلیه پایه نیز به نمایش گذاشت. از نظر مک،کی، اینها شبیه به مدل‌های ،وجی هستند و TVS با بازخورد محلی، محصول خود را برای بازار کلمبیا تازه نگه می‌دارد. امیدواریم TVS این سایه آبی میامی را حداقل با آپاچی RR 310 به هند بیاورد.


منبع: https://www.rushlane.com/tvs-miami-blue-colour-concept-s،wcased-apache-raider-ntorq-12471046.html

اینجاست که TVS دو رنگ جدید را برای موتورسیکلت ها و اسکوترهای خود به نمایش گذاشته است. یکی از رنگ های جدید Miami Blue نام دارد و دیگری شبیه به Racing Edition است که با آپاچی RTR 200 به نمایش گذاشته شده است.

مفهوم رنگ آبی میامی TVS

در کلمبیا، TVS همان آبی و سفید میامی را با Raider 125 نیز ارائه می دهد. اما Raider 125 فاقد هرگونه هایلایت قرمز است. در عوض، Raider 125 که در رنگ سفید به نمایش گذاشته شده است، دارای دستگیره های سفید برای پیلیون است، که در مورد Miami Blue صدق نمی کند. به غیر از آن، Raider 125 در این سایه های جدید تازه به نظر می رسد.

TVS Raider 125 Miami Blue
TVS Raider 125 Miami Blue