مفهوم پیکاپ Ram Revolution EV قبل از رونمایی در ژانویه منتشر شد

دوکاتو در حال حاضر با پیشرانه الکتریکی در اروپا در دسترس است و رم تایید کرده است که آن را در سال 2023 در آمریکای شمالی معرفی خواهد کرد.

علاوه بر 1500، Ram همچنین پیکاپ‌های سنگین‌تر 2500 و 3500 و ProMaster، نسخه‌ای از وانت فیات دوکاتو را به فروش می‌رساند. همه این خودروها به صورت محلی فروخته می شوند، اگرچه دوکاتو نشان فیات خود را در استرالیا حفظ کرده است.

این پلتفرم همچنین می‌تواند از موتورهای الکتریکی با تو، بین 150 کیلووات تا 330 کیلووات پشتیب، کند، که می‌تواند به این م،ی باشد که پیشرانه‌های دو موتوره 660 کیلووات در فهرست موجود هستند.

  • مفهوم پیکاپ Ram Revolution EV قبل از رونمایی در ژانویه منتشر شد

بیشتر: رونمایی مفهومی Ram 1500 Revolution BEV تا ژانویه به تعویق افتاد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ram-revolution-ev-pickup-concept-teased-ahead-of-january-reveal

در مورد شانس خودروی تولیدی برای عرضه در استرالیا، سخنگوی توزیع کننده محلی Ram Ateco در ماه آوریل گفت که “در حال کار با همکاران ما در Ram Trucks در ایالات متحده است و در حال نظارت بر تعدادی از خودروهایی است که من، بازار استرالیا هستند.”

از نظر رقبای رقیب، فورد F-150 لایتنینگ تا 432 کیلووات و 482 کیلومتر برد ادعایی، GMC هامر EV 745 کیلووات و برد ادعایی 529 کیلومتر در ظاهر نسخه 1 تولید می کند و شورولت سیلورادو EV تا 4645 کیلووات و محدوده

این بر اساس معماری STLA Large خواهد بود، که همچنین اساس جیپ Recon و Wagooner S و تولیدی Dodge Charger Daytona SRT را تشکیل خواهد داد.

  • مفهوم پیکاپ Ram Revolution EV قبل از رونمایی در ژانویه منتشر شد

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

Ram قبلاً گفته بود خودروهای مبتنی بر معماری STLA Frame دارای باتری‌های 159 کیلووات تا 200 کیلووات ساعت هستند و تا 800 کیلومتر برد دارند.

این پیکاپ الکتریکی پاسخ رم به فورد F-150 لایتنینگ، شورولت سیلورادو EV، GMC Hummer EV، GMC Sierra EV، Rivian R1T و Tesla Cybertruck خواهد بود.

علاوه بر پیکاپ برقی تمام‌اندازه، رم می‌گوید در حال برنامه‌ریزی یک پیکاپ با اندازه متوسط ​​است که از نظر ردپایی به خودروهایی مانند فورد رنجر نزدیک‌تر است.

Ram قبلاً گفته بود که قصد دارد تا سال 2025 خودروهای الکتریکی (EVs) را در ا،ر بخش‌هایی که در آنها رقابت می‌کند ارائه کند و طیف کاملی از مدل‌های الکتریکی حدا،ر تا سال 2030 ارائه شود.

این ویدئوی یک دقیقه‌ای، اجمالی مختصر از مدل‌های گلی را نشان می‌دهد که به طراحی بیرونی مفهومی اشاره دارد.

جزئیات دقیق در مورد این پیکاپ برقی با اندازه کامل در حال حاضر بسیار اندک است، اما آنچه می د،م این است که بر اساس معماری بدنه روی قاب جدید STLA Frame Stellantis ساخته خواهد شد.

وعده تولید طیف کاملی از خودروهای الکتریکی تا سال 2030 نشان می‌دهد که Ram نه تنها بر روی پیکاپ‌های برقی متوسط ​​و تمام‌اندازه فوق‌الذکر کار می‌کند، بلکه همتایان برقی خود را در خط تولید مدل‌های دیگر نیز کار می‌کند.

ما قبلاً به لطف تعدادی از تصاویر تیزر قبلی که نشان می‌دهند سقف حبابی دوتایی و آینه‌های جانبی دیجیتالی خواهد داشت، ایده‌ای داریم که Ram 1500 Revolution چگونه خواهد بود.

رم تایید کرده است که نسخه تولیدی 1500 Revolution BEV در سال 2024 عرضه خواهد شد و اعلام کرده است که از رقبای خود در “منطقه هایی که مشتریان کامیون بیشتر به آنها اهمیت می دهند” – برد، یدک کشی، بار و زمان شارژ، عبور خواهد کرد.

رم تمام برقی آن را تیز کرده است مفهوم 1500 Revolution BEV در یک ویدیوی کوتاه فهرست نشده در یوتیوب قبل از رونمایی آن در 5 ژانویه در نمایشگاه CES 2023 در ، وگاس.