مفهوم Alpine Alpenglow آشکار شد | CarExpert

Alpine در آشکار ، مفاهیم با سوخت هیدروژن تنها نیست، با GAC یک مفهوم حرکت انسان با نیروی هیدروژن را به نمایش می‌گذارد، و تویوتا و ل،وس با موتور 1.6 لیتری توربوشارژ سه سیلندر در تویوتا GR یاریس مفهومی و همچنین یاماها رونمایی می‌کنند. – توسعه یافته 5 لیتری V8 با سوخت هیدروژن.

طی چند سال آینده، آلپاین قصد دارد سه وسیله نقلیه الکتریکی (EVs) از جمله نسخه‌های داغ‌تر خودروهای آینده رنو را روانه بازار کند.

سخنگوی Ateco، توزیع کننده رنو در استرالیا، در اکتبر 2021 گفت که وقتی مدل های جدید به طور کامل معرفی شوند، تیم برنامه ریزی محصول ارزیابی خواهد کرد که آیا آنها به بازار استرالیا آورده می شوند یا خیر.

بیشتر: مفهوم Alpine Alpenglow مورد کنایه قرار گرفت
بیشتر: 2025 Alpine GT X-Over: نام SUV الکتریکی تایید شده است
بیشتر: Alpine آینده الکتریکی خود را ترسیم می کند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/alpine-alpenglow-concept-revealed

این اولین خودروی مفهومی نیست که آلپاین با موتور احتراقی با سوخت هیدروژن به نمایش گذاشته است، زیرا کانسپت A4810 خود را در ماه مارس با همکاری مدرسه طراحی ایتالیایی Is،uto Europeo di Design (IED) معرفی کرد.

  • مفهوم Alpine Alpenglow فاش شد

همچنین یک نوار قرمز روشن وجود دارد که روی سپر جلو و در امتداد ستون فقرات مرکزی خودرو قرار دارد.

مفهوم Alpenglow در اندازه گیری می شود طول بیش از پنج متر، بیش از دو متر عرض، و قد کمتر از یک متر، که همتراز با سایر اتومبیل‌های مسابقه‌ای فقط در پیست است.

،اصر خاصی از بدنه وجود دارد که شفاف هستند، از جمله کابین خلبان، چرخ‌ها و اسپوی، عقب، و نمایی اجمالی از عملکرد داخلی را ارائه می‌دهند.

حتی یک دکمه «سبقت» روی فرمان وجود دارد که به خودرو قدرت بیشتری می‌دهد.

انتظار نمی رود که کانسپت Alpine Alpenglow وارد تولید شود و در عوض “منبع طراحی و فناوری برای مسیرهای مسابقه ای آلپاین و مدل های تولیدی آینده” خواهد بود.

این برند قصد دارد یک جایگزین الکتریکی برای A110 فعلی اواسط دهه معرفی کند که با مشارکت متخصص خودروهای اسپورت بریت،ایی لوتوس و با استفاده از پلت فرم الکتریکی جدید E-Sport این برند ساخته خواهد شد.

  • مفهوم Alpine Alpenglow فاش شد

آلپاین اولین خودروی مفهومی خود را معرفی کرده است که ظاهر جدیدی را برای عصر آلایندگی صفر آینده خود به نمایش می گذارد.

کانسپت Alpine Alpenglow یک خودروی تک سرنشین با الهام از مسابقات است که دارای گلگیرهای عریض محفظه کوچک و گنبدی شکل راننده است.

آلپاین همچنین قصد دارد یک کراس اوور الکتریکی با عملکرد بالا به نام GT X-Over و یک نسخه داغتر از رنو 5 EV آینده را روانه بازار کند. هر سه این خودروهای الکتریکی تا سال 2026 روانه بازار خواهند شد.

در جلو یک نوار نور با عرض کامل وجود دارد که توسط بخش های مثلثی بزرگ با جلوه نور شیشه ای ش،ته بسته شده است. این در پشت با دو ،صر نورپردازی عمودی تکرار شده است.

  • مفهوم Alpine Alpenglow فاش شد

در داخل یک فرمان هندسی وجود دارد که از ماشین های مسابقه ای LMP1 الهام گرفته شده است. دارای شیفترهای شفاف و با نور پس‌زمینه، و همچنین دکمه‌هایی است که ترمز احیاکننده و کنترل مسیر را کنترل می‌کنند.

  • مفهوم Alpine Alpenglow فاش شد

دوبله شد فلق و شفق، این مفهوم توسط a موتور احتراق داخلی با سوخت هیدروژنی، تغذیه شده توسط دو م،ن هیدروژن استوانه ای با اندازه نامشخص

مشخص نیست که آیا آلپاین با خودروهای برقی آینده خود در این مرحله، پس از خلع سلاح A110 در سال 2021، به بازار استرالیا بازخواهد گشت یا خیر.

علیرغم اندازه آن، آلپاین ادعا می کند که این کانسپت سبک وزن و «به طور قابل توجهی شناور» است تا حدی به لطف استفاده از کربن بازیافتی.

  • مفهوم Alpine Alpenglow فاش شد

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.