مه شکن گمشده: مه شکن عقب ماروتی واگن آر

به نظر می رسد ماروتی سوزوکی در حال حاضر در حال کاهش امکانات و تج،ات با مدل های خود است. قبلاً شاهد کاهش امکانات و تج،ات در Brezza بوده ایم. و اکنون، چیزی از WagonR کم شده است.

در حال حاضر، ماروتی سوزوکی ویژگی مه‌زدایی عقب را از WagonR حذف کرده است. به نظر می رسد این یک حرکت کاهش هزینه است که ،یداران WagonR باید آن را تحمل کنند. پیش از این، WagonR دارای مه‌زدای عقب با سطح تریم ZXi+ با هر دو نوع MT و AMT بود. این تریم تنها با موتور بنزینی 1.2 لیتری NA عرضه می شود.

مه گیر عقب در مواقعی که شیشه جلوی عقب به دلیل تراکم مه می شود مفید است. این معمولا در فصول بار، و زمست، اتفاق می افتد. وقتی همه ویندوزها با،ت وقتی شیشه جلوی عقب مه می شود، دید عقب نزدیک به صفر می شود.

ویژگی های Maruti Suzuki WagonR حذف شد
ویژگی های Maruti Suzuki WagonR حذف شد

ماروتی سوزوکی واگنر
تصویر – نمایشگاه خودرو

Maruti Suzuki WagonR: بدون مه گیر عقب، اما همه چیز دست نخورده – یک تصمیم مه آلود

مه گیر عقب در این مواقع مفید است، جایی که با فشار دادن یک دکمه، تراکم در مدت زمان کوتاهی از بین می رود. این موضوع گذشته است. حالا، باید بیرون بیایید، صندوق عقب را باز کنید و سپس شیشه داخل آن را پاک کنید یا از سرنشینان عقب خود بخواهید این وظایف را انجام دهند.

ارائه ندادن مه‌گیر عقب با تریم‌های پایین‌تر یک عمل کاملاً عادی است. اما ،یداران تریم با مشخصات بالا از خودروی خود انتظار چنین امکاناتی را دارند. برای مرجع، قیمت نسخه برتر Maruti Suzuki WagonR ZXi+ تا Rs افزایش می یابد. 7.3 لک (سابق).

ماروتی سوزوکی به غیر از مه‌گیر عقب، هیچ ویژگی دیگری را در حال حاضر حذف نکرده است. همان موتور 1.0 لیتری 3 سیلندر NA بنزینی (65 ، بخار، 89 نیوتن متر، 5MT، 5AMT) با انواع دوگانه سوز S-CNG و موتور 4 سیلندر NA بنزینی 1.2 لیتری (88 ، بخار، 113 نیوتن متر، 5MT، 5AMT) ارائه می شود.

برای روپیه 7 لک (سابق)، می توان یک نیسان مگنیت XL را ،یداری کرد که نه تنها مه گیر عقب، بلکه یک واشر و برف پاک کن عقب را ارائه می دهد. همچنین یک ماشین بزرگتر با بر،ب UV است.

معاوضه های فنی: آنچه ،یداران WagonR ZXi+ باید بدانند

اگر مشتاق کاهش قیمت مرتبط با کاهش ویژگی هستید، نفس خود را حبس نکنید. Brezza با وجود از دست دادن فناوری گران قیمت مانند راه اندازی هیب، ملایم 48 ولت با انواع دستی، ضمانت کاهش قیمت را دارد. ما شاهد الگوی مشابهی با WagonR نیز هستیم.

Gone Wit،ut a Trace: Rear Defogger از تریم بالایی WagonR ناپدید می شود

WagonR یکی از پرفروش‌ترین خودروهای Maruti است و تقریباً همیشه در لیست پرفروش‌ترین خودروها قرار دارد. این بار اغلب در صدر ج، فروش قرار گرفته است. شروع قیمت ها از روپیه 5.54 لک برای LXi پایه 1.0L MT و به روپیه افزایش می یابد. 7.31 میلیون برای ZXi+ 1.2L AGS با مشخصات بالا.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-suzuki-wagonr-rear-defogger-12474472.html