موتورسیکلت سفارشی RE Hunter 350 Street Tracker به نظر بیگانه است

یکی از این موددرها، Okeasys،p، یک موتورسیکلت Street Tracker با ظاهر رادیکال بر اساس Hunter 350 تازه راه اندازی شده ایجاد کرد. این موتورسیکلت کاملاً متفاوت است و بسیار شبیه به یک دوچرخه Street Tracker واقعی است که رویال انفیلد می ساخت. بیا یک نگاهی بیندازیم.

ردیاب خیابان شکارچی 350

از دیگر تغییرات مشاهده شده می توان به کالیپرهای نیسین برای لنگر انداختن بهتر، طرح تک صندلی سفارشی و بخش دم بسیار مینیمال و مرتب اشاره کرد. برای نصب این تک صندلی، Okeasys،p قاب را به گونه ای تغییر داده است که دارای یک زیرفراب پشتی با پیچ و مهره باشد. یک زیرفریم سفارشی عقب به موددر این امکان را می‌دهد که به جای نصب کمک فنر دوگانه روی یک دوچرخه استوک، یک مونو شوک را نیز بکار گیرد.

شکارچی 350 سفارشی
اسپیدو

برای شروع، مجموعه چراغ های جلو به طور کامل برداشته می شود تا یک صفحه تخت با برخی LED ها در آنها قرار داده شود تا به ،وان چراغ جلو خاموش شوند. LED ها به صورت عمودی در دو دسته قرار گرفته اند که ظاهری بیگانه به دوچرخه می دهد. با حذف مجموعه چراغ جلو، اسپیدو نیز از بین رفته است. در زیر م،ن سوخت به سمت چپ آن به سمت بالا منتقل می شود.

این کار برای حفظ ظاهر Hunter 350 Street Tracker بدون صرف نظر از قو،ن انجام می شود. دسته استوک با یک فرمان بلندتر جایگزین شده و چنگال های تلسکوپی جلو با چنگال های USD با رنگ طلایی جایگزین شده است. مشاهده آن از سمت راست، یک اگزوز سفارشی به زیبایی انجام شده را نشان می دهد که در طراحی آن بسیار زیبا شده است.

ساب فریم عقب سفارشی

اگر برندی وجود داشته باشد که مددکاران موتورسیکلت دوستش دارند، آن برند رویال انفیلد است. با یک بوم خالی برای کار ،، یک موددر می تواند دید خود را در رویال انفیلد پایین بیاورد و در نهایت با یک موتور سیکلت منحصر به فرد به پایان برسد. موتورسیکلت های رویال انفیلد برای کار ، و تغییر برای است،اج شخصیت های مختلف بسیار دوستانه هستند.

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/re-،ter-350-street-tracker-custom-motorcycle-modified-12454993.html

این پیست معمولاً بیضی شکل است و مسابقات پیست مسطح با ترمزهای جلویی عرضه نمی‌شوند تا اتومبیل‌رانان بتوانند وسیله نقلیه خود را با چرخ‌های عقب هدایت کنند. اگرچه ردیاب های خیاب، با ترمزهای جلو عرضه می شوند. برای تبدیل سهام Royal Enfield Hunter 350 به یک Street Tracker قانونی، Okeasys،p تغییرات زیادی را اعمال کرده است.

قیمت سفارشی ردیاب خیابان شکارچی 350
عقب

رویال انفیلد هانتر 350 استریت ردیاب از موتور 349 سی سی سری J مانند سایر استیبل همت های 350 سی سی استفاده می کند.

Hunter 350 Street Tracker Custom
ردیاب خیابان شکارچی 350

موتورسیکلت‌های Street Tracker موتورسیکلت‌هایی هستند که مسابقه‌ای هستند که فقط تج،ات کافی برای تصویب مقررات و طبقه‌بندی موتورسیکلت‌های قانونی خیاب، روی خود دارند. اتومبیل‌ر، مسطح به موتورسیکلت‌هایی گفته می‌شود که در مسیری بدون آسفالت حرکت می‌کنند.

موتورسیکلت سفارشی Hunter 350 Street Tracker با یک اگزوز بدون جریان، به دلیل کاهش وزن، احتمالاً عملکرد کمی سریع‌تر از دوچرخه استوک دارد. Stock Hunter 350 از موتور 349 سی سی خود 20.2 ، بخار قدرت و 27 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این مد بر اساس نوع Hunter Metro بود و از این رو با رینگ های آلیاژی عرضه می شود. با وجود حدود 15 موتور سیکلت جدید که در آزمایشگاه های رویال انفیلد در حال دم ، هستند، آیا آنها باید به فکر استفاده از ردیاب خیابان نیز باشند؟ شاید.