موتور سیکلت الکتریکی قهرمان شکل می گیرد

همکاری Hero MotoCorp با Zero Motorcycles بر روی توسعه مش، موتور سیکلت های برقی متمرکز خواهد شد. هیئت مدیره این شرکت سرمایه گذاری تا سقف 60 میلیون دلار در Zero Motorcycles را تصویب کرد. Hero MotoCorp به دنبال طرح‌های ارگ،ک و غیرارگ،ک / همکاری در بازار خودروهای الکتریکی است. در حال حاضر، سازنده برای اولین راه‌اندازی برقی 2 واتی خود با نام تجاری نوظهور خود ویدا آماده است. جزئیات محصول در 7 اکتبر 2022 در دسترس خواهد بود.

ابتکارات همکاری Hero MotoCorp

اختلالات عمده به نام‌های جدید در تولید نسبت داده می‌شود، و هنوز پیدا نشده است که یک تولیدکننده سنتی دو چرخ پیشتاز باشد. بنابراین، با اعلام ورود Hero MotoCorp، زمان هیجان انگیزی برای فضای دو چرخ برقی است. Hero رهبری صنعت خودروهای دو چرخ را حفظ می کند و انتظارات بزرگی را از سازنده در بازار برق دارد.

موتورسیکلت برقی قهرمان - موتورسیکلت صفر
موتور سیکلت برقی صفر

Hero MotoCorp در حال نهایی ، قرارداد همکاری با Zero Motorcycles است. دومی، یک سازنده مستقر در کالیفرنیا (ایالات متحده آمریکا) با موتورسیکلت های برقی درجه یک و پیشرانه کار می کند. Hero در شرکت مستقر در ایالات متحده سرمایه گذاری خواهد کرد.

و با توجه به اینکه Hero MotoCorp یک بازیکن تثبیت شده است، می تواند از طریق سرمایه گذاری در شرکت های متعددی که با اه، خودروهای برقی آن همسو هستند، موج هایی در صنعت e2W ایجاد کند. این شامل GoGoro و Ather Energy می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/hero-electric-motorcycle-takes-shape-via-us-based-zero-motorcycles-12450486.html

با توجه به تعداد تولیدکنندگان عصر جدید در این حمله، جای تعجب نیست که بازیکنان کوچکتر با نام‌های بزرگ‌تر ارتباط خوبی دارند. عصر استارت آپ ها به صاحبان ،ب و کار اطمینان می دهد که پس از تاسیس یک ،ب و کار نسبتا سریع فروش می کنند. در مورد تولید کنندگان قدیمی تر، همکاری ها کارایی را در صرفه جویی در مقیاس تضمین کرده است.

هند از صنعت بزرگتر دو چرخه برخوردار است. دیدن اینکه نفوذ 2 وات در مقایسه با ،ید خودروهای شخصی چقدر ظریف تر است، دشوار نیست. با در نظر گرفتن این موضوع و تعهدی که برای بهبود حضور وسایل نقلیه الکتریکی تا پایان دهه انجام شده است، جای تعجب نیست که صنعت خودروهای دو چرخ برقی یک حوزه اصلی تمرکز است.

رشد صنعت برق 2W

در حالی که اه، رشد بازار خودروهای الکتریکی به طور مستمر تحت نظارت و بازنگری قرار خواهند گرفت، یک چیز قطعی است. فعالیت های تجاری فعلی رشد در کوتاه مدت را نشان می دهد. و با در نظر گرفتن اینکه بازار e2W چقدر جوان است، بدون شک چندین بازیگر مشتاق موقعیت های رهبری بازار هستند. و در اینجا پتانسیل بزرگ بازار نهفته است.

حجم فروش دو چرخ برقی در حال افزایش است اما درصد کمی از کل فروش دو چرخ را تشکیل می دهد. و بازار توسط موتورسیکلت ها در بخش های مختلف تسلط دارد. و رشد در صنعت e2W در حال حاضر تمرکز محدودی بر اسکوترهای برقی دارد. در واقع، تعداد موتورسیکلت های الکترونیکی موجود بسیار اندک است.

موتورسیکلت برقی قهرمان - موتورسیکلت صفر
موتور سیکلت برقی صفر

توسعه مش، موتور سیکلت های برقی

Hero MotoCorp همکاری خود را با سازنده موتور سیکلت برقی و پیشرانه مستقر در کالیفرنیا (ایالات متحده)، Zero Motorcycles اعلام کرد.

موتور سیکلت های الکتریکی قهرمان
موتورسیکلت های برقی صفر