موتور سیکلت برقی Magron Novus در بنگالورو جاسوسی شد

موتورسیکلت برقی Magron Novus دارای یک فیرینگ کامل است که از نظر جذابیت ظاهری شیک و حداقلی دارد. ماگرون به جای تهاجمی، به زبان طراحی مینیمالیستی ،بیده است. محصول کلی بسیار جذاب و اسپرت به نظر می رسد. چراغ عقب LED و چشمک‌زن LED نیز به خوبی تعبیه شده است. این خودرو دارای یک تک شوک عقب و یک موتور در وسط است.

مشخصات باتری، ویژگی های جدید

در حال آزمایش در جاده کمربندی بیرونی با پلاک سبز رنگی که روی آن Magron Novus نوشته شده بود مشاهده شد. معمولاً قاطرهای آزمایشی بدون توجه به نوع پیشرانه ای که در حال آزمایش هستند، با پلاک قرمز دیده می شوند. دیدن صفحات سبز رنگ روی یک قاطر آزمایشی که هیچ عددی ندارند، کمی غیرعادی است. فاسیای جلو از ع، های جاسوسی قابل مشاهده نیست، اما وب سایت شرکت تیزری دارد که حضور LED DRL های متوالی را نشان می دهد که ممکن است به ،وان نشانگر چرخش دو برابر شود.

کربن آهنگری که در Magron Novus یافت می شود، نسبت به فیبر کربن معمولی بافته شده دارای مزایایی است. وقتی جدید بود، این فناوری فقط در ابرخودروهای گران قیمتی مانند لامبورگینی هوراکان پرفورمانته یافت می شد. به جای پارچه بافته شده از رشته های فیبر کربن ،د شده ساخته شده و توسط رزین اپو،ی به هم ،بیده و در اتوکلاو پخته می شود. تویوتا GR یاریس و GR کرولا هر دو دارای سقف فیبر کربن فورجی هستند. اما تویوتا به دلایلی آن را با وینیل بافته شده فیبر کربن معمولی پوشانده است، در حالی که با افتخار در هوراکان پرفورمانته در آغوش گرفته و نمایش داده می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/magron-novus-electric-motorcycle-spied-carbon-fiber-12457965.html

در فضای موتورسیکلت پریمیوم ما Ultraviolette مبتنی بر بنگلور را داریم که اخیراً دوچرخه ورزشی برقی F77 را با قیمت اولیه 3.8 میلیون روپیه عرضه کرده است. به نظر می رسد به زودی رقیبی در قالب موتورسیکلت برقی Magron Novus وجود خواهد داشت. این اولین موتورسیکلت برقی فیبر کربنی کاملا جعلی جهان خواهد بود.

بله شما آن را درست خواندید. یک بدنه فیبر کربنی کاملا جعلی قرار است بر روی یک موتور سیکلت الکتریکی اسپرت پوشانده شود که در حال حاضر تحت آزمایش است. این استارت آپ مستقر در بنگلور در حال حاضر در حال آزمایش اولین محصول خود است. با تشکر از علاقه مندان به خودرو، پل توماس، اکنون تصاویر جاسوسی انحصاری از این دوچرخه ورزشی برقی داریم.

موتور سیکلت برقی Magron Novus Spied
موتور سیکلت برقی Magron Novus Spied

جزئیات پیشرانه تایید نشده است. اما وب سایت این شرکت بسته باتری 7.5 کیلووات ساعتی را نشان می دهد. Magron Novus با هوش مصنوعی، VCU، ADAS، RAS، IMU 6 محوره، تشخیص نقاط کور، هشدار تغییر مسیر، LDR و دسترسی ایمن عرضه می‌شود و می‌تو،م انتظار فناوری بیشتری را با یک مدل تولیدی داشته باشیم.

موتور سیکلت برقی Magron Novus Spied
موتور سیکلت برقی Magron Novus Spied

با افزایش فروش اسکوتر برقی و موتورسیکلت، شرکت های جدید بیشتری برای ورود به بازار آماده می شوند. یکی از این شرکت ها Magron Novus است که به فضای موتور سیکلت برقی ممتاز چشم دوخته است. این بخشی است که در حال حاضر تعداد زیادی بازیکن وجود ندارد.

ماگرون نووس

صحنه EV در هند رو به افزایش است و اکنون تعداد بازیکنان بیشتری نسبت به همیشه وجود دارد. بهاویش آگاروال رهبری اولا الکتریک را بر عهده داشت و در حال حاضر در زمینه فروش خودروهای برقی دو چرخ پیشتاز است. سایر بازیکنان عبارتند از: Hero Electric، Ampere Electric، Okinawa، TVS، Bajaj، Hero MotoCorp و غیره در نوامبر 2022، فروش 2W EV کمی بیش از 75000 دستگاه بود.

تشخیص نقاط کور و ADAS در موتورسیکلت ها منحصر به فرد است و انتظار می رود که سر و صدای زیادی در این صنعت ایجاد کند. القای اجباری برای خنک ، فعال باتری ها و محفظه صدای آ،تیک برای تقلید صداهای ICE وجود خواهد داشت. Magron Novus نسبتاً آماده تولید به نظر می رسید و می تواند امسال عرضه شود.

یک استارتاپ جدید خودروهای برقی مستقر در بنگالورو در حال آماده شدن برای راه اندازی اولین موتورسیکلت برقی فیبر کربنی کاملا جعلی جهان است.

موتور سیکلت برقی Magron Novus Spied
موتور سیکلت برقی Magron Novus Spied