موتور سیکلت Triumph جدید هند در 5 جولای عرضه می شود

Triumph در حال ایجاد یک بخش ورودی جدید برای خود است. این برند بریت،ایی باجاج را برای تولید این موتور سیکلت به ،وان شریک استراتژیک خود انتخاب کرده است. باجاج عملیات تریومف در هند را به ،وان بخشی از توافق بر عهده گرفت. به ،وان Triumph عرضه خواهد شد. اولین نمایش جه، در پایان این ماه در لندن انجام می شود، در حالی که عرضه هند در 5 جولای 2023 انجام می شود.

خوشه‌های ابزار نیمه دیجیتال، مدرنیته را تابش می‌کنند. چیدمان خوشه ابزار مرا به یاد Daytona 675 Triumph می اندازد، اما به صورت عمودی چرخانده شده است. نشانگر موقعیت دنده، آمار مصرف سوخت، کیلومترشمار، سفرها، زمان و چراغ های نشان دهنده محتمل است. بلوتوث با ناوبری گام به گام یک افزونه خوشایند خواهد بود.

معرفی موتورسیکلت تریومف در 5 ژوئیه 2023
معرفی موتورسیکلت تریومف در 5 ژوئیه 2023

موتورسیکلت جدید Bajaj Triumph با رویال انفیلد رقابت خواهد کرد
موتورسیکلت جدید Bajaj Triumph با رویال انفیلد رقابت خواهد کرد – رندر

موتورسیکلت تریومف جدید احتمالاً از یک موتور 350 تا 400 سی‌سی بهره می‌برد که می‌تواند حدود 30 ، بخار قدرت و 30 نیوتن متر گشتاور تولید کند و به جعبه دنده 6 سرعته متصل شود.

سایر ،اصر قابل توجه عبارتند از: چنگال جلو USD، تک شوک عقب، تنظیمات ترمز تک دیسکی در هر دو جلو، تنظیم چرخ‌های آلیاژی 19 اینچی جلو و 17 اینچی عقب (شایعه‌ها)، محافظ‌های محافظ موتور، تنظیم صندلی‌های ت،یم‌شده، ریل‌های دستگیره عقب و موارد دیگر. تمام اجزا بر روی یک قاب لوله ای نصب می شوند. یک زیرفراب پشتی با پیچ و مهره دارد. مثلث سوارکار برای راحتی و مسافت های طول، طراحی شده است.

در ع، های جاسوسی می تو،م یک رادیاتور بزرگ را ببینیم که جلوتر از موتور آن نصب شده است. طراحی اگزوز دو لوله مرا به یاد Triumph Scrambler 900 می اندازد. چراغ های جلو، ORVM و نشانگرهای چرخش گرد هستند، به جز چراغ های عقب LED آن. م،ن سوخت قطره اشکی با دهانه پرکننده سوخت افست بلافاصله قابل توجه است. منقار جلویی بلند و جلوپنجره بلند ظاهری ماجراجویانه به آن بخشیده است.

معرفی موتورسیکلت تریومف در 5 ژوئیه 2023
معرفی موتورسیکلت تریومف در 5 ژوئیه 2023

قاطر آزمایشی جدید از زبان طراحی ک،یک Triumph استفاده شده در خط تولید Bonneville خود استفاده می کند. این می تواند توسط یک موتور خنک کننده مایع با حجمی در حدود 350-400 سی سی کار کند. 30 ، بخار قدرت و 30 نیوتن متر گشتاور محتمل است.

شایعاتی مبنی بر دو پلتفرم مختلف در دست ساخت است. یک 250 سی سی کوچکتر و یک 400 سی سی بزرگتر. تصاویر جاسوسی فاش شده، بینشی را در مورد انتظارات از موتورسیکلت جدید Bajaj-Triumph ارائه می دهد. لانچ تیزر نشان می دهد که این یک اسکرامب،ی خواهد بود که برای اولین بار عرضه خواهد شد.

معرفی موتورسیکلت تریومف در 5 ژوئیه 2023
معرفی موتورسیکلت تریومف در 5 ژوئیه 2023

قاطر آزمایشی جدید Bajaj-Triumph – The Premium Scrambler؟

رویال انفیلد در حال حاضر تولید کننده واقعی موتورسیکلت رترو در هند است. Bajaj-Triumph به همراه X440 آینده Hero-Harley به دنبال برخی از این کیک است. قیمت احتمالاً بالاتر از رویال انفیلد است. جزئیات بیشتر در زمان عرضه در 5 جولای 2023 فاش خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-triumph-motorcycle-india-launch-5th-july-royal-enfield-rival-12467032.html