موتور سیکلت TVS 650cc در دست توسعه است

بخش TVS Racing Performance Gear نیز نقشی کلیدی در تبلیغ غیرفعال دوچرخه جدید خواهد داشت. همه این ابتکارات به ایجاد یک محیط مساعد برای راه اندازی پرچمدار جدید TVS کمک می کند. TVS در حال حاضر 2.5 میلیون عضو در AOG (گروه مالکان آپاچی) دارد که بسیاری از آنها ممکن است به دوچرخه 600-750 سی سی جدید ارتقا دهند.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/tvs-650cc-motorcycle-under-development-royal-enfield-rival-12462864.html

TVS در حال حاضر اقداماتی را برای جایگاه خود به ،وان یک برند سبک زندگی آغاز کرده است. این با محصولاتی مانند Ronin و افزایش تمرکز بر رویدادهای مبتنی بر جامعه مشهود است. در MotoSoul 2023 که اخیراً به پایان رسیده است، TVS چهار ساخت سفارشی جذاب از Ronin را به نمایش گذاشته است. پلتفرم اتصال به روز شده نیز در این رویداد رونمایی شد. سهم TVS Racing را می توان در قالب راه اندازی نوع جدیدی از فرمت مسابقه به نام مسابقه مسطح مشاهده کرد.

دوچرخه جدید 600-750 سی سی TVS نیز گزینه ای عالی برای مشتریان وفادار TVS خواهد بود که به دنبال ارتقا هستند. در حال حاضر، انتخاب ها فراتر از Apache RR310 310cc نیست. این یک فرصت از دست رفته برای این شرکت است، به ویژه با توجه به این واقعیت که تعداد فزاینده ای از علاقه مندان در حال حرکت به بخش 500+ سی سی هستند.

راه اندازی موتور سیکلت TVS 650cc

باید دید که آیا TVS به صورت انفرادی پیش خواهد رفت یا به دنبال همکاری با نهاد دیگری برای توسعه موتورسیکلت پرچمدار جدید 600-750 سی سی خود خواهد بود. TVS برند بریت،ایی Norton Motorcycles را در آوریل 2020 ،یداری کرده بود. نورتون در حال حاضر بسیاری از دوچرخه های بزرگ را در اختیار دارد. به احتمال زیاد TVS از تخصص نورتون برای موتورسیکلت آینده خود استفاده خواهد کرد.

گذار به یک برند سبک زندگی

با توجه به رشد قوی بخش سبک زندگی، TVS به دنبال هدف قرار دادن تهاجمی این فضا است. TVS ممکن است دیر وارد شود، اما همیشه فضایی برای یک محصول خوب وجود دارد که تمام جعبه‌های من، را مشخص کند. در حال حاضر، رویال انفیلد 650 دوقلوها بر بخش سبک زندگی از نظر حجم تسلط دارند. RE به دلیل توانایی رویایی خود برای عرضه محصولاتی که برای آینده آماده هستند، سزاوار ضربه زدن به پشت است.

موتورسیکلت پرچمدار جدید TVS دارای موتور دو سیلندر و مجموعه ای از تج،ات پیشرفته و ویژگی های اتصال خواهد بود.

برنامه های راه اندازی موتور سیکلت TVS 650cc
TVS متعلق به Norton Motorcycles بود

توسعه دوچرخه جدید TVS 600-750cc در حال حاضر در حال انجام است. با این حال، هیچ تایید رسمی از TVS در مورد چنین تحولاتی وجود ندارد. پرچمدار جدید TVS دقیقاً مانند محصولات رقیب دارای موتور دو سیلندر خواهد بود. قدرت و گشتاور ،وجی می تواند نزدیک یا بهتر از رقبا باشد. برای مرجع، رویال انفیلد 650 دوقلو 47 ، بخار حدا،ر قدرت و 52 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند.

TVS قطعاً به چندین محصول در بخش 600-750 سی سی نیاز خواهد داشت، زیرا رقبایی مانند رویال انفیلد به طور مداوم مجموعه خود را در این فضا گسترش می دهند. بعد از Super Meteor 650، رویال انفیلد دوچرخه های 650 سی سی دیگری مانند شاتگان 650، هیمالیا 650 و ک،یک 650 را اضافه خواهد کرد. پرچمدار جدید TVS نیز در مقابل دوچرخه های 650 سی سی آینده جاوا و یزدی قرار خواهد گرفت.

باید دید TVS چه سبک بدنه ای را برای پرچمدار جدید خود انتخاب می کند. ممکن است چندین سبک بدنه به طور همزمان راه اندازی شود یا TVS می تواند با یک پیشنهاد مانند رودستر شروع شود. بر اساس پاسخ بازار، TVS می تواند سبک های بدنه دیگری را بر اساس همان پلتفرم در نظر بگیرد. این می تواند شامل اسکرامب،، مسابقه کافه، ADV و غیره باشد.