موپد الکتریکی هوندا در حال کار است

هوندا در حال حاضر هیچ مشخصاتی را فاش نکرده است. حدس زدن اینکه هوندا ممکن است فناوری باتری قابل تعویض را با این موتورسیکلت برقی به کار گیرد، چندان طول، نیست. با نگاهی به طراحی، ممکن است فکر کنید که واقعاً جای زیادی برای قرار دادن یک باتری بزرگ وجود ندارد. ممکن است در اینجا چنین باشد. با فناوری باتری قابل تعویض، احتمال کمتری وجود دارد که مشکل ایجاد شود.

چیزی که اکنون می‌تو،م بگوییم این است که شاسی از نوع زیر استخو، دارد و حتی تخته‌ای صاف دارد. حتی با وجود اینکه فقط یک صندلی در طرح های طراحی وجود دارد، مدل تولیدی احتمالاً یک صندلی سرنشین را حداقل به ،وان یک گزینه ارائه می دهد. در جلو، یک چراغ جلوی گرد با ظاهر خنک وجود دارد که ممکن است دارای LED باشد. طراحی کلی بسیار مینیمال است و آینده نگرانه به نظر می رسد.

مشخصات و ویژگی ها

ما اخیراً دیدیم که این برند ژاپنی نقشه راه جه، آینده خود را با 10 دوچرخه الکتریکی تا سال 2025 فاش کرده است. یکی از آن 10 دوچرخه برقی 2W احتمالاً یک موپد است. حدس بزنید از قاره کهن چه چیزی به دست ما رسیده است؟ طرح های طراحی هوندا برای موپد الکتریکی آینده خود. این تصاویر مربوط به دفتر مالکیت م،وی اتحادیه اروپا است.

موپد الکتریکی هوندا در حال کار است

موتورسواری برقی آینده هوندا ممکن است از نظر طراحی از Super Cub الهام گرفته شده باشد. اما کاملاً مشهود است که محصول آینده با فناوری آینده عرضه می شود. برخلاف موتور ICE بنزین سوز، یک پیشرانه الکتریکی دارد. آیا هوندا از نام نمادین Super Cub خود در این موتورسیکلت برقی استفاده خواهد کرد؟ فقط زمان می تواند بگوید.

طرح های طراحی موپد الکتریکی هوندا - عقب
طرح های طراحی موپد الکتریکی هوندا – عقب

با نگاهی به قطعات چرخه، می توان به راحتی چرخ های بزرگ را تشخیص داد. آلیاژهایی وجود دارند که به احتمال زیاد 17 اینچ اندازه دارند، درست مانند Super Cub. جلو دارای ترمز دیسکی است، در حالی که عقب دارای یک واحد درام است. CBS ممکن است ارائه شود. چرخ عقب دارای یک موتور توپی است که در صورت نیاز از طریق یک درایو زنجیره ای از پدال ها کمک می گیرد.

یک نگاه به این وسیله نقلیه آینده، بلافاصله ما را به یاد هوندا سوپر کاب می اندازد – یک موتور سیکلت زیر استخو، که با موتور بنزینی تا 125 سی سی کار می کند. این یکی از نمادین ترین خودروهای دو چرخ در جهان است و تا به امروز بسیار محبوب است. فروش در سال 2017 از 100 میلیون فراتر رفت.

موتور برقی هوندا ممکن است با باتری‌های قابل تعویض به نام هوندا پاور پک e تغذیه شود – برای برد حدود 100 کیلومتر من، است.

طرح های طراحی موپد الکتریکی هوندا
طرح های طراحی موپد الکتریکی هوندا

منبع تصویر


منبع: https://www.rushlane.com/،nda-electric-moped-in-the-works-patent-images-leak-12452008.html

در حال حاضر خودروهای برقی در همه جا محبوب هستند. برای تقویت بیشتر این موج، ما شاهد راه اندازی 2W های الکتریکی جدید مانند چرخش ساعت هستیم. موتورسیکلت و اسکوتر هوندا هند هنوز وارد بخش خودروهای برقی در این کشور نشده است. هوندا اعلام کرده که خودروهای برقی 2 واتی را در کارت دارد و عرضه آن در سال 2023 مشهود است.

در حال حاضر، موتور سیکلت برقی هوندا پیشنهاد چندان امیدوارکننده ای برای هند نیست. همانطور که گفته شد، احتمال کمی وجود دارد که در هند برای بخش B2B و تحویل درون شهری و حتی خدمات پستی در مناطق شهری راه اندازی شود. آنچه به احتمال زیاد توسط هوندا در هند عرضه می شود اسکوتر برقی U-Go است که در کشور ما ثبت اختراع شده است.