میتسوبیشی پیش نمایشی از آنچه در زیر پوست تریتون جدیدش وجود دارد را نشان می دهد

سال گذشته، میتسوبیشی تریشن سومین خودروی پرفروش استرالیا با 27436 فروش پس از تویوتا هایلو، (64391 فروش) و فورد رنجر (47479 فروش) بود.

میتسوبیشیرقیب نسل جدید خودروهایی مانند فورد رنجر و تویوتا هایلو، قرار است در تاریخ 26 جولای معرفی شود و خودروساز ژاپنی شاسی و موتور را در مرحله اول معرفی کرده است.

در داخل به نظر می رسد یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی به سبک تبلت نصب شده در بالای داشبورد، یک ردیف دکمه پیانو برای کنترل های تهویه مطبوع، و همچنین صفحه کلید Super Select II 4WD با حالت چهار چرخ متحرک تمام وقت. .

ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر از روند توسعه، و محدوده، مشخصات، زمان‌بندی و قیمت تریتون جدید تریتون هستیم تا این خودروی کاربردی نسل بعدی را به مشتریان استرالیایی تحویل دهیم.

همانطور که قبلا توضیح داده شد، انتظار می رود میتسوبیشی تریتون جدید اوا، سال 2023 یا اوایل سال 2024 وارد استرالیا شود.

خودروساز ژاپنی ادعا می کند که موتور توربو دیزل جدید به لطف کاهش تلفات اصطکاک و همچنین ،وجی های بالاتر، “عملکرد زیست محیطی” را بهبود بخشیده است. برای زمینه، موتور 2.4 لیتری چهار سیلندر توربو دیزل تریتون فعلی 133 کیلووات قدرت و 430 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

  • میتسوبیشی پیش نمایشی از آنچه در زیر پوست تریتون جدیدش وجود دارد را نشان می دهد

بیشتر: همه چیز میتسوبیشی تریتون
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mitsubi،-previews-whats-under-the-skin-of-its-new-triton

به ،وان بخشی از مدل رهبر-پیرو اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی، میتسوبیشی پیشرو در توسعه تریتون است، با نیسان ناوارا بعدی که زیربنای مش، دارد اما با ظاهری متفاوت.

جدید تریتون دارای یک “موتور توربو دیزل تمیز” با ظرفیت نامشخص است. تصویری از موتور نشان می دهد که یک چهار سیلندر است.

همچنین این میتسوبیشی به راحتی پرفروش‌ترین میتسوبیشی در استرالیا است، پیش از کراس اوورهای اوتلندر و ASX.

بعلاوه، نسل بعدی تریتون دارای یک شاسی نردب، است که به تازگی طراحی شده است، با سیستم تعلیق جلو با دو استخوان جناغی و سیستم تعلیق فنر برگ عقب.

اگرچه نیروی هیب، پلاگین برای میتسوبیشی ute جدید مطرح شده بود، مدیران اجرایی تایید کرده اند که این فناوری برای تریتون در دست مطالعه است و نه قفل شده. قصد دارد بعد از سال 2025 افشا شود.

  • میتسوبیشی پیش نمایشی از آنچه در زیر پوست تریتون جدیدش وجود دارد را نشان می دهد
    تصویر تیزر قبلی

تریتون جدید که در ابتدا توسط کانسپت XRT و بعداً توسط مسابقه استقامتی Triton AXCR مورد آزار قرار گرفت، «بدنه‌ای تقویت‌شده» دارد که کاملاً بلوف‌کننده و بلوف‌کننده است، با تنظیم چراغ‌های جلو ت،یم‌شده در جلو.

  • میتسوبیشی پیش نمایشی از آنچه در زیر پوست تریتون جدیدش وجود دارد را نشان می دهد
    مسابقه استقامت Triton AXCR

یکی از سخنگویان میتسوبیشی استرالیا گفت: «استرالیا یک بازار اصلی جه، برای میتسوبیشی موتورز است و ما یکی از سهامداران کلیدی در روند توسعه نسل بعدی تریتون بوده‌ایم.

  • میتسوبیشی پیش نمایشی از آنچه در زیر پوست تریتون جدیدش وجود دارد را نشان می دهد

بخش خدمات تجاری سبک رقابتی تر از آن است [ever]و ما مطمئن هستیم که نسل بعدی تریتون حضور پایدار میتسوبیشی در این بازار را به سطح بالاتری خواهد برد.