میتسوبیشی ASX فعلی باقی مانده است، نوع جدید ورودی برای سال 2023

با وجود قدمت، میتسوبیشی ASX هنوز هم در استرالیا پرفروش است و طبق داده‌های فروش VFACTS در ماه اوت، در حال حاضر سهم 10 درصدی را از سال تا به امروز در اختیار دارد. این سن خود را با قیمت دقیق و فضای داخلی جادار جبران می کند.

همچنین مشخص نیست که چه تغییرات دیگری در محدوده وسیع‌تر ASX به ،وان بخشی از به‌روزرس، MY23 اعمال خواهد شد.

  • میتسوبیشی ASX فعلی باقی مانده است، نوع جدید ورودی برای سال 2023
    ASX ،ستان

یکی از راه‌هایی که میتسوبیشی می‌تواند پیش برود، معرفی نسخه ارزان‌تری از SUV کوچک Eclipse Cross است که در صورت پایان تولید، جایگزین ASX می‌شود.

با حذف میکرو هاچ بک میتسوبیشی میراژ به دلیل قو،ن ایمنی برخورد جانبی ADR 85/00 که اخیراً وضع شده است، این ASX سطح پایه آینده تبدیل به نقطه ورود طیف میتسوبیشی خواهد شد.

ASX ES دارای ویژگی هایی مانند چراغ های جلو LED، فرمان روکش چرمی و آینه دید عقب الکتروکروماتیک (تاریک شونده خودکار) است. تعجب آور نخواهد بود اگر این ASX سطح مقدماتی آینده این ویژگی ها را کنار بگذارد تا آن را مقرون به صرفه تر کند.

اما این شرکت می‌گوید که هنوز در مدل ژاپنی به‌روزرس، شده که به سال 2010 بازمی‌گردد، حیاتی وجود دارد و برنامه‌هایی برای معرفی درجه ورودی جدید به ،وان بخشی از به‌روزرس، MY23 دارد.

میتسوبیشی تایید کرده است که مدل فعلی تا سال 2023 در دسترس خواهد بود، اما مشخص نیست که آینده آن فراتر از این چه خواهد بود.

  • میتسوبیشی ASX فعلی باقی مانده است، نوع جدید ورودی برای سال 2023
    ASX GSR

تا پایان آگوست 2022، میتسوبیشی 7797 دستگاه ASX را در اینجا فروخته است. پس از MG ZS (13072 فروش)، مزدا CX-30 (11036 فروش) و هیوندای ،ا (8335 فروش) در جایگاه چهارم قرار دارد.

همانطور که در بالا ذکر شد، مشخص نیست که ASX در استرالیا چقدر عمر باقی گذاشته است، همانطور که در فرم فعلی خود در سال 2010 عرضه شد، و آن را به یکی از قدیمی ترین خودروهای موجود در بازار تبدیل کرد. این فیس لیفت در سال های 2012، 2016 و 2020 دریافت کرد و در زمان های دیگر نیز تغییراتی در مشخصات داشته است.

بیشتر: همه چیز میتسوبیشی ASX
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/current-mitsubi،-asx-sticking-around-new-entry-model-for-2023

پیشرو در قیمت فعلی در بخش شاسی‌بلندهای کوچک، خودروی پرفروش MG ZS Excite است که قیمت آن از 22990 دلار شروع می‌شود. در مقابل، ارزان‌ترین نوع ASX فعلی دفترچه راهنمای ES 26490 دلاری است (با استفاده از کدپستی ویکتوریایی).

  • میتسوبیشی ASX فعلی باقی مانده است، نوع جدید ورودی برای سال 2023
    ASX Exceed

میتسوبیشی استرالیا هیچ برنامه ای برای ارائه ASX مبتنی بر رنو که به تازگی برای بازارهای اروپایی با فرمان چپ طراحی شده است را ارائه دهد.

یکی از سخنگویان میتسوبیشی استرالیا گفت که در زمان بعدی اطلاعات بیشتری در مورد به روز رس، ارائه خواهد کرد.

در این مرحله هیچ صحبت رسمی در مورد زمان معرفی این تریم سطح پایه ASX، نام آن، از دست دادن چه ویژگی‌هایی و یا قیمت شروع آن وجود ندارد.