میتسوبیشی XFC مفهومی SUV معرفی شد

در داخل، کانسپت XFC دارای فضای داخلی با سایه روشن‌تر با طرح داشبورد با طراحی منظمی است. این یک صفحه نمایش افقی دوگانه دارد. یکی برای ابزار دقیق و دیگری برای سیستم اطلاعات سرگرمی. در انتهای این داشبورد، دو صفحه نمایش کوچک داریم که فید دوربین های دید عقب را نمایش می دهند.

اگر نسخه با مشخصات تولید میتسوبیشی XFC Concept جذابیت مفهومی خود را حفظ کند، بدون شک رقیب شایسته ای برای Creta خواهد بود. اگر این شرکت بخواهد در هند بازگردد، محصول بهتری برای انجام این کار وجود نخواهد داشت. اگر میتسوبیشی XFC کانسپت در هند عرضه شود، مدل تولیدی کانسپت XFC با هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ام جی آستور، ماروتی سوزوکی گرند ویتارا و تویوتا اوربان کروزر HyRyder رقابت خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/mitsubi،-xfc-concept-suv-debuts-to-rival-creta-seltos-12451827.html

ما Celia، Evolution، Lancer، Pajero، Outlander و Pajero Sport را دریافت کردیم. همانطور که گفته شد، ما به سختی آنها را در اطراف خود می بینیم. اگرچه میتسوبیشی هیچ برنامه‌ای برای عرضه خودرو در بازار هند در نزدیکی این منطقه فاش نکرده است، ما امیدواریم.

میتسوبیشی که به ،وان رقیب آتی کرتا معرفی می شود، با مفهوم XFC خود به این جایزه چشم دوخته است. DNA خانواده میتسوبیشی مشهود است و در طراحی جلوپنجره آن و جاهای دیگر یافت می شود. مدرنیته با طراحی مفهومی XFC در صندلی عقب قرار نگرفته است.

Creta Rivaling Mitsubi، XFC Concept
Creta Rivaling Mitsubi، XFC Concept

اگرچه میتسوبیشی از صنعت خودروسازی هند ناپدید شده است، رنو و نیسان همچنان فعال هستند. در واقع، نیسان با عرضه X-Trail، Qashqai و Juke، مجموعه SUV های خود را در هند افزایش می دهد. این حرکت احتمالاً مشابه خودروهای مشابه رنو را نیز به همراه خواهد داشت.

همه ما میتسوبیشی را به خاطر حضور نسبتاً بی‌نظیرش در هند می‌شناسیم. این شرکت ژاپنی محصولات پرشور خود را روانه بازار کرده بود و با استقبال ضعیفی روبرو شد. مجموعه ای از عوامل منجر به فروش بسیار غیر الهام بخش برای شرکت شد. در دفاع از خود، میتسوبیشی محصولات قانع‌کننده‌ای را در هند عرضه کرد.

اکنون میتسوبیشی XFC کانسپت رونمایی شده است که به نظر می رسد سس کافی برای رقابت با خودروهای شاسی بلند جمع و جور مانند Creta، Seltos و شرکت های تازه وارد مانند Grand Vitara و Urban Cruiser HyRyder را دارد. فقط چقدر سس بسته بندی می کند؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

کانسپت میتسوبیشی XFC رونمایی شد

نسخه تولیدی میتسوبیشی XFC کانسپت بر اساس محصول بومی سازی شده برای ویتنام و کشورهای آسه آن مانند Xpander MPV خواهد بود.

Creta Rivaling Mitsubi، XFC Concept - جلو
Creta Rivaling Mitsubi، XFC Concept – جلو

میتسوبیشی برای رقابت با محصولات فعلی شاسی بلندهای جمع و جور و جذابیت برای مخاطبان هدف، فلسفه طراحی جدیدی به نام «مقاوم و مبتکر» را در نظر گرفته است. از آنجایی که میتسوبیشی بخشی از اتحاد رنو-نیسان است، احتمال اینکه قطعاتی با آنها به اشتراک گذاشته شود بسیار زیاد است.

نسخه با مشخصات تولید XFC Concept قرار است ابتدا در ویتنام عرضه شود و سپس به آرامی به سایر کشورهای آسه آن منشعب شود. کرتا در این بازارها محبوبیت پیدا می کند و میتسوبیشی مشتاق است مقداری از آن پای شیرین را ببرد. نسخه تولیدی XFC بر اساس یک محصول بومی سازی شده برای ویتنام و کشورهای آسه آن مانند Xpander MPV خواهد بود.

Creta Rivaling Mitsubi، XFC Concept - داخلی
Creta Rivaling Mitsubi، XFC Concept – داخلی

راه اندازی و رقبا